HCL.HR

PlayStation 4 - kupnja u Hrvatskoj i inozemstvu (najbolje ponude, cijene...)

  • 138 Odgovora
  • 65112 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Provjerio i imam, odlično <3

kako da aktiviram ps plus pretplatu preko laptopa jer jos nemam ps?

Napravi PSN account i uzmi pretplatu sa linka koji sam stavio par postova iznad.

ali ja sam vec kupio pretplatu znaci trebam negdije upisati onaj kod.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Dali netko zna, hoce li dolazit vani onaj killzone bundle za 500€ sa 2 gamepada i kamerom?
Vidim da je gola konzola dostupna, a da ovog bundle-a bas i nema, pa pretpostavljam da je to bilo dostupno samo u prvim posiljkama, i da ce se dalje prodavat samo konzola... :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

ali ja sam vec kupio pretplatu znaci trebam negdije upisati onaj kod.
Pretpostavljam da nisi uzeo sa Sony Entertainment Network storea? Od tamo automatski aktivira brijem ak si ulogiran sa PSN accountom, neznam gdje se moze kod upisat.

Dali netko zna, hoce li dolazit vani onaj killzone bundle za 500€ sa 2 gamepada i kamerom?
Vidim da je gola konzola dostupna, a da ovog bundle-a bas i nema, pa pretpostavljam da je to bilo dostupno samo u prvim posiljkama, i da ce se dalje prodavat samo konzola... :(
I ja mislim da nece vise taj bundle dolazit, mozda u buducnosti stave isto to ali sa nekom drugom igrom, tipa Infamous: Second son.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Nema ne, zvao sam gamestop, to je bio samo za preorder ekipu i to ovu prvu posiljku...
I jos mi kaze da je preordano sve do sredine drugog mjeseca :(
A stranica im veli da je raspolozivo u trgovini?!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Je'l tko od vas koji ste prednaručili preko  GMC-a zna kada i gdje će biti preuzimanje konzola? Ja sam jučer kontaktirao Krešu iz GMC-a, ali nije mi rekao ništa konkretno...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Pa vjerojatno u najbližoj poslovnici GMC-a, ja sam naručio u SD-u i pitali su me gdje ću konzolu podignuti

Problem je što oni nemaju poslovnice kao SD, već samo nekakvo poslovnicu-skladište i to je to...ne znam...možda otvore štand na Dolcu...:D

Pa brijem da u ovim poslovnicama: http://www.gmc.hr/Stranica.aspx?page=Veleprodaja
Sumnjam da ce imat Tisak Media odma, al tipa PlayStation Center - Avenue Mall ce sigurno imat.
Mada, poslat cu i ja email iduci tjedan, za svaki slucaj.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Sutra via Split po svoju konzolu :ementaler: inače, jel' tko bio na ponoćnoj prodaji, kako je bilo i slično :hug

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
ja sutra s frendom po njegov PS :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

shelob

  • **
  • 152
Je li moguće iz Hrvatske naručiti PS4 na Amazon.com? Pitam jer tamo košta 400 dolara.
I'm forever blowing bubbles...

*

disc0

  • *****
  • 3274
Je li moguće iz Hrvatske naručiti PS4 na Amazon.com? Pitam jer tamo košta 400 dolara.

Mislim da ti je njihova postarina abnormalno skupa.
Vise ti se isplati uzet kod nas ili sa nekog drugog sajta di je jeftinija postarina.
Nek me neko ispravi ako sam pogrjesio jer nisam siguran, ali kao da sam nacuo ovo za amazon...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9