HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631453 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1410 : 28. Srpanj, 2015., 08:33 »
:tired: Upravo sam si kupio novu temu za PS4 (jedna od rijetkih koju sam platio) ali neda mi uopće opciju da ju skinem, nit mi je u download list, niti queue niti igdje, jedino mi stoji pod Purchase history jer su mi uzeli pare. inače je riječ o 3D HQ Galaxy Of Master Cube temi. Kupio sam preko PS4, ne kompa. Ima li netko savjet, a da je koristan? :wildboy:

Da, najbolje da kontaktiras support...
Inace, ja sam imao problema sa temama na PS4, kad bi isao bas preko konzole na store-u trazit teme, bila je samo prazna stranica.
Onda sam pred kakvih mj dana nabavio 1tb HDD za sicu i ubacio ga, prebacio igre i sto je najvaznije, morao instalirat FW nanovo, od tada sve radi kako treba....zasad :mrgreen:

Ali cudi cinjenica da ti ne prikazuje temu u download queu...si pogledao na kompu?
Meni isto tako neke stvari nisu bile na PS4, ali preko kompa sam mogao bacit u DL.
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2015., 08:35 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1411 : 28. Srpanj, 2015., 09:53 »
E i mene zamina slično pitanje imam 2-3 igrice skinute s ps+ i kada mi istekne pretplata a ja ne želim plačati više te igre mi ostanu?

ostanu ti igrice .. jer si ih skinuo na HDD  mozes igrati i ako nemas  ps+   
 ps+ ti je samo za igrice koje imaju online mod da mozes igrati  sa drugim igracima online...

Te igre ti fizički/digitalno ostanu na hard disku ali ih nemožeš pokrenuti dok opet ne obnoviš pretplatu. Ako na igri stisneš options i onda info vidjet ćeš da ima expiration date odnosno do kad ti još vrijedi pretplata na PS+ . :thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1412 : 28. Srpanj, 2015., 09:58 »
:tired: Upravo sam si kupio novu temu za PS4 (jedna od rijetkih koju sam platio) ali neda mi uopće opciju da ju skinem, nit mi je u download list, niti queue niti igdje, jedino mi stoji pod Purchase history jer su mi uzeli pare. inače je riječ o 3D HQ Galaxy Of Master Cube temi. Kupio sam preko PS4, ne kompa. Ima li netko savjet, a da je koristan? :wildboy:

Da, najbolje da kontaktiras support...
Inace, ja sam imao problema sa temama na PS4, kad bi isao bas preko konzole na store-u trazit teme, bila je samo prazna stranica.
Onda sam pred kakvih mj dana nabavio 1tb HDD za sicu i ubacio ga, prebacio igre i sto je najvaznije, morao instalirat FW nanovo, od tada sve radi kako treba....zasad :mrgreen:

Ali cudi cinjenica da ti ne prikazuje temu u download queu...si pogledao na kompu?
Meni isto tako neke stvari nisu bile na PS4, ali preko kompa sam mogao bacit u DL.
Malko sam guglao i puno ljudi se po forumima žali baš na tu temu, ima neki glitch i nemože se skinuti. Preko kompa sam išao nakon konzole i prazno mi je (queue), štoviše pokazivalo mi je da mi skida još besplatne igre od ovog mjeseca (a skinute na početku mjeseca). Inače dosad nikad problema sa skidanjem preko konzole, pa čak ni s temama, uvijek sve radilo kako treba, nezznam. Ću vidit, možda Sony odreagira na svoju ruku :kava:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1413 : 28. Srpanj, 2015., 10:12 »
Ma posalji im mail, bas da ce ti sami nesto napravit...cisto sumnjam...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1414 : 28. Srpanj, 2015., 10:25 »
Ma posalji im mail, bas da ce ti sami nesto napravit...cisto sumnjam...
Ne da će mi vratiti pare sami od sebe, nego da poprave temu pa da mogu skinuti. Ću vidjeti sad kroz par dana šta je s tim.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1415 : 08. Kolovoz, 2015., 23:28 »
Lijep pozdrav, zanima me je li moguće preko PS Storea kupiti Fifu 16 te ju shareati na drugu konzolu, da kolega i ja kupimo zajedno...
Hvala unaprijed

