HCL.HR

Igre na US acc

  • 11 Odgovora
  • 6466 Hitova
Igre na US acc
« : 03. Listopad, 2017., 07:43 »
Pozdrav,

prije 2 god sam napravio US account i igre skidao i igrao preko US account. Kupio bi bon sa npr 50$ koji bi uplatio na account i tako platio igru, skinuo i igrao. Dali je to još uvijek moguće?

Hvala

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #1 : 04. Listopad, 2017., 17:40 »
Pozdrav,

prije 2 god sam napravio US account i igre skidao i igrao preko US account. Kupio bi bon sa npr 50$ koji bi uplatio na account i tako platio igru, skinuo i igrao. Dali je to još uvijek moguće?

Hvala

Koliko ja znam moguće, ali zašto? Hrvatski PS store je sasvim OK i ne treba kemijati i izmišljati toplu vodu.

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #2 : 05. Listopad, 2017., 07:22 »
Koliko ja znam moguće, ali zašto? Hrvatski PS store je sasvim OK i ne treba kemijati i izmišljati toplu vodu.

US store ima drugacije ponude i popuste od hrvatskog, takoder njihov PS+ mjesecno daje i druge igre stoga uopce nije losa ideja koristiti obje regije zbog veceg izbora.

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #3 : 05. Listopad, 2017., 08:15 »
Moguće je, ja imam oba računa već godinama, pa čak to i preporučam.

Kombiniram popuste i uvijek se nađe nešto bolje na jednom ili drugom. Tako sam kupio jeftino B1, AC Syndicate, NFS...
Kupim bon na internetu, unesem ga i kupujem igre, čak je praktičnije ( i jeftinije ) nego na HR računu ( zaba ).

PlayStation+ igre se ne razlikuju u regijama, svi dobiju jednu ponudu PlayStation+ igara. Po meni nema smisla kupovati PlayStation+ pretplate i za US i za HR račun jer je bacanje novca.
 

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #4 : 05. Listopad, 2017., 10:43 »
Na žalost postoje razlike od regije do regije. Njemačka...Američka...Japanska... nemaju stalno isti sadržaj nekih demoa, popusta a čak i poneke igre i normalne i one za VR nisu dostupne na svim tim regijama.

HR i US regije su nemjerljive u mogućnostima. Ja sam slučajno napravio američki acc da vidim što nude za VR i na kraju sam tamo ostao. Mislim, nije uopće problem napraviti neki račun da se vidi razlika pa ga ne koristiti, je li?

US račun jednostavno nudi više :D

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #5 : 06. Listopad, 2017., 09:41 »
Hvala na odgovorima!

A jel pametno na US acc plaćati PayPal-om? Jel me mogu skužiti da sam iz HR i blokirati sve?

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #6 : 09. Listopad, 2017., 08:53 »
Nemas se cega bojat, nebu te blokirali. Sta bi bilo onda s musterijama koji se sele i putuju? To nebi bas bilo ok da ljudima tak oduzimaju stvari koje su kupili, novci su ionako novci, sve to njima ide u korist i samo bi si pucali u nogu time. Jedino kaj moras uzet u obzir je da npr DLC kupljen iz amerike nece nuzno radit s igrom iz EU.

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #7 : 09. Listopad, 2017., 13:59 »
Ovako, ja koristim US račun još od 2009 i nikad problema. Uredno igram sve, plaćam sve. I više koristim US nego EU(HR) račun jer su zbilja bolji popusti. Recmo, kupit ću GTS. Sve DLC-e i ostalo kupovat ću preko HR računa, a dalje igrat preko US računa.

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #8 : 11. Listopad, 2017., 15:41 »

Napravi si taj usrani :P US acc, kupi neku igru za 10ak dolara i to je to.
Ako radi onda nema razmišljanja a ako ne nećeš izgubiti puno, je li?
Mislim da možemo mi do besvijesti o tome razgovarati ali nije to neki veliki rizik ako probaš, je li?

:D

*

coa13

  • n00b
  • 1
Odg: Igre na US acc
« Odgovori #9 : 04. Srpanj, 2018., 23:35 »
Pozdrav ovo je najpribližnija tema onom što mene zanima.
Živim u Bosni grad Doboj
Imam pitanje Bosne nema da se izabere kada se pravi acc pa sam stavio US New York
Pitanje da li će biti problema ako plaćam preko PayPal koji mi je registrovan u Bosni.
Teško mi je doći do US bona a ovako preko PayPal nisam ograničen bukvalno ničim.
Eto ako neko ima iskustva da mi kaze sta mi pametnije. Meni bi bilo jednostavnije i lakše PayPal
Pozdrav svima

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Igre na US acc
« Odgovori #10 : 05. Srpanj, 2018., 05:36 »
Ne znam baš da će ići paypalom kada si iz naših područja, Npr. HR store nema ni omogućen PayPal zbog nekih okolnosti, pa mislim da ti zato s našom karticom ne bi ni prošlo...
Al najbolje riješenje ti je uzet HR acc i onda kupovat bonove iz npr. Sancta Domenice i kod dobiješ na e-mail. Ukucaš ga i imaš pretplatu ili novčani bon koji si uzeo. A za ovo US morao bi ga kupovati kod nekih preprodavača i moliti se da će raditi...

Odg: Igre na US acc
« Odgovori #11 : 28. Studeni, 2018., 18:47 »
Pozdrav ovo je najpribližnija tema onom što mene zanima.
Živim u Bosni grad Doboj
Imam pitanje Bosne nema da se izabere kada se pravi acc pa sam stavio US New York
Pitanje da li će biti problema ako plaćam preko PayPal koji mi je registrovan u Bosni.
Teško mi je doći do US bona a ovako preko PayPal nisam ograničen bukvalno ničim.
Eto ako neko ima iskustva da mi kaze sta mi pametnije. Meni bi bilo jednostavnije i lakše PayPal
Pozdrav svima
Pozz.. evo nedavno sam za black friday napravila us acc.. i kupila fifu19 preko paypala.. Sve radi, igram normalno na svom ac iz hr..
Moras samo na Paypalu stavit neku adresu iz amerike..i svoju karticu dodat..to je to..Paypal štiti tvoje osobne podatke..tako da neznaju tko kupuje.. samo je bitno da ti Paypal ima adresu iz njihove države..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9