HCL.HR

PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti

  • 99 Odgovora
  • 54156 Hitova
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #75 : 11. Travanj, 2016., 23:13 »
I kako ti se cini NFS? :)
« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2016., 12:54 iGameR »





Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #78 : 16. Studeni, 2016., 18:48 »




Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #80 : 11. Siječanj, 2017., 19:43 »
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2017., 19:46 Dogo11 »

Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #81 : 13. Studeni, 2017., 15:02 »
Vidim da je ova tema zastarijela ali nisam htio otvarat novu temu za Share :)
Uglavnom snimio sam mali tutorial za ShareFactory pa bi htio pokazat ako nekom treba kako se najbolje moze srediti Import Videa sa USB-a na PS4 npr intro i slično.. a i malo uređivanje videa :)
Nadam se da moderatori neče imat ništa protiv ovoga jer vidim da je tema u zastari  :kava:

http://youtu.be/HOZuSDwpsHA

i nadam se da sam pomogao nekome ako je u ovakoj situaciji..  :piva:

 

Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #82 : 31. Siječanj, 2018., 23:23 »
Imam pitanje u vezi snimanja gameplaya... Slucajno sam naletio na temu i vidim da Ementaler u pocetku kaze da kad se stisne Share tipka da PS4 automatski spremi zadnjih 15 minuta videa... ja kad stisnem tu tipku meni otvori samo menu za share... znaci kuzim kako snimat gameplay na obican nacin, znaci stisnut dva puta Share i kasnije kad zavrsim opet, ali me zanima kako mogu tako uhvatit neko fora moment koji nisam snimio na taj nacin da stisnem share i spremim si zadnjih 10 ili 15 minuta?

Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #83 : 13. Svibanj, 2018., 17:50 »
Pozdrav, pokusamo sam streamat gameplay na twitchu tj. htio sam poceti ali mi baca da imam preslabu brzinu upload tocnije 700kbs..Sto nije moguce  mislim ne znam u cemu je problem ali placam 20MB/s i skidaje je ok, ali upload me zeza nesto...Zna li netko kako mogu to ubrzati s tim da sam spojen zicno, a ne putem WiFi-a...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #84 : 13. Svibanj, 2018., 18:40 »
Pa upload nikad nije isti kao i download osim ako se ne radi o optici ili eventualno VDSL2.
Još uvijek u većini slučajeva upload se kreće od 0,5 do cca 1Mb/s


I svakako je preporučeno se baciti na kabel. Inače za neki obiljniji strem bi trebao imati barem 3,5Mb/s, a to nećeš postići niti kablom osim ako se ne radi o promjeni operatera i sve ovisi o tehničkim mogućnostima gdje živiš, itd.

Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #85 : 14. Svibanj, 2018., 18:20 »
Dobro, ali zasto mi na 700kb/s baca da mi je upload brzina premala?

Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #86 : 14. Svibanj, 2018., 18:41 »
700 kila je kikiriki za  stream i to je maksimalna brzina koju ti ova đubrad od naših internet provajdera daju putem klasičnog DSL-a. Tih tvojih 20mbita koje plaćaš odnosi se na DOWNLOAD. UPLOAD je ispod 1 mbita. Kad nešto šalješ na internet potrebna ti je visoka upload brzina.  NITKO u hrvatskoj kućnim korisnicima ne daje sinhronu brzinu i to je svinjarija koju svi mi uredno toleriramo. Ako želiš po doma recimo 100/100 to ćeš masno platiti. Čak jedu govna sa optikom pa limitiraju upload. JEDINI koji ima koliko toliko sinhrone brzine je Tele2 sa pokućnim internetom. Upload ide i do 70mbita. Većina korisnika neta u hrvatskoj nema takve brzine  žicom/optikom kamoli zrakom.
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2018., 19:08 moordrak »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #87 : 14. Svibanj, 2018., 20:25 »
Dobro, ali zasto mi na 700kb/s baca da mi je upload brzina premala?
Pa zato što i je premala. To možeš streamat ako nitko drugi u kući više ne koristi internet i to na rezoluciji eventualno 480p. Dakle o 720p ili 60 fpsa možeš samo sanjat.
700Kb/s ti je 0,7Mb/s, a mi pričamo o 3,5Mb/s da bi iole bio ikakav ozbiljniji stream.


... JEDINI koji ima koliko toliko sinhrone brzine je Tele2 sa pokućnim internetom. Upload ide i do 70mbita. Većina korisnika neta u hrvatskoj nema takve brzine  žicom/optikom kamoli zrakom.


