HCL.HR

Anketa

Gdje kupujete igre za PS4?

Trgovine, općenito retail izdanja
7 (63.6%)
PSN Store
4 (36.4%)

Ukupno Glasova: 11

Gdje kupujete PS4?

  • 10 Odgovora
  • 4131 Hitova
Gdje kupujete PS4?
« : 05. Lipanj, 2015., 12:06 »
Evo sad da vas pitam gdje vi i kako kupujete igre za ps4. Btw ako kupujete preko PSN store-a, imam pitanje, ako odaberete američki PSN store, jel se svejedno može kupovati s našim karticama ili paypalom? hvala

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #1 : 05. Lipanj, 2015., 16:40 »
Sve šta me zanima a postoji na BR izdanju, onda BR.
90% sa UK web shopova, ostatak preko raznih foruma.
Ostalo, naravno, preko PS storea.
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2015., 18:58 Virty »

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #2 : 05. Lipanj, 2015., 18:45 »
PS4 sam kupio u mediamarktu .. Igre kupujem ili u mediamarktu ili preko psn storea


Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #3 : 05. Lipanj, 2015., 19:50 »
90% sa UK web shopova
Na kojim to webshopovima kupujes?

Ps4 i headset sam kupio u Sancta Domenici dok igre najvise kupujem na Thegamecollection ili preko oglasa, tu i tamo nesto ubodem na PS storeu.

Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #4 : 08. Lipanj, 2015., 13:06 »
Nisam nikad probao za PS storea kupovati, pa ne znam, jel se moze promijeniti drzava u kojoj se kupuje, jer sam vidio da su igre malo povoljnije na us storeu (nemojte me sad uzimate za nekog židova koji ne da pare :hihi: )pa ne znam jel se mogu nase kartice ili paypal kod nijh koristit

https://store.playstation.com/#!/en-us/home/games?CMP=soc_us__gm_KZSF_NewMPDLC_3_5_14

https://store.playstation.com/#!/en-hr/home/games?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=psn%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Croatia&EMCID=GM300000_store

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #5 : 08. Lipanj, 2015., 14:06 »
Preko PSN na akcijama (ali moraju biti akcije tipa 50% i više jer ne volim baš digitalna izdanja), na BR rijetko u Sancta Domenici, ali češće kod frenda koji radi u gaming shopu pa mi sredi cijene ispod nabavne. Tipa nove igre koje dođu 550kn, mi dođu 350-380 kn. ovisi o naslovu. Recimo Call of Duty AW sam nabavio za svega 200 kn. :piva: Al to je ona situacija, ruka ruku moje

Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #6 : 27. Lipanj, 2015., 08:20 »
Imam pitanje za one koji su upućeni!

Kupio sam nekoliko igara sa PSN-a i sada nakon nekog vremena sve šta imam od njih je da mi zauzima prostor na HD-u.
Jel moguće da sve šta mogu sa tim igrama u narednom periodu je obrisati ih, jer ih ne mogu niti prodati niti nigdje prebaciti ???

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #7 : 27. Lipanj, 2015., 09:18 »
Imam pitanje za one koji su upućeni!

Kupio sam nekoliko igara sa PSN-a i sada nakon nekog vremena sve šta imam od njih je da mi zauzima prostor na HD-u.
Jel moguće da sve šta mogu sa tim igrama u narednom periodu je obrisati ih, jer ih ne mogu niti prodati niti nigdje prebaciti ???

Slobdono ih izbrisi, uvijek ih mozes ponovno skinut, tvoje su zauvijek, ili ako si ih dobio preko PS+ pretplate dokle god traje pretplata :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #8 : 27. Lipanj, 2015., 09:18 »
Imam pitanje za one koji su upućeni!

Kupio sam nekoliko igara sa PSN-a i sada nakon nekog vremena sve šta imam od njih je da mi zauzima prostor na HD-u.
Jel moguće da sve šta mogu sa tim igrama u narednom periodu je obrisati ih, jer ih ne mogu niti prodati niti nigdje prebaciti ???

Možeš ih jedino izbrisati, ništa od prodaje ili prebacivanja.I naravno ako neke opet želiš zaigrati, ponovno ih downloadaš.
Ugradi veći HDD u Playku ako ti fali prostora.

Inače ja igre kupujem iz Infomarka i Svijeta Medija, tu i tamo preko ebay-a ako nešto jeftinije naleti.

Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #9 : 27. Lipanj, 2015., 10:31 »
Hvala na odgovoru!
To bi znacilo ako ih obrisem sa HDD-a da ih kasnije opet mogu skinuti ako pozelim?
Ajde bar nesto, a  ubuduce mogu kupiti nesto samo sa 70% popusta sa psn-a :)
Inace CD unutra i to je to!

*

Filozof

  • **
  • 162
  • A ludilo brale
Odg: Gdje kupujete PS4?
« Odgovori #10 : 28. Lipanj, 2015., 21:30 »
Imam ja pitanje isto u vezi kupnje samog PS4. Za mjesec dana mi sjeda plaća i želim si ga kupit.

Zanima me znate li ima li igdje PS4 Witcher 3 editon (odnosno ps4+witcher3) i općenito koji način preporučate za kupnju uređaja, narudzba izvan HR/ unutar HR itd? Svakako zelim novu konzolu, ne rabljenu.

:kava:
Sve što napišem je prljava laž osmišljena da vas zabavi i sutra se toga neću sjećati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9