HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631363 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1485 : 07. Veljača, 2016., 04:00 »
Imam vrlo solidan PC, Wii U i sad me zanima je li mi potreban i PS4. Kaj mogu igrati na njemu, a da ne mogu na ovo dvoje. Vidim nikad bolju ponudu na njuskalu jer je puno onih od Tele2 akcije, za csk i manje od 2 000. Kad se ocekuje PS5?

Pirat, pro gamer mrski kontroler ostani na PC
igraš za užitak, voliš živce, voliš igrati iz kreveta sofa ili gdje već ps4

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1486 : 07. Veljača, 2016., 12:26 »
Zna li tko kakve novije informacije kada bi Sony mogao izbaciti onu aplikaciju da možemo streamati sa PS4 na PC/Mac?
 

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1488 : 24. Veljača, 2016., 22:14 »
Mislim sad kroz mjesec dana ponovo kupit PS4, kupio ga prije godinu dana pa prodao, nisam imao TV nego u boravku, a i izbor igara mi nije bio bas.

Sad osjecam da je pravo vrjeme da ga ponovno kupim, mislim blizi se izlazak Uncharted 4, a jos izasao remaster starih, koje jos nisam odigrao.

Moje pitanje je..

Vidio sam da je neko na forumu prije nekoliko mjeseci pisao o neki chasisima, C, B, A i to nezz uopce sta je to.Sad jel trebam na to pazit kad budem uzimao konzolu i jel to donosi ikakve promjene??? Ja osobno mislim kako to neznaci nista, iako kako sam rekao nemam pojma sta je to, al mislim da ista manje ostali chasisi vrjede nebi sigurno mogli bit u prodaji i ne ide to tako da je ovo bolje, a ovo gore, al opet nemam pojma pa ako mi neko moze rec jel trebam na to pazit i koji je najbolji izbor.

Btw, mislio sam si uzet Uncharted 4 edition, al posto na njuskalo nadem neotvoreni sa igrom za doslovno 1800 kn, a za 2200 ih ima barem 30 neotvorenih, mislim kako cu ipak propustit taj Uncharted.

E i da napomenem nije mi bitno jel 500 ili 1000 GB, iako ako ova novija edicija ima neke prednosti u samoj izgradnji, i veca poboljsanja isao bi na tu opciju.



Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1489 : 25. Veljača, 2016., 03:32 »
Vjerojatno bi trebala sama logika proigrati da nešto što je obnovljeno te izbačeno na tržište nakon nekoga vremena od početka prodaje istog proizvoda morao biti kvalitetniji. Makar ima nekih ekstremnih slučajeva ali to ovdje nije slučaj. Uglavnom gledaj da je C chassis

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-playstation-4-cuh-1200-c-chassis-review
Za igre listu pogledaj https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_4_games
Pa prevagni da li ti se isplati kupiti ili ne. Ako budeš išao preko njuškala gledaj da dobiješ kupon za produljenje garancije s 1 godine na 3 godine za 240 kn sa kuponom ( ovako dođe 400 kn ) te možda star wars pa prodaš 100-150 kn...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1490 : 25. Veljača, 2016., 12:08 »
E dobro, vidim da su svi skoro na Njuskalu C chassis.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1491 : 25. Veljača, 2016., 15:33 »
@bartul_9

Imaš apsolutno isti problem ko i ja.
Isto planiram uzet PS4 kroz mjesec dana, isto sam mislio specijal Uncharteda 4, isto me muči dilema uzet sa Njuškala ili ne...

I još si po imenu isto Dalmatinac... I još nemaš pojma o tehnici i specifikaciji pa mi baš drago što nisam jedini...

Još ako imaš 2 pasa, malu neurotičnu ženu i dvoje klinaca onda ću se zabrinut...

Kako god, molio bi te da mi se javiš na PM kako bi popratio s tobom situaciju na tržištu...

pozz,
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

BosS101

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1492 : 03. Ožujak, 2016., 20:27 »
Hoće neko gameshare na ps4?psn id:CvitanDibajl?javite se nisam scammer

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1493 : 18. Ožujak, 2016., 18:43 »
Šta kažete na ovo:
PS4 500 GB i dvije igre po izboru za 3099 kn.

Meni ovo izgleda poprilično dobro jer ipak dvije igre po izboru su veliki plus i nemjerljivo jeftinije se može proći(sama konzola je oko 2900 a ovdje za samo 100 kuna više dobijem 2 igre po izboru recimo GTA V i Fifu 16 što je nevjerovatna ušteda na te igre)postoji i opcija od 1 TB sa isto dvije igre po izboru za 3299 kuna a pošto smatram da mi je 500 gb apsolutno dovoljno(mislim bilo je na PS3 i više nego dovoljno pa valjda je i na PS4).Šta kažete na ovo čini se super i uz još jedan kontroler i pretplatu negdje manje od 4000 kn.

