HCL.HR

Par savjeta o PS3

  • 4 Odgovora
  • 2369 Hitova
*

zlaja98

  • n00b
  • 3
Par savjeta o PS3
« : 20. Prosinac, 2014., 14:38 »
Pozz svima novi sam na forumu i u svjetu ps3 pa me zanima nekiliko stvari ,naručio  sam djeci sad za božić ps3  (12gb) i njih dvojica obožavaju fps pucačine koje igraju i na pc-u i znam da žele black ops 2  ali sam tek naknadno vidio na ps store da igra nosi preko 12 gb što znači da je neće djeca moć skinut s ps storea nego ću je morat kupit na disku i to mislim uzet rabljenu  e sad me zanima kad kupim znači black ops 2 jel se ona može igrat online s diska ili još moram kupit dodatan hard disk i ugradit. i dali moram kupit igru u dućanu ili djeca mogu s  rabljenom igrat multiplayer.
unaprjed hvala

Odg: Par savjeta o PS3
« Odgovori #1 : 20. Prosinac, 2014., 18:52 »
12Gb je malo za bilo šta. Svako ubacuj bar 120Gb HDD. Nije neki izdatak, a stvarno treba. Ja sam imao 40Gb pa sam zamjenio sa 160.
možeš igrati online i sa rabljenom ali eventualno ćeš morati nadokupiti ključ preko PS storea. To zavisi od igre do igre i dali je iskorišten kod.

*

zlaja98

  • n00b
  • 3
Odg: Par savjeta o PS3
« Odgovori #2 : 20. Prosinac, 2014., 20:11 »
Svakako da ću im ugraditi hd s vremenom al ,mislio sam sad za prvu ruku  ,sad idu božični praznici ,mislio sam kupit igru na cd -u i igrajte al po ovome nije sve jednostavno baš ;)

@kiseli6 hvala na odgovoru ..Po ovome je najbolje odma kupit neki manji hard disc 160 gb i ugraditi i onda skinuti i igru i kljuć preko storea.Ako neko ima iz splita i okolice da je zamjenio hard s većim a doma mu stoji neki pa da  prodaje jeftino nek mi se javi u inbox.

.i da opet na kraju ne kužim jel moram uz igru (ako je ne kupim preko storea nego na cd-u)  kupit i hard veći pa tu igru s cda instalirati na taj hard  ili se može igrati multiplayer direktno s cd-a ..?
« Zadnja izmjena: 20. Prosinac, 2014., 20:28 zlaja98 »

Odg: Par savjeta o PS3
« Odgovori #3 : 21. Prosinac, 2014., 09:04 »
Možeš igrati direktno sa cd-a. Za igru na cd-u ti on uvijek treba, ne možeš ju instalirati na HDD.

*

zlaja98

  • n00b
  • 3
Odg: Par savjeta o PS3
« Odgovori #4 : 21. Prosinac, 2014., 16:36 »
Možeš igrati direktno sa cd-a. Za igru na cd-u ti on uvijek treba, ne možeš ju instalirati na HDD.
Hvala na odgovoru :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9