HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 634792 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1515 : 17. Travanj, 2016., 18:17 »
Imam stariji monitor sa VGA prikljuckom zada.Ako uzmem HDMI to VGA konverter i spojim PS4 sa monitorom, oce mi slika bit ista losija i jel se to isplati napravit?

Mislim si uzet ovo.Koji mi tocno kabeli trebaju i kako se spaja i jel valja to ista?

http://www.njuskalo.hr/audio-video-foto-ostalo/adapter-vga-hdmi-hdtv-oglas-11273090
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2016., 18:24 bartul_9 »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1516 : 17. Travanj, 2016., 18:55 »
Imam stariji monitor sa VGA prikljuckom zada.Ako uzmem HDMI to VGA konverter i spojim PS4 sa monitorom, oce mi slika bit ista losija i jel se to isplati napravit?

Mislim si uzet ovo.Koji mi tocno kabeli trebaju i kako se spaja i jel valja to ista?

http://www.njuskalo.hr/audio-video-foto-ostalo/adapter-vga-hdmi-hdtv-oglas-11273090
Meni kad sam spoijo slika je bila uredu to sad ovisi o monitoru. A za konverter ovo je pre skupo imaš u chipoteci za 50kn. A za kabele imaš ove mogućnosti:s HDMI kabelom triba ti adapter HDMI ženski na VGA muški(konventor ide na monitor), a sa VGA kabelom tribaš HDMI muški na VGA muški(konventor ide na PS)(ova metoda je malo jebena jer ti konvertor ne možda ne može stat di ti je HDMI utor na PS pa ajde prvom metodom) za zvuk tu postaje malo jebeno ali ako planiraš spajat na zvučnike kupiš običan produžni kabel za zvučnike i stavi da ti sav output sound ide na sluše(u tvom slučaju zvučnike). Vidi još koje metode postoje i ako planiraš po ovome šta sam ti napisa provjeri još jednom na internetu i na monitoru kako idu ovi muški ženski priključci

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1517 : 17. Travanj, 2016., 18:58 »
Odlicno, evo mislio sam uzet ovaj, kazu me covjek sad sam ga zvao da su ljudi to vec uzimali za PS4 igrat.Znaci to je ovo, cjena je 65kn.Oce to pasat? Znaci ovaj HDMI spojim u PS4 i na ovaj VGA izlaz spojim kabel koji spojim na monitor, jel to, to?

http://www.njuskalo.hr/tv-oprema/hdmi-vga-converter-signala-oglas-11839128

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1518 : 17. Travanj, 2016., 19:01 »
To bi tribalo bit to.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1519 : 17. Travanj, 2016., 19:03 »
Ok odlicno, javim kad dode, mislim da ce bit u redu.Ovaj cak ima i audio izlaz ako ces spojit na zvucnike, al posto cu koristit sluse i ne treba mi.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1520 : 17. Travanj, 2016., 20:53 »
Jel zna neko ocel onaj PES EURO 2016 doc kao zasebna igra ili je to kao neki update za PES 2016?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1521 : 18. Travanj, 2016., 16:58 »
Ceka se adapter da dode, a to ce bit u srjedu i napokon nakon mjesec dana palim svoj PS4, jedva cekam.Odma se bacam na prelazak Uncharted Collectiona i u iscekivanju sam za Uncharted4 koji je prednarucen.

Takoder mi ovaj tjedan dolaze Sony Pulse Elite sluse tako da ce bit jebenog gejminga u sljedeca 2 tjedna.

Ceka me Driveclub da ga zaigram, a takoder je spreman i AC Syndicate.


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1522 : 18. Travanj, 2016., 20:51 »
Ceka se adapter da dode, a to ce bit u srjedu i napokon nakon mjesec dana palim svoj PS4, jedva cekam.Odma se bacam na prelazak Uncharted Collectiona i u iscekivanju sam za Uncharted4 koji je prednarucen.

Takoder mi ovaj tjedan dolaze Sony Pulse Elite sluse tako da ce bit jebenog gejminga u sljedeca 2 tjedna.

Ceka me Driveclub da ga zaigram, a takoder je spreman i AC Syndicate.


Valjda si slomio nogu kad sve to misliš samo tako proći  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1523 : 18. Travanj, 2016., 20:52 »
Ma fokusirat cu se na Uncharted Collection tako da sam spreman za cetvroku, a ostalo cu pomalo.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1524 : 19. Travanj, 2016., 09:39 »
Ja sam uncharted collection prosao u 4 dana...jbg bio na godisnjem i uzivao u igrama...stvarno su dobre...sad gledam da si nabavim uncharted 4 Libertalia edition...  :hug

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1525 : 19. Travanj, 2016., 10:37 »
Kaže meni lik od kojeg sam uzeo Uncharted collection da ću ga igrati 2 mjeseca. Ja ga prešao u tjedan dana :)

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1526 : 19. Travanj, 2016., 11:56 »
2 mjeseca  :fpalm: koliko ce taj tek Witchera igrati...2 godine  :loludara: ali definitivno mi je jedina zamjerka trajanje, ostalo me ocaralo. Ali 200 kn 3 igre nemam se pravo žaliti. Sad mi je najveca dvojba izmedu Dooma i Uncharted 4.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1527 : 19. Travanj, 2016., 16:17 »
2 mjeseca  :fpalm: koliko ce taj tek Witchera igrati...2 godine  :loludara: ali definitivno mi je jedina zamjerka trajanje, ostalo me ocaralo. Ali 200 kn 3 igre nemam se pravo žaliti. Sad mi je najveca dvojba izmedu Dooma i Uncharted 4.

Ja taj Witcher mozda zaigram na zimu, al cisto sumnjam, krenuo sam sa Witcherom 2 i odustao brzo.

Sta se tice dvojbe izmedu Dooma i Uncharteda, dvojbe nema, svakako Uncharted.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1528 : 19. Travanj, 2016., 17:17 »
Witcher 3 mi je jedna od najboljih igara koje sam ikad igrao, samo treba puno vremena za nju. A i ja si sve vise mislim da će biti Uncharted prije Dooma, Doom ću na nekom popustu uzeti, preskup je to sport  :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1529 : 20. Travanj, 2016., 12:03 »
Stigao adapter napokon, sve radi odlicno, slika na monitoru je brutalna, ostra i predivna.Odma sam zaigrao Driveclub i pao na guzici, igra izgleda nemoguce ljepo, detalji oko staze, auta, osvjetljenja, zalasci sunca, ovo je stvarno za nevjerovat.Vozni model mi je odlican i sve su sprint staze, a to je meni najdraze, mrzim ic po nekim ruznim stazama miljun puta, ovako od tocke do tocke, ko da se vozim po nasim cestama.Skida mi se patch za igru od 13gb tako da napisem vise dojmova u temi kad odigram jos.Uzimam seasson pass sigurno.


Evo adapter.Cak se mora napajat preko USB-a.


Doduse imao sam mali problem sa kontrolerom, vibracija nije nesto u redu, kao da vibrira u praznu, nevalja nesto.Iskljucio sam vibraciju pa nemam problema.Jel imao neko slican problem?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9