HCL.HR

ModNation Racers

  • 10 Odgovora
  • 2637 Hitova
ModNation Racers
« : 06. Lipanj, 2009., 14:54 »
Na Playstation-ovoj E3 konferenciji najavljen je Mod Nation Racers! ,trkacka igra koja ce 2010. godine izaci ekskluzivno za Playstation 3.

Mislim da je ovo prvi karting za PS3....takve igre fale sony-ju....npr zbog Mario kartinga sam ja zeleo da imam wii...a evo sad cemo valjda dobiti nesto,makar pribliznog kvaliteta na ps3.

Poslednji dobar karting koji sam igrao na soniju je Crahs Team Racing...posle toga,nista!

Evo prvih screenova:





« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2010., 19:56 Armor »

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Mod Nation Racers!-konacno karting za PS3
« Odgovori #1 : 06. Lipanj, 2009., 15:06 »
Mario kart (<3 snes) + LBP = meh  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Mod Nation Racers!-konacno karting za PS3
« Odgovori #2 : 06. Lipanj, 2009., 15:12 »
kako kad je bio prvi ? KAKO MOLIMTE. kome je mogao bit inferioran?

Re: Mod Nation Racers!-konacno karting za PS3
« Odgovori #3 : 06. Lipanj, 2009., 15:16 »
inferioran bilo kojem koji je poslje izašao. smješno mi je kako svi nintendo drkboji još uvijek uzdižu mario kart u nebesa kad je smješan u usporedbi s bilo kojim ps1 kartom lol

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Mod Nation Racers!-konacno karting za PS3
« Odgovori #4 : 06. Lipanj, 2009., 15:38 »
Zanimljivo, po ovom postu si ti mr. bilder soni drkboj.  :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Mod Nation Racers!-konacno karting za PS3
« Odgovori #5 : 06. Lipanj, 2009., 15:58 »
napokon jedna prava igra za u četvero, treba više party igara za sony

Re: Mod Nation Racers!-konacno karting za PS3
« Odgovori #6 : 06. Lipanj, 2009., 17:08 »
napokon jedna prava igra za u četvero, treba više party igara za sony

potpuno se slazem,nije sve u grafici  :ne: ...zato se i veselim ovoj igri...

playstation-u zaista fale ove zabavne igre...ni Crash vise nije isti,ovaj novi deo Crash Commando je samo po imenu Crash,dok je sve ono sa PSone i PS2 izgubljeno.

Podrzavam sve igre poput Mod Nation Racers-a,Everybody's Golf-a i ostalih njima slicnih.

Evo linka ka demou sa E3 sajma,kvalitet videa nije bas najbolji,pa preporucujem da gledate u HQ rezoluciji: http://www.youtube.com/watch?v=s-XO_CRNTIU

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Mod Nation Racers!-konacno karting za PS3
« Odgovori #7 : 10. Svibanj, 2010., 19:55 »
Rivajv

Demo za PSP trebao bi doći sutra; LINK
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: ModNation Racers
« Odgovori #8 : 10. Svibanj, 2010., 19:59 »
Tek sad vidim ove gore postove.  :(

+1 na grgewra! ;D
Mario Kart mi je uvijek bio dosadan naspram CTR-a, recimo.

ModNation izgleda okej, al skeptičan sam. Vidjet ćemo...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: ModNation Racers
« Odgovori #9 : 23. Svibanj, 2010., 14:10 »
Nakon tri svijeta u kampanji i malo što sam probao online, dojmovi. Igra se bazira više na skilu u driftanju, draftingu, lupanju neprijatelja, air timeu i da radite 360/720 jer vam to puni boost/štit. Očekivao sam veći broj oružja, no kao što rekoh igra se više bazira na skilu nego da nekog sjebete s raketom, iako treba znati kada je najbolje ispaliti pa da pobijedite. Od oružja imamo rakete, munje, sonične bombe i ubrzanje koje služi kao neka ultra jaka mina kada se ostavi iza vozila. Svako oružje se može nadograditi tri puta koje će onda naravno biti jače. Tako da ako je netko očekivao nešto slično kao u CRT s bočicama, satovima, tnt neće toga biti.

Što se vožnje tiće ona je napravljena dosta dobro, zadovoljavajuće, iako se nekada auti ponašaju kao da su od gume pa se previše odbijaju. Onda treba zakočiti da se vozilo smiri i nastaviti dalje. Online nažalost nisam puno probao jer nema previše ljudi za sada pa mi se neda baš čekati po 15 min da se skupi još troje ljudi i da utrka krene. To će se popraviti ovih dana vjerujem. Ipak je glavni fokus na online igranje. No pozitivno je što nisam primjetio lag, ali me začudilo da od 10 utrka ja sam hostao 8 iako sam stavio da tražim igru, a ne da je pravim.

Što se tiće kreiranja sadržaja još to nisam isprobao jer treba ipak završiti karijeru pa otključati što više stvari da se može nešto zanimljivog napraviti, niti sam se još zaigrao sa level editorom kako spada, no po onome što sam vidio fine staze se mogu napraviti. Nadam se da ću danas isprobati igranje u četvero jer ipak to mi je nekako najbitnija stvar u cijeloj igri, igranje s ekipom. Toliko za sada.
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj, 2010., 14:17 snowblind »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ModNation Racers
« Odgovori #10 : 03. Lipanj, 2010., 12:37 »
Eto naš snowblind napisao je recenziju, kao što se dalo i pretpostaviti, a upravo smo ju i objavili na portalu. Pa bacite oko na recenziju i našu konačnu ocjenu, i ne zaboravite nam ostaviti koji komentar i svoju vlastitu ocjenu ove zabavne kart racing igre.

RECENZIJA: ModNation Racers

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9