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1416 : 08. Kolovoz, 2015., 23:31 »
Ja mislim da je moguce ako je ti kupis, onda shareat da igrate zajedno, netreba je on kupit..Ja sam pokusavao sa prijateljem al nisam uspio, valjda triba bit ogromna brzina interneta..U mene je 5 mb

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1417 : 09. Kolovoz, 2015., 07:56 »
Misli na account sharing, ne game sharing, ako sam ga dobro shvatio.
To nije dozvoljeno, nedavno je Sony počeo sankcionirati te radnje.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1418 : 11. Kolovoz, 2015., 12:25 »
Jel isplativo da uzmem ovaj paket za 500 evra: PS 4 (1TB edition), 2 joysticka, 36 meseci PS+ (Tri koda od po 12 meseci), GTA V, BloodBorne, BF: Hardline, AC: Unity (U prodavnici sam video, znači nije korišćen) i GTA V je fizički, ostalo digital.
Inače u Srbiji je samo PS4 (1TB edition) + dva joysticka 400 evra (Naravno da mislim na cene u proadavnici, dok je polovno malo jeftinije, ali ne više od 50 evra). Pošto se ne razumem u te stvari molim odgovor.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1419 : 11. Kolovoz, 2015., 12:41 »
Jel isplativo da uzmem ovaj paket za 500 evra: PS 4 (1TB edition), 2 joysticka, 36 meseci PS+ (Tri koda od po 12 meseci), GTA V, BloodBorne, BF: Hardline, AC: Unity (U prodavnici sam video, znači nije korišćen) i GTA V je fizički, ostalo digital.
Inače u Srbiji je samo PS4 (1TB edition) + dva joysticka 400 evra (Naravno da mislim na cene u proadavnici, dok je polovno malo jeftinije, ali ne više od 50 evra). Pošto se ne razumem u te stvari molim odgovor.

Je, to je super deal :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1420 : 11. Kolovoz, 2015., 12:53 »
I više nego super, samo konzola i 1 DS4 u Hr ti je oko 430-440 eura, dodatni DS4 ti je  oko 60 eura, pretplata ti je oko 50 eura (znači 150 eura sveukupno), imaš igre u vrijednosti oko 150-200 eura, znači ušteda ti je oko  300-350 eura.
K tome je 1Tb edition. Cijene sam preračunao s kuna u eure, tako da je sve približno točno. Ovo ti je odlična ponuda, nemoraš ni dvoumiti :piva:

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1421 : 11. Kolovoz, 2015., 12:58 »
Hvala svima na odgovorima, uzeo sam paket, naravno da je išao i jedan HDMI, spoio na TV, nikakvih problema sa PS+ nemam, aktivirao 12 meseci pretplate bez problema.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1422 : 11. Kolovoz, 2015., 13:06 »
Sad uživaj, imaš popis članova sa PSN ID-om pa dodaj ljude ako ti je do toga. :thumbs:

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1423 : 11. Kolovoz, 2015., 15:17 »
Sad uživaj, imaš popis članova sa PSN ID-om pa dodaj ljude ako ti je do toga. :thumbs:
Ja sam kupio PS 4 jer svi frendovi imaju i kažu da je dobar pa igram sa njima... Ali ako mi nekad bude trebalo društvo svako ću nekoga da dodam.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1424 : 16. Kolovoz, 2015., 19:47 »
Pozdrav svima.
Prekosutra mi stiže PS4 (prije 2 godine prodao PS3 jer mi je dosadio) i godišnja HR pretplata od ovog momka iz Posušja. Uzeo sam HR jer mi se ne da petljati sa accountima, a pošto planiram uzeti samo par igara, prije svega PES 16 (17,18 itd.) nije mi problem platiti malo skuplje. Nadam se da je samo to razlika od UK/USA accounta i da nisam pogriješio.

Da li je nekome prolazila uplata preko BIH kartice na HR account ili da odmah spremim bonove za PES 16?
 
Drago mi je da sam ovdje, nadam se lijepom druženju i sticanju dosta virtuelnih prijateljstava, srdačan pozdrav cijeloj ekipi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9