HCL.HR

PlayStation Move

  • 13 Odgovora
  • 2843 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
PlayStation Move
« : 15. Rujan, 2010., 15:56 »
Playstation Move je stigao u trgovine u Hrvatskoj, službena objava slijedi:

Vrijeme je za Move
PlayStation®Move za PlayStation®3 je stigao u trgovine
Preuzmite svoj PlayStation Move u paketu sjajne vrijednosti

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) sa zadovoljstvom objavljuje da PlayStation®Move kontroler pokreta za PlayStation®3 (PS3™) konzolu stiže u europske dućane te na sve PAL teritorije ovoga tjedna. U kombinaciji s PlayStation®Eye kamerom*, igrači sada mogu zakoračiti u novi svijet gdje se svaki pokret bilježi u 3-D svijetu oko njih s nevjerojatnom preciznošću. To je posve nov način igranja koji vam omogućava da se zaista uživite u igre koje volite, uz naravno niz novih naslova koji će se pobrinuti za to da zabava nikad ne prestane.

PlayStation Move nudi vam potpuno intuitivnu kontrolu nad igrom te vas tako vodi u novu dimenziju zabave. Bez obzira na to želite li servirati as u teniskom meču s frendovima, baciti čaroliju, zgrabiti kist, ili namjestiti snajper, serija PlayStation Move naslova koja stiže na police ponudit će za svakoga ponešto. Zato se dočepajte svog PlayStation Move kontrolera pokreta i neke od sljedećih igara već danas:

• Sports Champions
Fantastična mješavina sportova, od stolnog tenisa do streličarstva - Sports Champions zahtijeva od vas da pokažete svoju kompetitivnost i sportsku vještinu. Započnite pobjednički niz u stolnom tenisu uz brzi potez rukom, usavršite udarce za odbojku na plaži i precizno naciljajte središte mete – bez obzira na to jeste li amater ili iskusan profesionalac, intuitivan i realističan osjećaj koji puža PlayStation Move kontroler pokreta stvorit će vam ovisnost tako da ćete se stalno vraćati po još. Champion Cup način omogućava vam da se natječete za brončane, srebrne i zlatne pehare te da osvojite stotine nagrada na svom putu postajanja ultimativnim sportskim šampionom. Ili se pripremite za pokapanje konkurencije u borbi za najbolji rezultat u seriji brzih i žestokih izazova u Challenge načinu.

• EyePet™ Move izdanje
Super, zaigran i prepun zabave i igre, svima najdraži virtualni ljubimac upravo je postao još bolji uz PlayStation Move kontroler pokreta. Približite se svom nestašnom dlakavom prijatelju I otkrijte još novih stvari koje možete raditi sa čitavim spektrom novih igračaka i trikova kojima se sada možete služiti još lakše i intuitivnije. Koristite PlayStation Move kontroler pokreta da nacrtate igračke unutar ekrana i gledajte ih kako oživljavaju kada ih vaš EyePet počne koristiti. Baš poput pravog ljubimca, on je nestašan i zabavan i želi vama i vašoj obitelji biti novi najbolji prijatelj. Svaki dan donosi nove avanture kad je s vama EyePet Move izdanje.

• Kung Fu Rider
Zgrabite svoju uredsku stolicu i u stilu animiranih likova krenite niz ulice dok u ludoj utrci  pokušavate pobjeći Yakuzama. Koristite kontroler pokreta da usput upravljate, skačete preko auta, zaobilazite prepreke i skupljate novac kako bi dobili dodatne bodove. Ovaj čudan i potpuno luckasti naslov toliko je zabavan da stvara ovisnost i dovest će vas, doslovno, na rub stolice!

• Start the Party!
Probodite zamamne ribe, spasite ptičice od ispadanja iz gnijezda ili lovite duhove u svom vlastitom domu dok uvećana stvarnost pretvara PlayStation Move kontroler pokreta u sve – od helikoptera do baterijske lampe u igri Start the Party! Dodajte osobni štih igrama korištenjem PlayStation Eye kamere da uhvatite svoj vlastiti glas i sliku te okušajte u borbi s prijateljima i obitelji u više od 20 zabavnih i izazova prepunih mini igara koji će vas zasigurno osvojiti.

Mark Bowles, PlayStation Move Brand Manager, izrazio je dobrodošlicu dolasku PlayStation Move-a riječima: “PlayStation nasljeđe je u razvijanju inovativnih novih načina nakoje ljudi mogu uživati u konzoli, počevši s igrom EyeToy® gdje je tijelo postalo kontroler, i nastavljajući se s razvojem Buzzera za Buzz!™ i mikrofona za SingStar®. PlayStation Move je naš najambiciozniji sustav za kontrolu do sada i donosi preciznost 'na dlaku' koja je savršena za tradicionalne gamere, ali i dostupna za obitelji i sve koji traže zabavu.”

