HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631278 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1695 : 19. Prosinac, 2016., 00:37 »
1. Tv/monitor što veči to bolji hahaha :) šalim se bitno da je full hd i da ima naravno ulaz za HDMi.
2. Kad ga uključiš on ti prepozna đojstik u 90% slučaja odmah ali ti treba program za to proguglaj malo ds4 ak se nevaram je imo naziv program mozes mjenjat onda tipke i sve naredit po tvom ukusu čak i boju na đojstiku kako če svjetlit.. :)
3.Ne.
4.Pa slično mozda.. to je store znači trgovina gdje kupuješ igre digitalno.. sad trenutno imaš dosta akcija i popusta na igre dok je Christmas Sale i slično.. tamo mozes isprobavat i Demo verzije igre besplatno normalno, imaš i FreetoPlay igre,avatare i theme za svoj Ps4.Za multiplayer trebaš Playstation plus uz koji dobiješ svaki mj 2 - 3 igre bespla pa ih mozes skinut na konzolu.. na storu su nešto jeftinije te igre digitalne..

A za igre preporučavam razmjene ili kupnju "polovnih" od drugih.. imaš po FB grupe.. čak i na HCL forumu tu imaš topic za to...

Sretno..

 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1696 : 24. Prosinac, 2016., 19:01 »
pozz moze mi neko reci dali je velika razlika izmedu ps4 od 500gb i ps4 od 1tb..dali mi je uopce potreban 1tb ako cu igrati 4-5 igara..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1697 : 24. Prosinac, 2016., 19:07 »
U prosjeku igre teze nekih 50GB, mislim da ti je 500GB sasvim dovoljno, osim ako ne planiras imat 20 igara od puta na konzoli, sta je po meni previse..500GB ti je dovoljno ako planiras igrat 5,6 igara od puta, a ako pozelis igrat neku drugu jednostavno obrsies neku koju ne igras.

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1698 : 26. Prosinac, 2016., 20:48 »
Kako da ja ubrzam ovo kopiranje s ps4 na usb? gledao sam po youtubu neka rjesenja kao formatiranje, brze je nemogu rec ali to jos uvijek nije to
PSN: Lovro_Killer

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1699 : 26. Prosinac, 2016., 20:54 »
Kako da ja ubrzam ovo kopiranje s ps4 na usb? gledao sam po youtubu neka rjesenja kao formatiranje, brze je nemogu rec ali to jos uvijek nije to


Kupiš USB koji je 3.0, a ne staru 2.0 genaraciju...

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1700 : 27. Prosinac, 2016., 18:23 »
kolko mi je žao što sam uzo ARK za ps4 jeboteeeeee.. frajmovi padaju uzas.. optimizacija igre boleština hahaha..

 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1701 : 27. Prosinac, 2016., 21:20 »
Zanimaju me neke stvari u vezi PS4 prije nego ga kupim, pa da ne otvaram posebnu temu odlučija san u ovoj pitati.

1. Kakav internet koristite/preporučate? Moja namjera je uzeti Bnet-ov bežični flat internet za 150kn/mjesečno, imali tko iskustva s njima? Stanujem u Maksimiru, blizu stadiona, pa pretpostavljam da je ovdje dobra pokrivenost.

2. Trenutno u stanu imam HD-ready TV i zanima me bi li mogao na njemu koristiti PS4 Pro, privremeno dok opet ne uštedim za neki kvalitetniji tv? Čitajući engleske forume vidio sam da ekipa spominje da dok god tv ima HDMI port na njega se može spojiti PS4 ili Xbox, jel mi to može netko potvrditi.

3. Zar je moguće da je u Sancta Domenici Pro rasprodan, ta obavijest stoji na web stranici još od 18. ili 19.11., a izaša je u prodaju 15.11.? Također, da li oni daju popust na gotovinu ili su već navedene cijene odnose na gotovinsko plaćanje?

4. Koliko su pouzdani portali za online kupovinu, poput e-kupi i slični? Kada pitam pouzdani mislim na dostavu, pošto radim od 9-17 još dok dođem doma to je već 18, ja sam praktično cijeli dan izvan stana. Ako kažu da će dostava biti na XY datum oće li uistinu dostaviti na taj datum, jer u tom bi slučaju uzeja slobodan dan i sačeka dostavu. Kakva su vaša iskustva? Ako dostavjaju po uzoru na t-mobile to mi nikako na odgovara.