Planiram prodati PS3 da bi olakšao uzimanje PS4:

PS3 Super Slim 500 gb,3 godine star,nije se kvario:
2x Dualshock 3
Svi potrebni kablovi
Igre:
Gta V
Watch Dogs
Fifa 15
Nba 2K15
Uncharted 3
Gran Turismo 5
Grand Sllam Tennis 2
Harry Potter Deathly Hallows Part 1
WWE 2K14
PES 2013
Nema oštećenja i radi lijepo.

Šta mislite bili se ovdje moglo izvući oko 2200-2300 Kuna za PS3  :solidus:
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2016., 18:53 Sardi Killer »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1494 : 18. Ožujak, 2016., 18:55 »
Imas na njuskalu kupit za 2500 kn novi, neotvoreni sa jednom igrom, pa vidi ako ti to pase.

Sta se tice ps3 nisam ti siguran al ja bi rekao negdje oko 1700,1800 kn.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1495 : 18. Ožujak, 2016., 19:00 »
Kad već uzimam PS4 želio bih iz trgovine ne znam nekako mi najsigurnije.

I ja sam isto kontao za PS3 da dođe oko 1800 ali razmišljam da neke igre za PS3 dajem odvojeno mislim da bi mogao više dobiti na takav način.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1496 : 19. Ožujak, 2016., 18:23 »
Halo ljudi kakva je ovo priča oko PS 4.5  :( zašto ne kontam,PS4 je premoćan i još nije ni uhvatio pravi zamah a oni bi nešto meni je to glupost ne znam kako mogu unaprijediti PS4 trenutno  :chair:.Šta mislite imali od ovoga išta ili su samo besmislice  :solidus:

Po meni potrebe nikakve nema jer PS4 stvarno nestvarno moćan.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1497 : 19. Ožujak, 2016., 23:29 »
Dobar dan ljudi, dakle ovako, nikada jos nisam kupovao na Playstation Storeu, no planiram sad za koji dan si nabaviti Wolfija new order i old blood, obje igre me izadju 149,38kn lol. No problem je sto ja nemam kreditnu karticu, a paypal ne prihvaca kao nacin placanja, pa sam se odlucio za one bonove u sancta domenici sto prodaju. U vezi njih, jesu li oni poput ps+ pretplata isto, onako kao mini kartoni koji imaju onaj kod koji se upise? I ako je to kod od 150 kn, dobivam li ja tih 150 kn ili nesto manje kao sto sam vec dozivio na nekim stranicama, pa mi onda fali kuna-dvije?

Evo tih bonova: http://www.sancta-domenica.hr/playstation-live-cards-hanger-hrk150.aspx

Hvala!!
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1498 : 20. Ožujak, 2016., 01:47 »
Halo ljudi kakva je ovo priča oko PS 4.5  :( zašto ne kontam,PS4 je premoćan i još nije ni uhvatio pravi zamah a oni bi nešto meni je to glupost ne znam kako mogu unaprijediti PS4 trenutno  :chair:.Šta mislite imali od ovoga išta ili su samo besmislice  :solidus:

Po meni potrebe nikakve nema jer PS4 stvarno nestvarno moćan.

"PS4 je premoćan"
"PS4 stvarno nestvarno moćan" (koliko god glupo ta rečenica zvuči)  :fpalm:

Ova teorija PS 4.5 po meni je obična bezvezarija, ne isplati im se to radit financijski, a i onda bi developeri morali posebno optimizirat svoje igre za PS4 i "PS 4.5".

Ali ovo što si govorio da je ps4 premoćan nije istina, itekako je slabiji nego što je PS3 bio kad je izašao 2005 (zato je i bio skuplji ps3), a i već sada dosta igara se muči na navedenoj konzoli, BF4 pada framerate kada je neki gusti match npr. witcher 3 štuca tu i tamo, Fallout 4 šteka i dosta igri je limitirano na 900p rezu. Ovaj VR što izlazi zahtjeva posebnu konzolicu (eksterni procesor) jer PS4 nije dovoljno jak. Polako dolazi i 4k gaming, a PS4 jedva drži 30 fps u 1080p rezi u nekim igrama, kako je onda premoćan?

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates
btw. sam imam PS4 zbog ekskluziva. :thumbs:

« Zadnja izmjena: 20. Ožujak, 2016., 01:58 Alan Wake »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1499 : 20. Ožujak, 2016., 02:49 »
ps4.5 ( kakvom se opisuje u člancima ) barem ja mislim da je bezvezdarija koja se raširila po portalima kao kuga. Ne vidim razloga zašto je to morao HCL stavljati na naslovnicu jer vijest samo po sebi nije vijest nego izmišljotina barem dok se ne dokaže suprotno pa ispada da portal širi one vijesti bez temelja. Kao drugo ps4 ima većeg potencijala od trenutnog iskoristivoga te je problem u optimizaciji igara kojih se ne pridržavaju developeri koji ciljaju da izbace igru brže moguće sa najvećim profitom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9