HCL.HR

Playstation store problemi sa karticom

  • 11 Odgovora
  • 51238 Hitova
*

shuyin

  • n00b
  • 1
Playstation store problemi sa karticom
« : 13. Svibanj, 2015., 14:33 »
Bok decki , imam jedno pitanje u vezi stvari koja me muci. Nikako ne mogu spojiti svoju karticu na svoj accaunt ,izbacuje mi stalno da je krivo uneseno ime(tocno unesem) :solidus: .. citao sam da se moze preko paypala spojit accaunt medutim meni je ponudeno samo master card i visa :chair: . Ako netko zna zbog cega je to tako bio bi zahvalan . :ave:

Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #1 : 19. Svibanj, 2015., 10:31 »
Zar još uvjek to nisu riješili? Sorry neznam kak da ti pomognem, ja osobno sam godinama imao takvih problema a znam da su i mnogi drugi, riješenje je bilo odustat od toga i jednostavno kupovat HR bonove. Sjećam se kako je prošle godine tako i došlo do nestašice tih bonova, uvjek bi svi bili rasprodani pa smo se i za njih utrkivali. U zadnje vrijeme sam ih viđao po dućanima pa sada valjda nebi trebao bit tolki problem kad je navala prošla.

Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #2 : 05. Studeni, 2015., 13:21 »
Imam problem sa karticom Internet VISA card specijalno dizajnirana za kupovinu preko interneta.Uvek sve tacno ukucam I pojavi se kartica,a kada zelim da prebacim pare kaze da podaci nisu dobri.

*

Skyprotokol

  • n00b
  • 3
Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #3 : 07. Siječanj, 2016., 20:57 »
Moze mi netko odgovorit zasto nemogu kupit taj ps plus sa web karticom visa zasto mi kaze da kartica nije valjana zahvaljujem.

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #4 : 12. Siječanj, 2016., 20:18 »
Ni meni VISA ne prolazi, prošao mi je do sada Mastercard prepaid refresh ili tako nešto i od tada na tu uzimam, a PayPal nije dostupan za nas pustinjake, a ako hoćete probajte neke gluposti koje su ljudi isprobavali, meni niti jedna nije upalila do sada(ima neke fore s adresom, ali ne sjećam se)

*

icuic.ps4

  • n00b
  • 3
Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #5 : 25. Siječanj, 2016., 16:42 »
Ako imas problem s adresom pokušaj staviti broj ulice u prvi kvadrat a ime ulice u drugi, neki govore da je tako proradilo, meni nažalost nije :/

Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #6 : 25. Siječanj, 2016., 16:58 »
Ja kada kupujem, kupujem sa Mastercardom.  I isto sam imao problem sa adresom, ali taj problem nestane kada uđem u postavke računa i onda add card pa kliknem onaj kvadratić Residental adress ili tako nešto, gdje on sam popuni moju adresu i onda samo ubacim svoje ime i broj kartice i prolazi. To je za HR račun.

A za US račun, probao sam putem Paypala ali mislim da ne može sa HR računom, pa kupim preko amazona bon i samo ga unesem. A za kupovinu na amazon.com morate za svoju adresu unijeti američku adresu, najbolje adresa nekoga hotela, i onda prolazi normalno plaćanje i za par sekundi na vaš mail dođe kod toga bona.
 

*

Sinky23

  • n00b
  • 2
Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #7 : 04. Veljača, 2016., 15:04 »
Isti problem, ne mogu ništa kupiti, a odgovor koji mi nudi podrška (putem maila) je da čekam 14 dana pa da onda probam.

Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #8 : 04. Veljača, 2016., 15:19 »
Slično se i meni dešavalo. Sigurno je samo jedno- neke podatke nisi upisao kako bi trebalo.

Nisam već dugo spajao karticu na PSN ali sjećam se da sam morao bez HR znakova upisati svoje ime
i adresu sam nepotpunu upisao i tek onda je uspjelo. Znači, ima neki razlog, neka sitnica zašto ne
uspijevaš ali postoji ti i pametniji način za kupit PSN bon. Ja sam (dok nisam uspio natjerati karticu da proradi)
kupovao bonove od SanctaDomenice  na način da sam ih kontaktirao mailom, platio par bona u protuvrijednosti
od 1000 kn i dogovorio se sa njima da mi šalju kodove sa bonova mailom (da ne plaćam poštarinu)
 koje sam ja upisao u konzolu i to je štimalo bez problema.
Nije rješenje za tvoj problem ali je siguran način kako do "kuna" na PSN računu ako ti ne prepoznaje karticu zbog nečega.
A ako već imaš karticu oni ti pošalju podatke za opću uplatnicu i dodatno ti bude olakšanje ako imaš
internet bankarstvo omogućeno i onda se sve riješi za jedan do dva dana :D

Po meni to je i sigurniji način nego spajati karticu na bilo što sa interneta, osim eventualno ako kao ja imaš
karticu žiro računa koja nema dozvoljeni minus i prije svake transakcije radim uplate na nju tako da ako mi i "ukradu"
informacije te kartice ne mogu doći do velikog gubitka. Na žalost, prije dvije godine su mi preko tri soma eura nekako skinuli
preko paypalla (za ebay sranja) i bacili u crveni minus. Srećom, to sam riješio sa ebayom, paypalom, nortonom i svojom bankom
i dobio sam povrat ukradenog novca i novu karticu ali nikad više sa karticom na kojoj imam dozvoljen minus i uvijek stavljam lovu
prije bilo kakve online transakcije.
Možeš si misliti koji je bio osjećaj kada ideš kupiti poklon za nekoga a kartica ti je odbijena na dan kada si dobio plaću.
Prvo ti nije jasno a onda za koju sekundu shvatiš što se jedino moglo desiti i imaš par sati zajebanciju sa gore navedenim strankama.

Preporučujem pre-paid bonove iz SanctaDomenike jer je to najsigurnije plaćanje za PSN bonove :D

*

Adnis001

  • n00b
  • 4
Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #9 : 17. Veljača, 2016., 09:41 »
Imam isti problem, javlja mi da su podaci neispravni iako sam sve tocno unosio. Posto su mi racuni u HR pod ovrhom i blokirani koristim ekash visa poklon karticu. Prije 2 mj. sam istom takvom karticom kupio godisnju pretplatu za ps+ a sada kad zelim kupit igru na akciji javlja mi gresku.

Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #10 : 18. Veljača, 2016., 01:28 »
imao sam iste probleme, pa mi je cak sam PS store brisao karticu i slicno. jedini nacin kako ja uspijem nesto kupit preko PS Store je preko konzole u store uci, ne preko kompa jer nikad mi neradi. preko konzole fino udjem i nikada nijedan problem i odbijanjem, dok na kompu kad idem od imena do onog koda na pozadini kartice me šeta da poslazem a sve stima.
to razum grmi u svom gnjevu

*

Adnis001

  • n00b
  • 4
Odg: Playstation store problemi sa karticom
« Odgovori #11 : 18. Veljača, 2016., 14:51 »
Meni su se problemi desavali i na konzoli i na desktopu. Iz sonya mi javili da probam za 14 dana, a akcija zavrsila. :-(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9