HCL.HR

Prednarudžba PS4 igara

  • 14 Odgovora
  • 7049 Hitova
Prednarudžba PS4 igara
« : 24. Siječanj, 2016., 00:57 »
Razlog za otvaranje ove teme je sljedeći: do sada sam više igara kupio putem prednarudžbe iz Santa Domenice. Bio sam zadovoljan cijenom i isporukom, no već neko vrijeme im se stranica ne ažurira, nema novih igara u ponudi a i maknuli su sve popuste!
Zanima me da li netko ima kakav savjet za kupnju negdje drugdje?

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #1 : 24. Siječanj, 2016., 10:16 »

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #2 : 10. Veljača, 2016., 07:55 »
Kupujem preko ps4+ kao njihov clan i vjeruj mi nigdje u hr. Neces jeftinije naci igrice

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #3 : 11. Veljača, 2016., 13:20 »
Neznam jesi li razmišljao o kupovini izvan hrvatske, jer možeš uštedjeti do 200 kn ovisno o igrici. Ja sam svojedobno kupio MGS V PP za 350 kn, a kod nas je bio 550kn, možda je negdje bio jeftiniji ali opet sam najmanje uštedio 150 kn, a poslije prodao za 450 i svi sretni i zadovoljni.

Konkretno govorim o stranicama

Game.co.uk
Zavvi.com
Thegamecollection.net
Čak i na Amazonu.co.uk zna biti dobrih cijena.

Poštarina je oko 3£, jedino sto možda igricu ne dobiješ na dan izlaska već dan poslje, kao ja u slučaju MGS V, ali to nije problem prodavača već pošte
 

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #4 : 03. Ožujak, 2016., 10:44 »
iako nema veze sa prednarudžbama.. zanima me koje su stranice povoljne za kupnju igrica. Konkretno, ja sam kupio AC Syndicate sa The game collectiona i sa shippingom me ispala 237 kn (nova). jeftinije nego što bi kod nas prek oglasnika uspio nać.
Znam da je na ps storu znaju bit daleko  povoljnije cijene, nekako više preferiram igre na cd.

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #5 : 04. Ožujak, 2016., 00:40 »
gamecrawler.co.uk ili ebay.co.uk
Lijepo usporediš cijene, platiš karticom i moliš boga da ti dođe  :ave:

Ili kupiš preko store-a u digitalnom obliku kad su popusti.
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2016., 00:44 livas81 »

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #6 : 04. Ožujak, 2016., 23:19 »
Znaci ovako ljudi, dakle planiram prednarucit uncharted 4 A Thief's End, no ne znam da li da prednarucim preko sancta domenice ili psn-a? Igru volim imati na disku jer imam recimo mali OKP, odnosno perfekcionizam u neku ruku lol pa evo, imam prva 3 uncharteda pa bi mi onda smetalo da je ovaj u digitalnom izdanju xD no, u drugu ruku, ako prednarucim na psn-u dobijem one preorder dodatke npr. one neke skinove ili onaj taunt za multiplayer itd.
Jedini problem kod psn-a je to sto je igra dosta velika a meni je internet dosta spor (skida mi oko 300 kb/s -.-) pa bi mi trebalo sto godina da se igra skine. Sto vi ljudi mislite, da prednarucim sa Sancta domenice ili psn-a?

Hvala!
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #7 : 05. Ožujak, 2016., 14:46 »
Znaci ovako ljudi, dakle planiram prednarucit uncharted 4 A Thief's End, no ne znam da li da prednarucim preko sancta domenice ili psn-a? Igru volim imati na disku jer imam recimo mali OKP, odnosno perfekcionizam u neku ruku lol pa evo, imam prva 3 uncharteda pa bi mi onda smetalo da je ovaj u digitalnom izdanju xD no, u drugu ruku, ako prednarucim na psn-u dobijem one preorder dodatke npr. one neke skinove ili onaj taunt za multiplayer itd.
Jedini problem kod psn-a je to sto je igra dosta velika a meni je internet dosta spor (skida mi oko 300 kb/s -.-) pa bi mi trebalo sto godina da se igra skine. Sto vi ljudi mislite, da prednarucim sa Sancta domenice ili psn-a?

Hvala!

