HCL.HR

Isplati li se kupiti PS4 u 2018??

  • 37 Odgovora
  • 27970 Hitova
Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« : 21. Prosinac, 2017., 17:35 »
Pozz,zanima me isplati li se kupiti PS4 u 2018(a da nije slim ili pro)?Imao sam PS3 kojega je doceka YLOD i krepao je pa bih želio kupiti nešto novo?

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #1 : 22. Prosinac, 2017., 06:37 »
Nedavno je moj poznanik postavio isto pitanje i kupio rabljenji PS4 za 1.400 kn  - odgovor glasi Isplati se

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #2 : 26. Prosinac, 2017., 22:00 »
Ja sam si kupio playstation 4 prije par dana ... Dugo sam si bio razmišljao o tome, a najviše što me je bilo sputavalo u toj odluci je kada će playstation 5 izaći .
Moja teorija je da bi plejka 5 mogla biti vani negdje tokom 2019 ... 2019 će biti godina kada će biti ohoho vremena od izlaska pro verzije četvorke , a za 2019 je CD Projekt Red najavio svoju novu igru + logički, Bethesda bi trebala tada pustiti novi Elder Scrolls ... Po meni to bi bilo savršeno vrijeme za peticu ...

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #3 : 27. Prosinac, 2017., 12:09 »
da naravno da se isplati mozes nabaviti ps4 pro i za 1.500 kn
PSN: Lovro_Killer

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #4 : 27. Prosinac, 2017., 13:33 »
da naravno da se isplati mozes nabaviti ps4 pro i za 1.500 kn

Ma di ima taka ponuda ?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #5 : 27. Prosinac, 2017., 13:49 »
Ondje gdje ti ne zalaziš previše - oglasnici  :faca:

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #6 : 27. Prosinac, 2017., 14:20 »
Za 1500 kn PS 4 Pro je teško naći.

Obični i slim model je moguće ali za Pro volio bi vidjeti taj oglas

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #7 : 27. Prosinac, 2017., 14:42 »
Da neotvaram novu temu... ova trenutna ponuda od tele2 Podborka prvo veli da dođe 120kn mjesečno a spustiš se malo niže i cijena odjednom 289kn pa koja je cijena točna i predpostavljam da je na 24 mj?

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #8 : 27. Prosinac, 2017., 17:43 »
Da.
Znači, 170 kuna su ti samo tele2 opcije- jedna za neograničene SMSove i razgovore a druga za internet
i ondaa imaš više opcija
""-mobitel i PS4
-TV i router...""
 od koje sam ja odabrao onu sa PS4 Slim (za poklon nekome) i Galaxy J7 (također za poklon nekome)
i platit ću tu tele2 pretplatu također kao poklon trećoj osobi :D

I to ću plaćati 320 kuna mjesečno. Ionako sam planirao te stvari nabaviti svakome zasebno ali eto,
 ovako ide sve sve zajedno :D
Sigurno da ne bi kupio da nisam ionako planirao pokloniti PS4 i mobitel, tako da su mene
sa time pogodili ali samo zato jer dobijem i AC Origins kojeg nemam te COD WW2, HZD i Ratchet & Clank igru.
Smiješno je to da imam i WW2 i HZD i R&C ali njih ću pokušati prodati a kupiti Fifu 18 i dati kao poklon.
AC ću odigrati pa također prodati :D
Možda zvuči glupo ali meni je pojednostavljeno sa tom Podborkom.

I, naravno da nećeš dobiti to sve za 120 kuna.
Tih 120 je PLUS osnovnih 170. Nitko nije tako dobar, samo je šteta što na reklami lažu- ja bi takve stvari kažnjavao.
Kod mene je 150 PLUS 170 a imaš i skuplje opcije :D
:D


:D

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #9 : 27. Prosinac, 2017., 21:47 »
Hvala na odgovoru :D
Eh da mi je biti taj netko tko je dobio PS4
Kada sam na TV vidio reklamu 120 kn znao sam da je preeedobro da bi bilo istinito :ne:
Jedino sam bio zainteresiran za plejku da odigram tih par PS ekskluziva Horizon,Ratchet&...,Until dawn i sl.  :D

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #10 : 28. Prosinac, 2017., 23:04 »
isplati se :)

*

KOMKO190

  • n00b
  • 2
Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #11 : 29. Prosinac, 2017., 15:11 »
Isplati se! :D

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #12 : 01. Siječanj, 2018., 20:20 »
Isplati se uzeti PS4 i to u pro verziji bez obzira imaš li li nemaš 4k hdr tv.Mislim da peticu  sigurno nećemo vidjeti još najmanje 4  godine. Nema nikakve potrebe za njom.

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #13 : 01. Siječanj, 2018., 20:54 »
Isplati se uzeti PS4 i to u pro verziji bez obzira imaš li li nemaš 4k hdr tv.Mislim da peticu  sigurno nećemo vidjeti još najmanje 4  godine. Nema nikakve potrebe za njom.
4 godine?
Realno, najkasnije 2020.-te dolazi. A i to je predug period.
A "potreba" je čudna riječ. Ja mislim da je Pro dovoljno jaka da još 4 godine ne trebamo novu generaciju
ali mislim da ako izdržimo još 2018. i 2019. bez nove generacije to će biti čudo.
Razlog je taj što smo se naučili ili navikli ili navukli na ekstremno brz razvoj tehnologije i bez obzira što je to sve
luksuz, ako nešto želimo moramo imati.
Ja se iskreno nadam da si u pravu, može tamo za Božić 2019. godine ali listo sumnjam.

