HCL.HR

IGN dirao PS3

  • 14 Odgovora
  • 4059 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
IGN dirao PS3
« : 15. Listopad, 2006., 14:49 »
http://ps3.ign.com/articles/738/738858p1.html

...i nisu baš oduđevljeni kontrolerom koliko vidim  :winknkiss:

Kažu da je u usporedbi sa X360 kontrolerom prelagan, preplastičan i ostavlja jeftini dojam...

A baš sam mislio da će ownat zbog kul motion sensinga, pogotovo nakon što sma vidio neki gameplay film, iz igre kojoj se sad ne mogu sjetiti imena, gdje moraš protrest kontroler da bi se riješio neke beštije koja te napala...

Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #1 : 15. Listopad, 2006., 19:37 »
Citat:
Compared to Microsoft's uber-comfortable Xbox 360 pad, the SIXAXIS feels cheap, plasticky, uncomfortable and disconcertingly light - almost as if it's going to fly out of your hands during those more extreme gaming moments.


Kako kul, ovo mi je dovoljno, da shvatim da nikad više neću kupiti PS
bau ćiku aaa aaa

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #2 : 15. Listopad, 2006., 19:41 »
''Compared to Microsoft's uber-comfortable Xbox 360 pad''

uber  :dancing:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #3 : 15. Listopad, 2006., 21:12 »
Da ali osim kontrolera, poprilično su zadovoljni konzolom...

A i čitao sam da je neka tvrtka koja se bavi izradom riješenja za vibracije u kontrolerima izjavila da je sigurna da Sony može ugraditi i vibru i motion sensing tehnlogiju u gamepad te da troškovi za to ne bi bili uopće veliki, očito je da Sony to ne želi iz nekog razloga. Barem ne za sada...

Tako da, ako će se išta promjeniti sa vremenom, promjenit će se gamepad...

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #4 : 16. Listopad, 2006., 23:31 »
Mislim da PS3 neće dobiti slavu PS2... ima previše mana. A i taj novi Cell procesor je novotarija... vrijeme će pokazati koliko je dobar.

A paprena cijena od 599 eura i upitno stanje pirata. Znate što se događalo s prvim PS2. Bio sam u servisu kod frenda za PS2, imao ih je 30 komada svi s sjebanim laserima. Sad zamislite da vam se na konzoli od 599 eura nešto dogodi. Bomba leti na Sony... Ovu jeftiniju verziju 399 eura ni ne gledajte...

Joypad za PS3 će koštati ko sv. Petra kajgana. Zaći bolje da vam ne pada po podu. I ova sjajna crna površina bit će magnet za prašinu. Zašto nisu napravili mat kao na staroj konzoli?? Blue-ray bi mogao završiti kao slavna Sony BETA kazete i videorekorderi...  :D :D :D :D  Standard koji pola svijeta i je i nije podržalo...

Gledano natrag u povijest konzola možemo vidjeti koliko je dobrih ideja i konzola propalo. SEGA, NEC, Virtual boy, CD32... Tako da ne znam za PS3.

X360 - ta konzola je osuđena na propast... pogledajte statistike. PS2 ima bolju prodaju nego X360. I onaj fijasko s HDD, WI-FI i one loše serije prvih verzija.... Xbox nikad neće imati slavu PS2 ili Nintenda.

A što se tiče Nintenda Wii... ODLIČNA STVAR. Cijena 250 eura + Wii Sports s njime uključen. A za 5$ možete kupiti online sve stare Nintendo, SNES, N64 ili Sega naslove. Konzola je inovativna i griva.

Wii nema Cell procesor, nema moćni HDMI i HDTV, nema Blue-ray... ali ima bijelu boju (manje prašine), Super Marija, super inovativne joystike koji mijenjaju tradicionalni način igranja i ima dušu!

Evo vam link s nekim igrama pa pogledajte...
http://www.gamespot.com/wii/action/redsteel/media.html
My Wii: 7454 6440 2114 5501


Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #5 : 17. Listopad, 2006., 09:28 »
onak, ajmo ocjenit konzole po načelu kolko privlače prašinu :tired:

ovo s Wii jem je gej... 250 eura nikad nebi dao za konzolu prošle generacije i očajne grafike, samo zato da bi mogo mahat kontrolerom (što ću, naposljetku moć i s plejkom). Stare Nintendove naslove mogu igrat i na kompu, a i na taj nečin nemoram ih ni kupovat.