Samo što ljudi nisu upoznati, kao možda niti ti da Tele2 ima svoja ograničenja. Dakle dok ima malo korisnika u tvom području imati ćeš brutalnu brzinu, no ako se npr. na baznoj stanici nalazi 20 pokućnih - brzina ti neće biti ni približno tolika.
Dakle stvar funkcionira super dok nema puno ljudi koji ga koriste. Za sada je još super jer većina ljudi ga ne koristi, no bojim se što će biti kada i ako se svi krenu prebacivati na pokućne i druge slične opcije.
Isto tako internet ti je do 1TB, a nakon toga te spuštaju na 1Mb/s. Uz sve to ne postoje max brzine nego uvijek kažu okvirne minimalne koje sigurno mogu isporučiti pošto nisu ni sami sigurni zbog broja korisnika na baznoj stanici na koju se ti spajaš.

Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #88 : 23. Svibanj, 2018., 01:21 »
Samo što ljudi nisu upoznati, kao možda niti ti da Tele2 ima svoja ograničenja. Dakle dok ima malo korisnika u tvom području imati ćeš brutalnu brzinu, no ako se npr. na baznoj stanici nalazi 20 pokućnih - brzina ti neće biti ni približno tolika.
Dakle stvar funkcionira super dok nema puno ljudi koji ga koriste. Za sada je još super jer većina ljudi ga ne koristi, no bojim se što će biti kada i ako se svi krenu prebacivati na pokućne i druge slične opcije.
Pa gle, istu formulu možemo primijeniti na bilo koju mrežnu infrastrukturu bez obzira radi li se o bakru, lanu ili optici. Uvijek postoji mogućnost gušenja ako je opterećenje veliko. Ne brinem se oko toga jer su bazne stanice u većim gradovima spojene na razno-razne načine. Pričam o brzinama 10Gbita pa na dalje. Bez brige, imaju oni žestoki QOS i load balancing, nisu to jeftine kućne igračke. Uostalom, da ti daju "samo" 3G brzinu, to ti je više nego dovoljno za ugodan rad. Inače slažem se glede vršnih opterećenja. Mreža radi po tom sistemu ali  ako je dobro složena i pravilno izbalansirana, krajnji korisnik nema nikakvih problema.
 
Isto tako internet ti je do 1TB, a nakon toga te spuštaju na 1Mb/s. Uz sve to ne postoje max brzine nego uvijek kažu okvirne minimalne koje sigurno mogu isporučiti pošto nisu ni sami sigurni zbog broja korisnika na baznoj stanici na koju se ti spajaš.
U pravu si, ipak govorimo o "zraku".  Nažalost činjenica je da su i  te minimalne brzine zrakom veće od onih koje neki operateri guraju po bakru. Apsurdno, ali istinito.  Ograničenje postoji, oni to ne kriju. Stavim li  navedene brojeve  u neku relaciju, to izgleda ovako:  dvije godine nisam uspio u mjesec dana nabiti 1T prometa, a vjeruj mi, nemilosrdno ga peglam.  Evo, maksimalno koliko sam potrošio je 680Gb. U oba smjera. U prosjeku trošim između 250 i 300 giga mjesečno. Brzina u vršnom opterećenju, to je od 18-23 sata mi do sada nikada nije pala ispod 15mbita u oba smjera. Ovo nije ni približno punoj 4g brzini (prije 3G) slažem se, no godinama sam bio na DSL-u od 10mbita. Znaš ono, kad jednom probaš brže, nema više nazad :)
 
Omjer cijene i kvalitete mi je na Tele2 za sada odličan. Ako se to bude promijenilo, promijeniti ću i operatera. Ne tepe to mene previše. Tko mi da bolje uvjete idem kod njega. Volio bih kada bi mi neki operater mogao dati recimo 100/50 , flat, bez telefona televizije i ugovorne obveze za 120 čuna, ali eto, sve se praši od ponuda...

EDIT:
Sorry, tek sam sada skontao koji je topic.  :fpalm: aj nećemo više ili neka admin preseli ovu diskusiju...
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj, 2018., 08:23 moordrak »

Odg: PlayStation 4 Share - vaš gameplay i screenshoti
« Odgovori #89 : 03. Lipanj, 2018., 09:36 »


Evo jedna iz Watch Dogs 2  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9