HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631108 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1650 : 20. Rujan, 2016., 19:35 »
U novom meniu-library-purchased games mi prikazuje samo pola igara koje sam igrao, a trebao bi sve. Zašto?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1651 : 20. Rujan, 2016., 23:35 »
Jel itko drugi primjećuje da je glavni meni i općenito cijelo sučelje i dalje malo nefluidno (kao da šteka) kad se krećem izbornikom? nado sam se da ce 4.0 update to ispeglat

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1652 : 23. Rujan, 2016., 14:17 »
Pozz, da vas pitam koristi li tko slim? Mislim se izmedu obicne i slim verzije?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1653 : 23. Rujan, 2016., 17:45 »
Ako su ti novci bitni uzmi na Njuskalo neki obicni PS4 da je sta manje koristen i za sta manje para(logicno), ako ti nisu bitni novci uzmi Slim.Ako zelis sacekat 2 mjeseca i imat pravi stroj za malo vece pare uzmi PS4 Pro.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1654 : 08. Listopad, 2016., 23:01 »
Evo vidim da je na PS storu na akciji Telltale games collection. Za 194kn dobijes 5 igara.

Generalno me zanimaju samo The Walking Dead season 1 i 2, zbog serije ponajviše i to.

U kolekciji su još i The Wolf Among us, Tales from Borderlands i Game of Thrones. Jel itko igrao spomenute igre, isplati li se kupiti ovo?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1655 : 09. Listopad, 2016., 08:44 »
Isplati se uzet! To su im jedne od najboljih igara.
The Wolf among Us ti je po stripovima kako oko nas žive bića iz poznatih bajki (u svom kvartu) i što se sve događa, neki likovi budu ubijeni i itd. Jako zanimljiva priča.
Game of Thrones ti je bolesna igra ukoliko pratiš seriju. Ali ako ju i ne pratiš biti će ti jako zanimljivo.
Borderlands nisam igrao iako ju imam, no vjreujem da je i ona dobra.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1656 : 09. Listopad, 2016., 09:51 »
Telltale je zakon. Ako voliš stripove, kupuj, igre su animirani stripovi.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1657 : 13. Listopad, 2016., 17:53 »
Jel itko drugi primjećuje da je glavni meni i općenito cijelo sučelje i dalje malo nefluidno (kao da šteka) kad se krećem izbornikom? nado sam se da ce 4.0 update to ispeglat

Još uvijek dosta zastajkuje, pogotovo kad izlaziš iz nekog izbornika. Nadam se da će to jednom sredit ili je to povezano s hardwarom PS4-a! Zanima me dali će tako i na PRO verziji zastajkivat.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1658 : 13. Listopad, 2016., 20:04 »
Tko nije igrao Transformerse, neka obavezno odigra, preporuka. Mozak na pašu i udri  :clap:

Prekrasna crtana grafika i fantastičan sustav borbe.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1659 : 21. Listopad, 2016., 09:40 »
jel tko uzeo PS4 sa Uncharted 4 iz ht-a? Ovo za 599 kn?

Meni su rekli da moram samo prebaciti njima internet i da mogu uzeti, a internet je skuplji 20kn od iskona, no nude brzinu koliko mi mogu isporučiti. Očito da im korisnici bježe pošto su pali ovako da djele internet koliko možeš+PS4 za male pare.

Jest da se para nema baš, tek dobio novi posao - ali hej, zima ide, dosta PC gaminga, treba malo PS4  :piva:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1660 : 05. Studeni, 2016., 11:38 »
jel tko uzeo PS4 sa Uncharted 4 iz ht-a? Ovo za 599 kn?

Meni su rekli da moram samo prebaciti njima internet i da mogu uzeti, a internet je skuplji 20kn od iskona, no nude brzinu koliko mi mogu isporučiti. Očito da im korisnici bježe pošto su pali ovako da djele internet koliko možeš+PS4 za male pare.

