HCL.HR

PlayStation 4 - kupnja u Hrvatskoj i inozemstvu (najbolje ponude, cijene...)

  • 138 Odgovora
  • 64815 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Probaj pitati u Svijet igara, možda tamo ima još.

voucheri su se mogli uzesti do 20.12.2013,tako da je gotovo s tim

ZELAD nudi mogucnost rezervacije,
evo pa si procitaj  http://www.zelda.hr/ps4-info

410e PS4 jedan dzoj
515e 2ds4 kamera i kz 4
450 ps4 ds4 i igra po izboru:bonk:
Mogu vam nabaviti igre i konzole PS3 /PS4 po neverovatnoj cen

410e PS4 jedan dzoj
515e 2ds4 kamera i kz 4
450 ps4 ds4 i igra po izboru:bonk:

EDIT: sad sam tek skuzio da si govorio o eurima..
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

Kod mog druga  ti je tolika cena 50e je svaka igra a za ps4 skidanje moze i za 18e
Mogu vam nabaviti igre i konzole PS3 /PS4 po neverovatnoj cen

Dobio sam email iz GMC-a, poslali upitnik da ispunim sa svojim podacima i paket koji zelim, Mega Bundle se moze izabrati.

Dobio sam email iz GMC-a, poslali upitnik da ispunim sa svojim podacima i paket koji zelim, Mega Bundle se moze izabrati.

Kako to da su ti na mail poslali? Ja sam im ostavljao samo broj mobitela.
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Ja takodjer dobio mail sa upitnikom :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Dobio sam email iz GMC-a, poslali upitnik da ispunim sa svojim podacima i paket koji zelim, Mega Bundle se moze izabrati.

Kako to da su ti na mail poslali? Ja sam im ostavljao samo broj mobitela.
Pa voucher sam narucio sa njihove stranice, registrirao sam se tamo, tak da imaju moj email.

Dobio sam email iz GMC-a, poslali upitnik da ispunim sa svojim podacima i paket koji zelim, Mega Bundle se moze izabrati.

Kako to da su ti na mail poslali? Ja sam im ostavljao samo broj mobitela.
Pa voucher sam narucio sa njihove stranice, registrirao sam se tamo, tak da imaju moj email.

Aha. Ja sam bas isao u poslovnicu njihovu u Avenue Mallu pa su me trazili broj mobitela. Pretpostavljam da su krenuli polako sa zivkanjem i slanjem mailova.
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Listam i nigdje nemogu da nađem, jel' potvrđeno i za nas da dobivamo 14 besplatnih dana PS+ uz konzolu iili...?

Ako nisi dosad imao pretplatu, kad napravis acc imas opciju da uzmes 14 dana free, ne dobiva se nikakav kod sa konzolom. Na tu foru sam uzeo resogun i contrast prosli mjesec.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
A šta ako imaš već napravljen account, ali nije vezan za nijednu konzolu, ja napravio prije par dana da osiguram ime, nije valjda da ću ga morati mjenjati :wildboy:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9