HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631096 Hitova
*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1260 : 09. Siječanj, 2015., 01:02 »
Meni ne fali niti treba ništa od tih dodataka tipa gledanje filmova, slušanje mjuze, minjanje boja ikonica i koltrina.....
Samo igranje, neka je stabilna i dugovječna, za ostalo imam druge uređaje! :piva:

Jep, za celu multimediju mi je tu PC.:thumbs: I dobro nisu okljaštrili performanse nauštrb UI-a.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1261 : 09. Siječanj, 2015., 07:06 »
Meni ne fali niti treba ništa od tih dodataka tipa gledanje filmova, slušanje mjuze, minjanje boja ikonica i koltrina.....
Samo igranje, neka je stabilna i dugovječna, za ostalo imam druge uređaje! :piva:

Jep, za celu multimediju mi je tu PC.:thumbs: I dobro nisu okljaštrili performanse nauštrb UI-a.
:piva:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1262 : 09. Siječanj, 2015., 09:44 »
Meni ne fali niti treba ništa od tih dodataka tipa gledanje filmova, slušanje mjuze, minjanje boja ikonica i koltrina.....
Samo igranje, neka je stabilna i dugovječna, za ostalo imam druge uređaje! :piva:

A teme su fora, ali stvarno beskorisne, jer realno u meniju konzole sam par sekundi, odmah ulazim u igru.
A kad smo kod toga, volio bih neki instant boot, tj da mi konzola automatski pici u zadnju odigranu igru, a da npr drzanjem 2 ili vise tipke na gamepadu to mogu prekinut, tj da udje u UI.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1263 : 09. Siječanj, 2015., 11:55 »
Meni ne fali niti treba ništa od tih dodataka tipa gledanje filmova, slušanje mjuze, minjanje boja ikonica i koltrina.....
Samo igranje, neka je stabilna i dugovječna, za ostalo imam druge uređaje! :piva:

A teme su fora, ali stvarno beskorisne, jer realno u meniju konzole sam par sekundi, odmah ulazim u igru.
A kad smo kod toga, volio bih neki instant boot, tj da mi konzola automatski pici u zadnju odigranu igru, a da npr drzanjem 2 ili vise tipke na gamepadu to mogu prekinut, tj da udje u UI.

Misliš suspend/resume? Znam da su to najavili još na konfi prije dvije godine, al kad bu to došlo, ne znam. Al ja ipak više volim da gasim konzolu skroz nakon dugog igranja i da se 'ladi lepo.:mrgreen: Ne ostavljam je u stand byu.
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2015., 11:57 PS2MASTE® »

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1264 : 09. Siječanj, 2015., 12:14 »
I ja gasim kad god ne koristim konzolu, tj ako ne mislim igrat u narednih po sata, ugasim je. Nekako mi bezveze da radi makar u stanby. A gatanja iz fažola i kave da će konzola ili bilo koji sličan uređaj trajat duže ako se šta manje gasi, čisto sumnjam. Najbolje doma ništa ne gasit, pa ni žarulje :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1265 : 09. Siječanj, 2015., 12:35 »
Meni ne fali niti treba ništa od tih dodataka tipa gledanje filmova, slušanje mjuze, minjanje boja ikonica i koltrina.....
Samo igranje, neka je stabilna i dugovječna, za ostalo imam druge uređaje! :piva:

A teme su fora, ali stvarno beskorisne, jer realno u meniju konzole sam par sekundi, odmah ulazim u igru.
A kad smo kod toga, volio bih neki instant boot, tj da mi konzola automatski pici u zadnju odigranu igru, a da npr drzanjem 2 ili vise tipke na gamepadu to mogu prekinut, tj da udje u UI.

Misliš suspend/resume? Znam da su to najavili još na konfi prije dvije godine, al kad bu to došlo, ne znam. Al ja ipak više volim da gasim konzolu skroz nakon dugog igranja i da se 'ladi lepo.:mrgreen: Ne ostavljam je u stand byu.

Ne, mislim na to da kad palim konzolu, da se odmah pokrene igra kao kod PS2, a ako stisnem neku kombinaciju tipki kod paljenja konzole, ona udje u UI.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1266 : 09. Siječanj, 2015., 17:37 »
Nisam znao gdje bih napisao bez otvaranja nove teme, stoga cu ovdje.
Ima li netko zainteresiran pomoći mi 15ak minuta? Za platinum NFS Rivals mi je potrebno svega još par trofeja, a 2 su vezana uz online (Bust a friend & Win a race against a friend). Budući nitko od mojih prijatelja nema NFS, trazim ovdje.
Ako je netko voljan pomoći, neka me doda na PSN: luine10 i posalje poruku da znam
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1267 : 10. Siječanj, 2015., 10:16 »
Nisam znao gdje bih napisao bez otvaranja nove teme, stoga cu ovdje.
Ima li netko zainteresiran pomoći mi 15ak minuta? Za platinum NFS Rivals mi je potrebno svega još par trofeja, a 2 su vezana uz online (Bust a friend & Win a race against a friend). Budući nitko od mojih prijatelja nema NFS, trazim ovdje.
Ako je netko voljan pomoći, neka me doda na PSN: luine10 i posalje poruku da znam

Probaj i na Reboot forumu, tamo ima puno vise naroda sa PS4 :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1268 : 10. Siječanj, 2015., 11:05 »

Probaj i na Reboot forumu, tamo ima puno vise naroda sa PS4 :thumbs:

Hvala, probat cu se nekome skrpati :)
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1269 : 10. Siječanj, 2015., 18:18 »
Ne znam jeli krivo mjesto za ovo ali ne znam gdje da napisem.
Ne radi mi party i ne mogu poslati poruku na ps4 nesto ne valja na psn-u jer mi na glavnom user-u sve valja a na ovom drugom ne.
Kad idem poslati poruku pise mi: Use of this application's chat and messaging features is not allowed for your account.   
Sta da radim?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1270 : 10. Siječanj, 2015., 18:27 »
Jesi ga pokušao staviti kao primarni račun?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1271 : 10. Siječanj, 2015., 18:36 »
Pise mi nesto u vezi toga ali nez gdje da je to da ga stavim kao primarni

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1272 : 10. Siječanj, 2015., 19:28 »
Si možda imao 2 joysticka upaljena? Meni se desilo da sam igrao s joystikom kao gost, pa sam stavio na stand by konzolu, i kad sam se opet ulogirao me ulogirao pod gosta, a ne kao primarni račun pa mi nije dalo da išta pokrenem, iako je pisalo da sam to ja. Samo sam se opet ulogirao pod primarni account i to je sve riješilo.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1273 : 10. Siječanj, 2015., 19:31 »
Nije do toga, vec sam se prijavljivao na obadva i na primarnom radi a na ovom drugom ne :/

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1274 : 11. Siječanj, 2015., 20:34 »
Ovako imam jedno pitanje jel iako moguće na fifi 15 promijeniti origin account? 



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9