HCL.HR

Koji ps3 kupiti?

  • 8 Odgovora
  • 12986 Hitova
Koji ps3 kupiti?
« : 29. Rujan, 2013., 12:14 »
Dakle želim kupiti ps3 al sam ograničen financijski na 1200kn.
POsto je vrlo teško naći slim za te novce možda cu se morat okrenit fatu..
Isplati li se kupiti fat star 2-3 god-.  navodno nikad kvaren u dobrom stanju s par igara itd...
Koliko su pouzdani ti fat modeli s obzirom na ylod-ove i godine..Jel verzija 80gb pouzdanija od one 40gb?
Mozda bi moga nabavit za te novce i super slim 12gb, al to mi se cini malo gigabajtaže,mora bi se kupovat novi disk i to odmah premašuje moj budžet..
Idealno bi bilo uzeti slim od 160gb pa na dalje al za to mi fali para pa moram naći alternativu.
Nemojte mi predlagat da dodam jos 200-300 kn i sl. jer je i ovo nategnuto :)

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #1 : 29. Rujan, 2013., 12:26 »
Mozes naci slim za te novce, evo na prvoj stranici:

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-3-160gb-oglas-9297789

Takodjer uvijek imas opciju cjenkanja, iz mog iskustva 100 kn skoro uvijek mozes spustiti. Takodjer ovaj oglas nije iznimka, malo pratis na njuskalu i za 1200 kn bez problema mozes naci slim model.


''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #2 : 30. Rujan, 2013., 15:38 »
Opet ja,nudi mi jedan frend ps3 12gb super slim sa d org igre i 2 org joisticka za 1200kn,dal se isplati to?
Tj. zanima me prvenstveno dal se taj super slim moze modificirati i dal se moze na njega spojiti externi disk.
Prednost je sto znam sta kupujem,ps je gotovo nekoristen pa bi bila bolja kupnja od nekog ps-a preko oglasa za kojeg neznam ni kolko je star niti kako je odrzavan..
Samo me brine tih 12 gb..?

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #3 : 30. Rujan, 2013., 15:47 »
Po meni je to super, mozes kasnije promjenit hard disc na veci ak hoces, evo tutorial:
Tutorial: Upgrade Super Slim PS3 HDD

Za modificiranje ne znam, vise ti se isplate originali, pogotovo sad kad ih imas kolko hoces rabljenih po jako malim cijenama....
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #4 : 30. Rujan, 2013., 19:54 »
Doznao sam da je verzija tog ps3 12gb CECH-4004a
Dal se moze jailbrejkat,i ima li tko tu verziju?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #5 : 01. Listopad, 2013., 05:52 »
Doznao sam da je verzija tog ps3 12gb CECH-4004a
Dal se moze jailbrejkat,i ima li tko tu verziju?

Samo najstariji Slimovi se mogu modificirat...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #6 : 01. Listopad, 2013., 10:17 »
Ne kuzim se u to.. dakle ovaj nemoze il??

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #7 : 01. Listopad, 2013., 11:38 »
Ne kuzim se u to.. dakle ovaj nemoze il??
Ne.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Kr4t0s

  • n00b
  • 2
Odg: Koji ps3 kupiti?
« Odgovori #8 : 15. Siječanj, 2016., 02:10 »
Po meni je to super, mozes kasnije promjenit hard disc na veci ak hoces, evo tutorial:
Tutorial: Upgrade Super Slim PS3 HDD

Za modificiranje ne znam, vise ti se isplate originali, pogotovo sad kad ih imas kolko hoces rabljenih po jako malim cijenama....

Znam da je tema stara, ali prije mjesec dana sam kupio super slim konzolu, odlučio joj proširiti HDD, svi pričaju kako treb i onaj holder za taj HDD i ja ga naravno naručio danas preko ebaya i sada u ovom videu vidim kako u ovom ps-u već ima taj holder od starog HDD-a, pa me zanima za koji sam ga klinac onda ja morao kupovati?
MK

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9