HCL.HR

Molio bih vas za pomoc

  • 10 Odgovora
  • 17416 Hitova
*

rasta92

  • n00b
  • 1
Molio bih vas za pomoc
« : 09. Travanj, 2017., 23:38 »
Pozdrav svima,

Zamolio bih vas za pomoc, kupio sam prije pola godine ps4 slim i nekad kada ubacim cd cuje se neko kuckanje iz konzole kao na ovom videu https://www.youtube.com/watch?v=6SyiNcSh7VM pa me zanima jel to normalno?

Unaprijed se zahvaljujem!

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #1 : 30. Kolovoz, 2017., 13:25 »
Trebami pomoc,kako da igra ps4 copo
Ok

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #2 : 17. Rujan, 2017., 10:36 »
Pozdrav svima ! Molio bih vas za pomoc.

Playstation mi ne prepoznaje oba joysticka...zapnem na plavom ekranu i kaze mi da upalim joystick...kada ih palim samo zatreperi par puta bijelo svijetlo i ugase se ! Pokusao sam i sa restartiranjem i sa restore default settings i nista nije pomoglo,i dalje ne mogu ukljuciti joystick.Probao sam i sa restartiranjem samog joysticka. Znate li kako da popravim ovo ?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #3 : 17. Rujan, 2017., 10:41 »
Pa jesi ih prvo spojio s kablom na PS4 i onda ih upalio. Moraš ih ponovno upariti s konzolom.
Znači kablom im spojiš i onda pokreneš.

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #4 : 17. Rujan, 2017., 10:52 »
Naravno da jesam. Joystick radi normalno u safe modu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #5 : 17. Rujan, 2017., 11:00 »
Znači gamepad radi normalno kada je povezan kablom? Inače to nisi napisao u prvom postu, a to je možda i najbitnija informacija.
Znači da gamepad radi i problem je do bežićne povezivosti. E sad ako si napravio i sve restarte... Možda ti je krepao u PS4 reciver pa se gamepad nema s čime spojiti bežićno...


Najvjerojatnije ti otišao bluetooth modul u samom PS4... Vrijeme je za servis

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #6 : 17. Rujan, 2017., 11:11 »
I to je cudno jer sami ps4 upalim klikom na home tipku na joysticku dok nije povezan kabelom. Ako je bluetooth u samom ps onda se valjda nebi mogao ni upaliti na taj nacin?

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #7 : 17. Rujan, 2017., 14:16 »
Meni se isto dogodilo prije jedno mjesec dana. Plej odjednom nije mogao prepoznati gamepad, samo kod mene ni kada ga povežem kablom nije radio. Sve sam probao što sam mogao, resetirati gamepad, vratio plej na originalne postavke itd. Kao i tebi, samo je radio u safe modu. Na kraju odnio plejku u Sancta Domenicu na servis ( garancija mi vrijedi ), i nakon kojih tjedan dana poslali mi novu. Samo ti mogu predložiti servis, ako imaš garanciju onda samo ovlašteni servis.

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #8 : 17. Rujan, 2017., 15:54 »
Jesu li ti rekli koji je kvar ? Istekla mi je garancija tako da nez isplatili se uopce ga popravljat ?
https://youtu.be/o96A6sVqsLQ
Moja situacija je kao na ovom videu

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #9 : 17. Rujan, 2017., 16:31 »
Tako je i kod mene bilo. Ne, nisu mi ni rekli što je na kraju bilo, samo da su zamijenili konzolu. Predlažem još da probaš izvršiti rebuild database u safe modu, ako već nisi to učinio. Čitam da to zna riješiti neke probleme, iako ni to meni nije pomoglo.
Koliko ti je stara konzola? Možda da je daš da obave samo dijagnostiku, ako je to moguće, pa da vide u čemu je problem? Tek onda odluči kako dalje?

Odg: Molio bih vas za pomoc
« Odgovori #10 : 17. Rujan, 2017., 17:01 »
Napravia san i rebuild database i opet nista. Naletia san i ja po internetu na ljude s istim problemom ali nikako da naletim na nekog ko je to uspia sredit...nosim ga na servis jer stvarno vise nez sta radit...stara je dvi i nesto godine

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9