Da sam na tvom mjestu nebi je skidao (prednaručio) sa psn-a zbog brzine interneta.
imaš li prijatelja kod kojeg možeš odnit ps4 dok ti se skine igra? ako baš želiš da imaš digitalnu verziju igre.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #8 : 05. Ožujak, 2016., 14:57 »
Znaci ovako ljudi, dakle planiram prednarucit uncharted 4 A Thief's End, no ne znam da li da prednarucim preko sancta domenice ili psn-a? Igru volim imati na disku jer imam recimo mali OKP, odnosno perfekcionizam u neku ruku lol pa evo, imam prva 3 uncharteda pa bi mi onda smetalo da je ovaj u digitalnom izdanju xD no, u drugu ruku, ako prednarucim na psn-u dobijem one preorder dodatke npr. one neke skinove ili onaj taunt za multiplayer itd.
Jedini problem kod psn-a je to sto je igra dosta velika a meni je internet dosta spor (skida mi oko 300 kb/s -.-) pa bi mi trebalo sto godina da se igra skine. Sto vi ljudi mislite, da prednarucim sa Sancta domenice ili psn-a?

Hvala!

Da sam na tvom mjestu nebi je skidao (prednaručio) sa psn-a zbog brzine interneta.
imaš li prijatelja kod kojeg možeš odnit ps4 dok ti se skine igra? ako baš želiš da imaš digitalnu verziju igre.

Ma nisam bas voljan nosit ps4 po ulici do susjeda hahah, iako on ima dosta brz internet al svejedno, odlucio sam se za dvd. Kupim ga u Sancta Domenici pa sam miran ;) Svejedno hvala ti! ;)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #9 : 05. Ožujak, 2016., 15:12 »
Ma nisam bas voljan nosit ps4 po ulici do susjeda hahah, iako on ima dosta brz internet al svejedno, odlucio sam se za dvd. Kupim ga u Sancta Domenici pa sam miran ;) Svejedno hvala ti! ;)

Haha i ta ti je.
Ma ništa, samo peglaj po igri kad stigne.  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #10 : 06. Ožujak, 2016., 08:57 »

[/quote]

Ma nisam bas voljan nosit ps4 po ulici do susjeda hahah, iako on ima dosta brz internet al svejedno, odlucio sam se za dvd. Kupim ga u Sancta Domenici pa sam miran ;) Svejedno hvala ti! ;)
[/quote]

Isto sam i ja napravio, najbolja opcija za takve naslove :=

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #11 : 06. Ožujak, 2016., 22:27 »
Ma nisam bas voljan nosit ps4 po ulici do susjeda hahah, iako on ima dosta brz internet al svejedno, odlucio sam se za dvd. Kupim ga u Sancta Domenici pa sam miran ;) Svejedno hvala ti! ;)

Haha i ta ti je.
Ma ništa, samo peglaj po igri kad stigne.  :D

Ma peglat cu, necu spavat jedno tjedan dan xD
Hvala vam decki sto ste mi pomogli rijesit problem ;)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #12 : 09. Ožujak, 2016., 12:37 »
naručio sam AC Syndicate sa the game collectiona i stigao mi je za 6 radnih dana a platio aam je 237kn novu, zapakiranu. Vidio sam da imaju i vrlo povoljne preordere i sa tim preorderima su jeftiniji od santa domenice. Planiram preorder ufc 2. Sa shippingom ispadne 420kn. Kod nas je sam preorder 499. Isplati se

Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #13 : 08. Rujan, 2016., 18:56 »
Evo pošto nikada nisam kupovao igru u prednarudžbi imam jedno pitanje. Recimo ako prednaručim sa neke strane stranice npr The Game Collection, da li će meni igra stići na datum izlaska ili oni tek tad šalju igru ili kako to funkcionira?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Prednarudžba PS4 igara
« Odgovori #14 : 09. Rujan, 2016., 05:28 »
Evo pošto nikada nisam kupovao igru u prednarudžbi imam jedno pitanje. Recimo ako prednaručim sa neke strane stranice npr The Game Collection, da li će meni igra stići na datum izlaska ili oni tek tad šalju igru ili kako to funkcionira?

Tek ti salju na dan izlaska, neki put mozda i dan-dva ranije, ali ju svejedno cekas 7-10 dana dok dodje.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9