PlayStation Move motion kontroler prodavat će se po cijeni od 349 HRK, uz PlayStation Move navigacijski kontroler po cijeni od 249 HRK. Start paket koji nudi PlayStation Move kontroler pokreta, PlayStation Eye kameru i start CD s demo igrama Sports Champions, Tiger Woods PGA Tour 11, Start the Party! te još koječim bit će dostupan po cijeni od  499 HRK. 15. rujan je datum kada se trebate muvati po dućanima, jer stiže PlayStation Move!

* Korisnici će morati upotrijebiti PlayStation Eye kameru kako bi mogli uživati u PlayStation Move kontroleru pokreta za PS3 konzolu

---

Eto nakon podugačke službene obavijesti, da polinkam i na našu upravo objavljenu vijest, gdje svu ovu krasotu teksta imate u jednom sažetom obliku:

VIJEST: PlayStation Move u Hrvatskoj

Dakle na kraju vijesti vas pitam - Tko ga nabavlja? A ovdje vas još pitam i kako vam se sviđa cijena? Postajte ovdje, ostavite komentar na vijesti - kako hoćete.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PlayStation Move
« Odgovori #1 : 15. Rujan, 2010., 15:59 »
kriste.

tko će točno to kupit?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Move
« Odgovori #2 : 03. Listopad, 2010., 12:27 »
Imam ga već nekoliko dana, testiraju se prve igre i mora se reći da je jako, jako precizan. Prve igre su katastrofa.. dobro, prejaka riječ, ali tek par naslova se može izdvojiti kao dobra zabava... I kad kažem "par" mislim - dva. :(

Uglavnom, recenzija Movea se sprema, budete ju čitali kroz sljedeći tjedan, ali može se svakako reći kako je Move preciznija tehnologija od Wii-a (sa kojim su usporedbe neizbježne)... još u mix stavite mogućnosti PS3 konzole sa grafičke strane i.. vidite gdje ciljam. Samo je problem manjak igara, ali dobro, sistem je tek prije par dana izašao, bude više naslova uskoro, koliko dobro će oni funkcionirati sa ovinm kontrolama.. to još treba vidjeti.

Imamo tu već nekoga tko si je kupio Move? Dojam?

Odg: PlayStation Move
« Odgovori #3 : 03. Listopad, 2010., 14:41 »
Oho. Jel to HCL napokon ima neku sponzoriranu opremu?  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PlayStation Move
« Odgovori #4 : 03. Listopad, 2010., 15:01 »
Noob.  :kava:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Move
« Odgovori #5 : 03. Listopad, 2010., 15:04 »
Napokon? Lulz :D

Nego, Move? Ajde zanima me što ljudi imaju za reći, imamo li ikoga tko je kupio uređaj? Nije valjda da svi čekaju našu recenziju  :ementaler:

Odg: PlayStation Move
« Odgovori #6 : 03. Listopad, 2010., 17:21 »
Meni se taj Move full sviđa samo šta ću ja pričekat da izađe par kvalitetnih igara pa ću ga onda kupit  :D

Odg: PlayStation Move
« Odgovori #7 : 03. Listopad, 2010., 18:03 »
znači nećeš ga nikad kupit?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Move
« Odgovori #8 : 07. Listopad, 2010., 21:04 »
kao što je sirko najavio, spremili smo opširnu recenziju:

PS Move recenzija

proceduru već znate - pročitajte, komentirajte, ocjenjujte...

Odg: PlayStation Move
« Odgovori #9 : 18. Listopad, 2010., 18:35 »
Kupio Move i Heavy Rain, moram priznati da me iznenadilo pozitivno i jedva čekam Killzone 3 za move, ono...15 puta je bolje od Nintenda uz koji sam se toliko iživcirao da sam ga poklonio bratiću za rođendan..uglavnom, move je odličan za isprobat i jedva čekam neke zanimljivije naslove kompatibilne za Move :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Move
« Odgovori #10 : 18. Listopad, 2010., 21:50 »
Imaš samo Heavy Rain za Move? Ili imaš i onaj demo disc? Na njemu ima već par igara koje valja nabaviti... Ali eto, glavni problem Movea trenutno je mali manjak kvalitetnih igara, ali postava nadolazećih Move kompatibilnih naslova je poprilično obećavajuća...

Odg: PlayStation Move
« Odgovori #11 : 22. Listopad, 2010., 11:57 »
Heavy rain, sport championship.. stvarno su predobre za zabavu, SChampionship je 3 puta bolji nego onaj na Wii-u. Moja preporuka.

Kupite Move, ne Wii

Odg: PlayStation Move
« Odgovori #12 : 22. Listopad, 2010., 12:05 »
I da, imam onaj demo disc, Eye Pet je presladak ( tako barem moja kćer kaže ) Jedino me The Shoot razočarao, ali pošto je ta igra tek proba za Move, dobra je za zafrkanciju dok ležiš i dosadno ti je  :thumbs: , Heavy Rain za Move je predobar, kontrole su prelagane i igra lagano prihvaća pokret, tako je za sve igre kad bolje pogledam :)

*

CroDruid

  • *
  • 123
  • Starcraft 2 player!
    • Crodruid Gaming Blog
Odg: PlayStation Move
« Odgovori #13 : 25. Listopad, 2010., 17:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9