HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631234 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #15 : 20. Veljača, 2013., 11:50 »
bitno da su u reklamu ubacili wonderbook :tired:

A čuj, Wonderbook je bitan obiteljski proizvod... i još uz to dosta unikatno iskustvo. Nije baš interesantan core gamerima naravno, ali mora se barem spomenut.

Interesantno koliko su vremena dali Gran Turismu u tom kratkom videu.
« Zadnja izmjena: 20. Veljača, 2013., 11:53 Ementaler »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #16 : 20. Veljača, 2013., 12:10 »
Ništa čudno s obzirom da im je to jedan od najstarijih i najprodavanijih serijala.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #17 : 20. Veljača, 2013., 12:13 »
Ma istina, ali svejedno - premalo vremena u videu imaju da se jednom serijalu posvete toliko.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #18 : 20. Veljača, 2013., 12:14 »
pa dobro, možda im novi gt bude launch naslov

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #19 : 20. Veljača, 2013., 12:17 »
On to tako ležerno kaže :)) Čovječe da im novi Gran Turismo bude launch naslov... to bi bilo nešto najbolje ikad.

Sumnjam da će biti na launchu. Kasnije u životu konzole se tako bitna igra izbaci da boosta prodaju kad eventualno počne malo opadati.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #20 : 20. Veljača, 2013., 12:23 »
Po meni bi idealno bilo jedno 8-12 mjeseci nakon izlaska konzole bilo vidjeti igru. Da bude nešto poput GT 3, i onda idući nastavak da cilja na kvalitetu četvorke s hrpom staza i što više različitih proizvođača, a ne 400+ skajlajna.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #21 : 20. Veljača, 2013., 13:14 »
a nez, nikad nisam bio fan utrka, ja više očekivam koji dobar jrpg koji do ni no kunia na ps3-ici nije postojao, što je zbilja žalosno :wildboy:
i da, očekivam za launch neki platformer, ok, ne baš launch, ali barem 2-3 mjeseca nakon izlaska nešto tipa crasha/jack and dextera.
ahh, još 11 h :chair:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #22 : 20. Veljača, 2013., 13:17 »
Ja se nadam da će Naughty Dog opet uzeti Crasha pod svoje okrilje :wildboy:

Eto... ako bude novi Crash, i to dobar Crash, kupit ću PS4 ... drugo me više-manje ni ne zanima (ok, i GT bih volio zaigrati... ono malo što sam probao GT5 me jednostavno oduševilo)

*

DinOsouR

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #23 : 20. Veljača, 2013., 13:28 »
sve mi se nekako čini da bi mogli prestavit GT6  ;D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #24 : 20. Veljača, 2013., 15:11 »
Novi GT je jedini nastavak koji želim vidjeti zapravo na konferenciji. Iako vjerujem da će pokazati/spomenuti Killzone 4.

Po meni bi bilo najidealnije da najave nekoliko novih IP umjesto da vidimo Uncharted 4, LBP 3 ili koji god nastavak mogu izvuči. To može kasnije doći. Da Cambridge najavi novi Medievil za PS4/Vita to bi bilo savršeno sranje.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #25 : 20. Veljača, 2013., 16:18 »
Po meni bi idealno bilo jedno 8-12 mjeseci nakon izlaska konzole bilo vidjeti igru. Da bude nešto poput GT 3, i onda idući nastavak da cilja na kvalitetu četvorke s hrpom staza i što više različitih proizvođača, a ne 400+ skajlajna.

nubaro :wildboy: GT je jedina igra koja ima nešto takvo. I da, znači dosta ako te interesira to.

Jako bi me razveselilo vidjeti kakav remake Crasha :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #26 : 20. Veljača, 2013., 16:52 »
Neki novi tračevi o PS4 su iskočili na internet, pa evo ih u jednom sažetom formatu:

- konzola će izaći u studenom i to u dva bundlea - jedan po cijeni od $429 i jedan po $529
- za većinu svoju online mogućnosti zahtijevati će nekakvu pretplatu (slično kao Xbox Live) - ta online usluga će se zvati PlayStation World
- moći će se spojiti sa smartphone/tablet uređajima nekako, slično Microsoftovom SmartGlassu
- smartphone/tablet uređajima moći će se kontrolirati konzola - nije jasno mislili li se pritom na igre ili samo na navigiranje sučeljem
- konzola će moći streamati gameplay pa ćemo moći gledati live gameplay od prijatelja
- PlayStation Eye dolazi u paketu (Xbox bi trebao dolaziti u paketu uz novi Kinect)
- Playstation Cloud je ... nešto - domene s time izrazom registrirane su nedavno od strane Gaikaija
- ta cliud usluga mogla bi se koristiti za prije spomenuti streaming gameplaya, ali i za backwards compatibility za PS3 igre

*

mgsolid

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #27 : 20. Veljača, 2013., 17:00 »
ajme jedva cekam ponoc

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #28 : 20. Veljača, 2013., 17:20 »
Nadam se da ovo s pretplatom nije istina :/
To bi bio velik korak nazad za Sony.

Čitam po internetu da bi taj World kao trebao zamijeniti PS+, ali to mi nekako nema smisla pošto je prije manje od mjesec dana netko iz Sonyja izjavio da PS+ nejde nigdje. Tim više što im sad traje akcija da ako kupiš godinu dana Plusa dobiš 3 mjeseca gratis.

*

disc0

  • *****
  • 3274
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9