Što se tiče pitanja ove teme- sada su cijene dovoljno niske a izbor igara dovoljno velik da je odgovor DA. Isplati se.
Pogotovo ako još nisi igrao PS4 ekskluzive poput U4, HZD, Drivecluba, GT Sport, The Order, Bloodborne,
Bound, Until dawn, Killzone SF...
Nitko ti ne može odgovoriti što se tebi isplati jer nitko ne zna sa kakvom lovom raspolažeš ali ako se premišljaš
ne možeš fulati da u ovoj godini kupiš PS4 ili Switch- ovisno o tvojim potrebama.
Mislim da je jedina greška kupiti One. Neka mi oproste svi koji vole MS konzole ( a i ja sam jedan od nas),
ova generacija MS konzole nudi tek nekoliko dobrih ekskluziva.
Switch je odličan za vlastite ekskluzive ali PS4 je dulje na tržištu i nudi daleko više takvih igara. A s obzirom na igre koje
tek dolaze poput potencijala Death Stradinga, sigurno dobrog TLOU2, izgledno dobrog Days Gone, Spider-man,
god of War, Ni No Kuni 2 (dolazi i na PC ali mi se sviđa), potencijal Ghost of Thushima, Detroit... i uz to da da je
ako pogledaš cijenu/performanse i za multiplatform najbolja opcija PS4 Pro.

Da ga nemam ja bi ga kupio, svakako.

A PS5 neka počeka još malo :D
I neka sa njime dođe i PS VR V2 da imam kompletni set :D

Odg: Isplati li se kupiti PS4 u 2018??
« Odgovori #14 : 01. Siječanj, 2018., 22:24 »
Citat:
Ja se iskreno nadam da si u pravu, može tamo za Božić 2019. godine ali listo sumnjam.
Zašto mislim da će se petica pojaviti tek za četiri godine?
Prvi razlog je  PRO verzija PS4 koja je već sada duplo jača od slima. Dovoljno je jaka za pokretanje svega novijeg u 4k, a ako bude bilo potrebe, napraviti će oni još kakav hardware upgrade. 

Drugi razlog je life span Sonyevih konzola. Do sada je  u prosjeku jedna generacija trajala 10 godina. To znači da smo SIGURNO na miru još nekoliko godina.  Četvorki su tek četiri ljeta. Trica je bila najkraće dostupna do sada ali čak i da četvorka  bude jednako dugo na tržištu, to opet znači da smo do 2020 na miru kada bi mogli početi sa kakvim najavama. Po ovoj logici i duže ali ipak mi je 2023 malo predaleko.
Kako si i sam rekao, tehnologija napreduje ali ne baš tako brzo. Neću sada ulaziti u neke rasprave, ali trenutni trend u PC svijetu je utrpati što je moguće više jezgri  u procesor, što više RAM-a u svemu ali one neke čarobne granice brzina jezgri su već godinama iste. Trenutno je paralelno procesiranje apsolutni hit koje podiže ukupne performase. Drugim riječima, računala mogu puno više toga "gutati" odjednom u realnom vremenu. Potpuno identičnu stvar su i MS i Sony napravili na ovim "middle life" konzolama: nabrijali su ih do maksimuma.  Vrhunske igre koje su trenutno u razvoju tek trebaju pokazati što je moguće sa sadašnjim generacijama konzola.

Treći argumet je API. API je uvijek bio pokazatelj napretka u gamingu. Kako stvari stoje,  niti MS niti Sony ničime ne daju naslutiti da se radi na nečem novom. Novi API obično znači novi hardver. Koliko mi je poznato, ništa takvoga još nema niti u draftu. Službeno. Neslužbeno, vjerujem kako se radi na nečem novom jer veliki igrači si ne mogu dozvoliti prazan hod. Microsoft je kompletno promijenio politiku glede konzola. Sada je xbox više nego ikada bliže računalu nego konzoli jer su se "otvorili" prema zajednici. To je nešto što Sony ne želi učiniti. Reći ću samo jednu riječ: homebrew. Sony se toga još uvijek boji k'o vraga. I imaju pravo jer kad kažem homebrew u istu rečenicu mogu staviti riječ piratluk. Otišao sam u širinu.   
 
Citat:
Mislim da je jedina greška kupiti One. Neka mi oproste svi koji vole MS konzole ( a i ja sam jedan od nas),
ova generacija MS konzole nudi tek nekoliko dobrih ekskluziva.

Žalosno ali istinito. Možemo govoriti o Microsoftovim ekskluzivama. Xbox više nema ekskluzivnih naslova i to smatram najvećim promašajem usudio bih se reći dekade. Ekipa koja ima PS4 nema nekog posebnog razloga za nabavu X-a. Meni  je najvažnije što ću igrati na toj konzoli. Ako mi se nude iste opcije kao na PC-u, nemamo o čemu pričati. PC danas valjda imaju svi. Možda ne gejmerski, ali "kućna" računala su danas dovoljno jaka i pristupačna cijenom. Jedina prednost x-a je ona njihova backbackwards compatibility sa kojom možeš igrati stare naslove. Detalj je kako te stare naslove također treba kupiti u fizičkom obliku. Nisu džaba. Time su valjda malo produžili vijek prodaje xbox i Xbox360 igara. Iskreno, pojma nemam retiskaju li se stare xbox360 igre...

Malo poduži post, ali eto. Vidjet ćemo za koju godinu tko je bio u pravu. Osim ako HCL za 5 godina uslijed nekog kataklizmičkog eventa ne ugasi forum  :clap:
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2018., 22:48 moordrak »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9