HCL.HR

Pomoc oko PS konzole

  • 4 Odgovora
  • 2577 Hitova
*

kojotla

  • n00b
  • 2
Pomoc oko PS konzole
« : 24. Srpanj, 2019., 13:30 »
Postavljam za moju ps3 konzolu preglednije je ovde a treba mi pomoc brzo jer je situacija hitna..Trebam ga prodat uskoro a imam problem.
Pokusao sam ga jailbreakovat te sam isao da ga update i tu mi je pisalo Please wait 30 minuta i nisam ga mogao prekinut nikako,te sam ga iskljucio iz struje,sada ga ne mogu upaliti,upalim ga te stoji zeleno svetlo kad se upali i ugasi se skroz,onda kliknem opet tamo gde se pali upali se crveno te opet kliknem upali se zeleno na 2sec i ugasi se,ne znam sta da radim vec 2 dana pokusavam ne ide pa da vas pitam ako neko zna,neki mi kazu da ga odvedem u servis ali verujem da je skupo u servis da ga odvedem jos ga prodajem ne bi uspeo nista zaradit verovatno ako bi dao pare na servis...
Evo i video
http://sendvid.com/dvcqjss1

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoc oko PS konzole
« Odgovori #1 : 25. Srpanj, 2019., 11:34 »
S razlogom ti je pisalo da ne diraš konzolu...
Lijepo si od nje napravio ciglu, odnosno zbrikao si ju...
Tako da ti je servis jedina opcija.


Drugi puta slušaj, čitaj i poštuju upute.

*

kojotla

  • n00b
  • 2
Odg: Pomoc oko PS konzole
« Odgovori #2 : 25. Srpanj, 2019., 13:03 »
jel slucajno znas koliko ce me kostati to u eurima jer nisam iz hr?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoc oko PS konzole
« Odgovori #3 : 25. Srpanj, 2019., 13:20 »
jel slucajno znas koliko ce me kostati to u eurima jer nisam iz hr?


Nemam pjma - morati ćeš se raspitati...

*

veblar

  • Gost
Odg: Pomoc oko PS konzole
« Odgovori #4 : 25. Srpanj, 2019., 13:36 »
Postavljam za moju ps3 konzolu preglednije je ovde a treba mi pomoc brzo jer je situacija hitna..Trebam ga prodat uskoro a imam problem.
Pokusao sam ga jailbreakovat te sam isao da ga update i tu mi je pisalo Please wait 30 minuta i nisam ga mogao prekinut nikako,te sam ga iskljucio iz struje,sada ga ne mogu upaliti,upalim ga te stoji zeleno svetlo kad se upali i ugasi se skroz,onda kliknem opet tamo gde se pali upali se crveno te opet kliknem upali se zeleno na 2sec i ugasi se,ne znam sta da radim vec 2 dana pokusavam ne ide pa da vas pitam ako neko zna,neki mi kazu da ga odvedem u servis ali verujem da je skupo u servis da ga odvedem jos ga prodajem ne bi uspeo nista zaradit verovatno ako bi dao pare na servis...
Evo i video
http://sendvid.com/dvcqjss1

probaj ući u safe mode

How do I access Safe Mode?

    Check that the power indicator on the PlayStation 3 system is solid red.
    Press and hold the PlayStation 3 system’s power button for ten seconds. The PlayStation 3 system will shut down.
    Release the power button.
    Press and hold the power button for seven seconds. Two short beeps will be emitted and a message will be displayed on-screen.
    Press the PS button on the wireless controller to start the PlayStation 3 system in Safe Mode.

i onda kada uđeš u safe mode probaj ili installirati novi firmware. opcije su  ti:


    Restart System: Exit Safe Mode and start the PlayStation 3 system normally.
    Restore Default Settings: Restore all default settings and delete PlayStation Network account information. You will need to activate your PlayStation 3 system again in order to play downloaded content.
    Restore File System: Attempt to repair all areas of the Hard Disk Drive (HDD) where files can be saved. If corrupted data cannot be recovered, it may be erased.
    Rebuild Database: Return adjusted settings to the default configuration and restore files. Messages, playlists, etc
    Restore PS3 System: Perform a quick format of the PlayStation 3 system memory in order to restore the system.
    System Update: Update the PlayStation 3 system software via a mass storage device.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9