HCL.HR

Hrvatska dobiva PS Store podršku

  • 54 Odgovora
  • 11557 Hitova
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #30 : 18. Rujan, 2010., 12:46 »
koji mrtvi kurac je tebi?

neznam, ne vidim smisao plusa? nikakav. trejleri i teme, stvari koje su jebeno besplatne, a ps1 igre.. ne želim igrat jebeno.  :wildboy:
demoi prije vremena isto. WUUUUUUU
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #31 : 18. Rujan, 2010., 12:48 »
Pa nije da te sile da ga uzmeš. Ono. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #32 : 18. Rujan, 2010., 12:50 »
koji mrtvi kurac je tebi?

neznam, ne vidim smisao plusa? nikakav. trejleri i teme, stvari koje su jebeno besplatne, a ps1 igre.. ne želim igrat jebeno.  :wildboy:
demoi prije vremena isto. WUUUUUUU

Facaa me prestigao. Ne znam, ne bičaj, neš bit kul ko svi ostali sa plusom i dobro  :ementaler:

Inače, ništa loše nisam mislio prethodnim postom


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #33 : 18. Rujan, 2010., 13:05 »
pa ne sile me da uzmem nit sam bičao po njemu. samo pitam zašto ga vi uzimate. još nisam dobio nijedan odgovor ono.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #34 : 18. Rujan, 2010., 13:15 »
ja bih ga uzeo zbog ps1 stvari i opće kulnoće


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #35 : 18. Rujan, 2010., 14:45 »
A ono, košta 365 kuna, a već u startu dobiješ Ratchet & Clank Quest for Booty i Sam & Max Season 3 kompletni s pet epizoda. Recimo da to košta 250 kuna. Za 12 mjeseci ga sigurno isplatiš. Koji put ti se ne igraju te stvari, al drugi put budeš dobio neke super stvari.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #36 : 18. Rujan, 2010., 15:07 »
A tek dok krenu bete kojima budu mogli pristupiti samo Plus korisnici...
PS+ tek pocinje posteno raditi!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #37 : 18. Rujan, 2010., 15:54 »
A ono, košta 365 kuna, a već u startu dobiješ Ratchet & Clank Quest for Booty i Sam & Max Season 3 kompletni s pet epizoda. Recimo da to košta 250 kuna. Za 12 mjeseci ga sigurno isplatiš. Koji put ti se ne igraju te stvari, al drugi put budeš dobio neke super stvari.

sam si rekao da je ratchet & clank smeće. ŠTO LI SAD OVO ZNAČI? nije valjda da sam gaziš po tome što si rekao? ŠOK!

poserem se na to. prije je to sve bilo besplatno, a sad se plaća. srali ste po xbox liveu, a ovo je praktički isti kurac. mislim, nije, nije obvezno, al tamo bar imaš UNO! :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #38 : 18. Rujan, 2010., 16:10 »
:tired:

Ništa što je sad u Plusu prije nije bilo besplatno jebo te.
Plus je upravo to, dodatak na PSN mreži kao. Dodatne opcije, mogućnosti, šeme. Sve što je prije bilo na PSN-u je i dalje na PSN-u. Nitko nije ništa izgubio. Samo oni koji plate za plus dobivaju razne bonuse, jel.



I Live plaćaš da možeš uopće igrati onlajn.  :wildboy:
Tak da ti je usporedba zakurac.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #39 : 18. Rujan, 2010., 16:18 »
moraš platit da bi igrao betu. to prije nije bilo besplatno.  :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #40 : 18. Rujan, 2010., 16:23 »
Bete ionako nisu bile dostupne svima. :hiha2:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #41 : 18. Rujan, 2010., 16:26 »
sam si rekao da je ratchet & clank smeće. ŠTO LI SAD OVO ZNAČI? nije valjda da sam gaziš po tome što si rekao? ŠOK!

poserem se na to. prije je to sve bilo besplatno, a sad se plaća. srali ste po xbox liveu, a ovo je praktički isti kurac. mislim, nije, nije obvezno, al tamo bar imaš UNO! :(

A je. Sam and Max mi je čak i veće smeće. Ko i Abe od PS Classica. i SF2 HD Remix sljedeći mjesec mi je smeće.
Al mi je sljedeći mjesec Sypton Filter jeben. I siguran sam da će u tih 10 mjeseci biti jebenih stvari koje ću dobiti, a inače bi koštale 1000 kuna.

Razmišljao sam onda da uzmem pretplatu kad me nešto bude zanimalo. Al nema smisla. Ako je ionako mislim obnoviti nagodinu, bolje se odma uključiti.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #42 : 18. Rujan, 2010., 16:27 »
mislim, kao ideja je okej, al sad "dobivaš demo prije vremena" ako imaš ps+, u biti je za sve ostale ljude demo odgođen. i tak to.  :wildboy:
iritantno šta svejedno sve furaju pod "besplatno" i to. licemjerstvo. :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #43 : 18. Rujan, 2010., 16:45 »
Kako je točno licemjerno?
Mislim, jel besplatno? Je. I da kasni tjedan dva ne mjenja činjenicu da je besplatno.


Ne razumijem hejt jebo te.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Hrvatska dobiva PS Store podršku
« Odgovori #44 : 18. Rujan, 2010., 16:50 »
malo pomalo pa neće bit. pomalo zakidanje sadržaja, zli kapitalisti i tak to.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9