Nintendo ima dušu. da. :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #6 : 17. Listopad, 2006., 11:22 »
Ok ako imaš 7000 kn za HDTV, 5000 kn za PS3, dodatni kontroler za 400 + 50€ po igri... SUPER  :D :D :D   Igrat češ se ko čovjek.

Za tu lovu možeš kupiti komp koji ima sve, pa čak i plavušu na napuhavanje...

Ja sam se nabrijavao na PS3, čak sam kupio i HDTV LCD, ali sad je stvar principa.... NE DAM IM TU LOVU!!!!

KASNE S IZLASKOM I BEZOBRAZNI SU!!!  :-(

Nintendo je isto 7 generacija kao i PS3 i X360.

P.S. Prije 10 godina dok si frendove tuko u MK2 na SNES onda ti nije bio gay
My Wii: 7454 6440 2114 5501


Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #7 : 17. Listopad, 2006., 12:07 »
Da, imam te pare...što se njih tiče pa valjda znam na što ću potrošit svoje pare.

kasne s izlaskom, a jebiga...ne kupujem ps zbog sonya neg zbog igara...za mene su MGS, FF i PES itd nešto što se mora igrat. definitivno neću kupit wii da si mogu igrat novog maria.

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #8 : 17. Listopad, 2006., 13:01 »
Da igre su bolja strana svega...

Možda ga kupim kad padne cijena. Da vidim kako će biti s piratima i bar da cijena dođe na 3 000 kn (za jači model).  :D :D :D


A Wii ću sad uzeti. Želim frenda u boksu mlatiti.  :naughty:
My Wii: 7454 6440 2114 5501


Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #9 : 17. Listopad, 2006., 13:54 »
Ljudi tema je PS3, ostavite se Wii-ja i X360-a. I pobogu, kako netko još ima živaca raspravljati sa solidusom o next-gen konzolama? Pa vidiš da mu je grafika jedino mjerilo. :tired:

Svoje mišljenje o PS3 sam već rekao, konzola koja ima puno potencijala, ali cijena je pokopava. Izbacivanje Blu-ray čitača bi bila najbolja opcija pa konzola ne bi imala nerealnu cijenu od 599 ili 499 dolara/eura. Konzole se ne trebaju približavati PCu, to su različite stvari i tako treba ostati.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #10 : 17. Listopad, 2006., 15:23 »
I pobogu, kako netko još ima živaca raspravljati sa solidusom o next-gen konzolama? Pa vidiš da mu je grafika jedino mjerilo. :tired:



 =D> ane

Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #11 : 17. Listopad, 2006., 18:49 »
pobogu, kako netko još ima živaca raspravljati sa solidusom o next-gen konzolama? Pa vidiš da mu je grafika jedino mjerilo. :tired:
tip je novi na forumu pa nije znao :winknkiss:

Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #12 : 17. Listopad, 2006., 19:31 »
bolja grafika - vrjednija igra.

onak, koje drugo mjerilo postoji za "next gen" konzole :tired: Očekuje se da imaju grafiku "nove genereacije" :tired:

dosta sad.
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2006., 19:37 mr_solidus »
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #13 : 18. Listopad, 2006., 18:17 »
e zakej je uvjek na ovom PS3 vrte isti screenovi na onom istom samsung televizoru ( lcdu) .. svugjde di sam vidio hands on uvjek je isto.. meni sve smrdi na fake.. nema filmica uopce
easy-forex-basics.blogspot.com

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: IGN dirao PS3
« Odgovori #14 : 18. Listopad, 2006., 20:46 »
Treba čekati razmažena derišta iz kvarta da ga prvi kupe. Onda malo pričekati da vidimo kaj je s piratima, pa onda Božićne akcije...

Negdje 2009 ću ga imati... :lol:
My Wii: 7454 6440 2114 5501


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9