Jest da se para nema baš, tek dobio novi posao - ali hej, zima ide, dosta PC gaminga, treba malo PS4  :piva:
to i mene zanima kako to ide, posto sam takodjer na iskonu a net mi je tu dosta los, tak da bi se vratio na tcom, al mislim da to ide uz Magentu 1, a sad sta sve ide uz to nemam poima, ali sigurno nije samo internet
jel zna neko nesto vise oko tog? il jel neko uzeo taj paket?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1661 : 07. Studeni, 2016., 08:46 »
Pitanje jedno?
Ps3 i Ps4 jesu li kompatibilni sto se tice igranja multiplayer-a ,ja imam Ps4 kolega Ps3 zaigrali bi BO3 pa eto zanima me jel mozemo igrat online

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1662 : 07. Studeni, 2016., 08:48 »
Pozdrav, najvjerojatnije cu uzet PS4 pa me zanimaju neke stvari. Citao sam dosta o tim odabirima zemlje, Uk, Usa radi jeftinijih igrica i to. Jel mi mozete reci u cemu je tu caka i sto je najbolje odabrat. Takoder ako ja fizicku igricu spremim na HDD, pa kasnije tu istu razmijenim s nekim, je cu moci igrati onda obje igre?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1663 : 07. Studeni, 2016., 09:46 »
Pitanje jedno?
Ps3 i Ps4 jesu li kompatibilni sto se tice igranja multiplayer-a ,ja imam Ps4 kolega Ps3 zaigrali bi BO3 pa eto zanima me jel mozemo igrat online

Ovisi do igre, reko bih da ih vecina ne moze ali znam da npr FF XIV moze, za BO3 neznam jer ga nemam ali reko bih da nemre, ako PS4 radi mrvicu bolje, veci FPS i to, veci draw distance, tesko da ce obje konzole dozvoliti da igraju zajedno jer nebi bilo fer, pa se to uglavnom ne radi. The Last of Us Remaster za PS4 recimo isto ne moze igrati s PS3 verzijom TLoU, ako ijedan naslov to moze onda su to iznimke.

Citat: sale9667
Pozdrav, najvjerojatnije cu uzet PS4 pa me zanimaju neke stvari. Citao sam dosta o tim odabirima zemlje, Uk, Usa radi jeftinijih igrica i to. Jel mi mozete reci u cemu je tu caka i sto je najbolje odabrat. Takoder ako ja fizicku igricu spremim na HDD, pa kasnije tu istu razmijenim s nekim, je cu moci igrati onda obje igre?

Igre se instaliravaju na HDD uglavnom radi brzeg ucitavanja, trofeja, patchiranja i sl, ali jos uvijek ti je potreban CD da bi ju igrao. Sto se tice zemalja, svaka u online PSN ducanu ima mrvicu drugaciju ponudu i popuste i naravno koristi drugu valutu. Americki PS+ takoder druge mjesecne igre dobije besplatno od nasih regija ovdje. Ako nemas kreditnu karticu i planiras kupovat preko bonova, bon s kunama neces moci iskoristiti u NA ducanu koji trazi dolare.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1664 : 07. Studeni, 2016., 09:54 »


Citat: sale9667
Pozdrav, najvjerojatnije cu uzet PS4 pa me zanimaju neke stvari. Citao sam dosta o tim odabirima zemlje, Uk, Usa radi jeftinijih igrica i to. Jel mi mozete reci u cemu je tu caka i sto je najbolje odabrat. Takoder ako ja fizicku igricu spremim na HDD, pa kasnije tu istu razmijenim s nekim, je cu moci igrati onda obje igre?

Igre se instaliravaju na HDD uglavnom radi brzeg ucitavanja, trofeja, patchiranja i sl, ali jos uvijek ti je potreban CD da bi ju igrao. Sto se tice zemalja, svaka u online PSN ducanu ima mrvicu drugaciju ponudu i popuste i naravno koristi drugu valutu. Americki PS+ takoder druge mjesecne igre dobije besplatno od nasih regija ovdje. Ako nemas kreditnu karticu i planiras kupovat preko bonova, bon s kunama neces moci iskoristiti u NA ducanu koji trazi dolare.

Znaci ako se placa karticom moguce je bilo koju zemlju odabrati? A prema iskustvima do sad, sto je najbolje odabrat?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9