HCL.HR

PlayStation 5

  • 41 Odgovora
  • 20130 Hitova
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #30 : 04. Lipanj, 2021., 06:02 »
Dobro je pa nam nisu ukinuli taj Ps+ collection. S obzirom da je Ps5 vani vec pola godine. Ali srecom, nije time limit akcija za kolekciju.  :clap:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #31 : 04. Lipanj, 2021., 17:11 »
Mislim da neće ni ukinut jer nema time limit, možda i promjenu neke naslove, hm?  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #32 : 04. Lipanj, 2021., 21:52 »
Mislim da neće ni ukinut jer nema time limit, možda i promjenu neke naslove, hm?  :D
bilo bi super da dodaju ili izmjene još neke nasloveee hypeee

 

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #33 : 05. Lipanj, 2021., 07:46 »
Za one koji nisu imali PS4 ta je kolekcija zlata vrijedna jer su odlicni naslovi poput Uncharteda 4 unutra.
Ja sam vecinu tih igara odigrao na PS4, tako da sam samo 2-3 naslova preuzeo. Najvise mi je trebao Resident evil 7.

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #34 : 05. Lipanj, 2021., 11:52 »
Ja neke već imam neke me nezanimaju al guud je da su ostavili to ja sam mislio da će to bit prvih mj dana i gotovo..

 

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #35 : 02. Rujan, 2021., 18:30 »
Danas mi stigao PS5, Digital Edition, dodatni kontroler i PS+ godinu dana za 600 €, dodatno uzeo jos charging station (33 €), Sancta Domenica BIH.

Dobio sam novi, lakši model, sa "poboljšanim" šarafom. 😂

Za sada sve 5, izgleda i radi moćno.

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #36 : 03. Rujan, 2021., 06:25 »
Samo deri, odlicno.  :thumbs:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #37 : 04. Rujan, 2021., 16:58 »
Samo deri, odlicno.  :thumbs:

 :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Dirt 5 na 120hz i haptičkom vibracijom je wooow  :ave:

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #38 : 03. Studeni, 2021., 19:04 »
Samo deri, odlicno.  :thumbs:

 :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Dirt 5 na 120hz i haptičkom vibracijom je wooow  :ave:
Jel da je hahaha ja baš planiram uzet jer je na popustu dobrom sad 200kn... Ajde hvala na info 🎮

 

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #39 : 04. Studeni, 2021., 02:25 »
Kupiš EA Play godišnju pretplatu i dobijes je u vaultu, kao i mnostvo drugih igara, 10 sati trial accesse itd.

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #40 : 08. Siječanj, 2022., 09:22 »
Sinoć sanjam ja s ekipom iz osnovne, i mi smo u nekom poznatom hotelu, u kojem se snimilo dosta domaćih filmova, ali je hotel pregazilo vrijeme, i pomalo je zaboravljen, samo što ne zatvori. I sad Nina G., kolegica iz osnovne koja vodi sad taj hotel, (iako je u pravom životu završila za inženjera ja mislim, ali hej... snovi 😀) je nas pozvala da proslavimo "reunion" u njenom hotelu, da pomognemo hotelu da ne zatvori. Ali nije samo sredila naš "reunion", nego i važan sastanak za Playstation BA gdje raspravljaju o PS5 i budućnosti Playstation-a. Playstation BA je imao termin ispred nas, i po dolasku naletim na svoju učiteljicu iz osnovne koja  je sad direktorica Playstation BA (inače nakon što je bila učiteljica, radila je kao ravnateljica u istoj školi, pa je zato sigurno moj mozak "zaposlio" kao direktoricu Playstationa 😂). I spazi ona mene, zna da sam gamer i počnemo raspravljati o Playstation-u i prizna mi da Sony planira Playstation 5 Pro, i pita za moje mišljenje kao gamera (iako sam jednom u životu vidio PS5, rođi naštimao kad je kupio). Ja velim kako je PS4 bio dosta bučan i grijao se, da je Xbox bio dosta bolji po tom pitanju, da je dosta mojih prijatelja prešlo na Xbox zbog toga, te bi bilo dobro kad bio Playstation 5 Pro bio potpuno nečujan, te da su Xbox Series X i Playstation 5 dosta hardware-ski slični, te bi bilo dobro kad bi PS5 Pro bio dosta jači, barem duplo od PS5, da osigura hardware-sku dominaciju nad Xbox Series X. 😂🤣 Još sam nabrojao par stvari, ne sjećam se. Odmah je sazvala konferenciju i predložila glavešinama u Japanu moje ideje, i prihvatili su moje ideje. Onda sam se probudio, šta je bilo dalje ne znam, je li hotel napokon zatvorio i šta se desilo s Ninom, koja je rukovodila hotel, nikad nećemo znati?!
You're not afraid of the dark, are you?

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #41 : 24. Siječanj, 2022., 18:22 »
Sinoć sanjam ja s ekipom iz osnovne, i mi smo u nekom poznatom hotelu, u kojem se snimilo dosta domaćih filmova, ali je hotel pregazilo vrijeme, i pomalo je zaboravljen, samo što ne zatvori. I sad Nina G., kolegica iz osnovne koja vodi sad taj hotel, (iako je u pravom životu završila za inženjera ja mislim, ali hej... snovi 😀) je nas pozvala da proslavimo "reunion" u njenom hotelu, da pomognemo hotelu da ne zatvori. Ali nije samo sredila naš "reunion", nego i važan sastanak za Playstation BA gdje raspravljaju o PS5 i budućnosti Playstation-a. Playstation BA je imao termin ispred nas, i po dolasku naletim na svoju učiteljicu iz osnovne koja  je sad direktorica Playstation BA (inače nakon što je bila učiteljica, radila je kao ravnateljica u istoj školi, pa je zato sigurno moj mozak "zaposlio" kao direktoricu Playstationa 😂). I spazi ona mene, zna da sam gamer i počnemo raspravljati o Playstation-u i prizna mi da Sony planira Playstation 5 Pro, i pita za moje mišljenje kao gamera (iako sam jednom u životu vidio PS5, rođi naštimao kad je kupio). Ja velim kako je PS4 bio dosta bučan i grijao se, da je Xbox bio dosta bolji po tom pitanju, da je dosta mojih prijatelja prešlo na Xbox zbog toga, te bi bilo dobro kad bio Playstation 5 Pro bio potpuno nečujan, te da su Xbox Series X i Playstation 5 dosta hardware-ski slični, te bi bilo dobro kad bi PS5 Pro bio dosta jači, barem duplo od PS5, da osigura hardware-sku dominaciju nad Xbox Series X. 😂🤣 Još sam nabrojao par stvari, ne sjećam se. Odmah je sazvala konferenciju i predložila glavešinama u Japanu moje ideje, i prihvatili su moje ideje. Onda sam se probudio, šta je bilo dalje ne znam, je li hotel napokon zatvorio i šta se desilo s Ninom, koja je rukovodila hotel, nikad nećemo znati?!

hahahahahah :D  zanimljivo :D nego kad planiraš uzet ps5 :D

 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9