HCL.HR

Diablo 3 - lov na trofeje

  • 4 Odgovora
  • 1976 Hitova
Diablo 3 - lov na trofeje
« : 26. Veljača, 2014., 11:31 »
Koristio sam tražlicu no ne vidim ni jednu sličnu temu. naime imam trenutno 83 posto trofeja i zanima me da li za trofeje u kojima stoji da moram npr otvoriti lvl 30 u hardcore modu. kako to riješiti, kreniti sa herojem otpočetka pa protrčati kroz normalnu težinu da imam što manji level kad uđem u hardcore ili ima neki drugi način

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Diablo 3 - lov na trofeje
« Odgovori #1 : 26. Veljača, 2014., 12:29 »
Evo ovdje zna biti nekih tipova oko trofeja, neznam dali ce ti pomoc:
Diablo 3
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Diablo 3 - lov na trofeje
« Odgovori #2 : 26. Veljača, 2014., 21:43 »
Za pomoć oko trofeja koristi samo ovaj sajt
http://ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=PS3-Trophy-Guides:Diablo-III-Trophy-Guide


Da, za taj trofej moraš krenuti igru od početka za lv 1 likom i nabiti lv 30 u hardcore modu. Nisam to još napravio jer pokušavam dobiti onaj onaj trofej za 5 milja golda (a to će potrajati), ali realno - nebi trebao biti neki problem, pogotovo ako imaš Infernal Helm za dodatnih 25% EXP-a; ionako možeš igrati na easy.

Javi ako si raspoložen za multi. Igrat će se Inferno Master 3 (zbog visokog item i gold dropa), a moj demon hunter Master 4 i 5 ne može preživjeti. :wildboy:

Odg: Diablo 3 - lov na trofeje
« Odgovori #3 : 07. Ožujak, 2014., 16:15 »
Ok, uspio sam nači riješenje. niste me shvatili - prilikom kreiranja lika se može odabrati da se starta sa hardcore, to nisam znao.

možemo ograti ali mislim da ću tek sutra moći jer danas sam još opsjednut Larom Croft :)

Odg: Diablo 3 - lov na trofeje
« Odgovori #4 : 30. Listopad, 2014., 21:50 »
Nije mi jasna jedna stvar iz "Talk is cheep"

"The best way to do this is to check all the people you encounter each time you complete a quest. You will know if there is a new conversation available, because the specific character will have a blue asterisk above their head. In order for the conversations to count, you have to listen to the entire conversations and not skip it."

Da li ovo pod skip misli da nesmijem kliknuti X tokom razgovora... Tko će sve slušati :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9