Toliko za sada!

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1702 : 04. Siječanj, 2017., 16:00 »
Pozz, imam par pitanja vezano us Ps4.
1. Jel mogu promjenit informacije o accauntu recimo ako se preselim u inozemstvo itd. ?
2. Ako sam nešto kupio u ps storeu i instalirao jel mogu to izbrisat ako če mi trebat mjesta al da ne moram ponovo kupovat ?
3. Kako izgleda ps plus, kako funkcionira i jel se isplati ? vidim da ima neki free trial i da se mogu neke beslatne igre skidat, jel su i za ps3 besplatne ?
4. Planiram si uzet neki full hd tv i prodavač u dučanu mi je rekao da ima deley-a na ne nekim televizorima, jel ima netko za preporučit neki dobar tv da ima digitalni prijamnik, par hdmi portova, da je full hd, da nema delay slike/kontrola i da je dobar za gledat tv i sve to xD (do 300 eura).

*

Sadin

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1703 : 08. Siječanj, 2017., 17:48 »
Pomoc ljudi imam problem!!
Dakle imam problem sa ps plus pretplatom koju mi je rodjak poslao iz svedske upisao sam kod i pise da je kod tacan ali da nepodrzava moju zemlju, zna li iko mozeli se promjenit zemlja, trazio sam jedino se moze promjeniti adresa ali zemlje i grada nema...Unaprijed hvala.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1704 : 08. Siječanj, 2017., 20:08 »
Napravis novi svedski acc i stavis ga kao primarni i aktiviras ps+. Onda ce ti cijela konzola imat pretplatu

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1705 : 09. Siječanj, 2017., 19:06 »
Pozz ljudi kupio sam ps4(na njuskalu)ali nisam uz njega dobio racun,garanciju,itd..Dali je moguce da je ps4 nedaj boze ukraden ili nesto slicno..Dali je moguce da mi policija oduzme konzolu?? Na konzoli sam promijenio hdd..

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1706 : 09. Siječanj, 2017., 19:13 »
Dali je moguce da mi policija oduzme konzolu?

Evo policija nema drugog posla nego da oduzima konzole  :hihi:

ako je taj koji je prodavao imao neku realnu cijenu i ps4 onda ne vidim razloga za brigu a ako ti je bilo nešto mutno zašto si uzimao?  :kava:
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2017., 19:21 IvanHR »
Victory loves preparation

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1707 : 09. Siječanj, 2017., 19:51 »
Pozz ljudi kupio sam ps4(na njuskalu)ali nisam uz njega dobio racun,garanciju,itd..Dali je moguce da je ps4 nedaj boze ukraden ili nesto slicno..Dali je moguce da mi policija oduzme konzolu?? Na konzoli sam promijenio hdd..

Ako je ukraden, uhvate lopova (šansa za HR policiju nikakva), lopov te potkaže i ti priznaš  onda da, uzet će ti  :thumbs:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1708 : 09. Siječanj, 2017., 22:06 »
Zanimaju me neke stvari u vezi PS4 prije nego ga kupim, pa da ne otvaram posebnu temu odlučija san u ovoj pitati.

1. Kakav internet koristite/preporučate? Moja namjera je uzeti Bnet-ov bežični flat internet za 150kn/mjesečno, imali tko iskustva s njima? Stanujem u Maksimiru, blizu stadiona, pa pretpostavljam da je ovdje dobra pokrivenost.

2. Trenutno u stanu imam HD-ready TV i zanima me bi li mogao na njemu koristiti PS4 Pro, privremeno dok opet ne uštedim za neki kvalitetniji tv? Čitajući engleske forume vidio sam da ekipa spominje da dok god tv ima HDMI port na njega se može spojiti PS4 ili Xbox, jel mi to može netko potvrditi.

3. Zar je moguće da je u Sancta Domenici Pro rasprodan, ta obavijest stoji na web stranici još od 18. ili 19.11., a izaša je u prodaju 15.11.? Također, da li oni daju popust na gotovinu ili su već navedene cijene odnose na gotovinsko plaćanje?

4. Koliko su pouzdani portali za online kupovinu, poput e-kupi i slični? Kada pitam pouzdani mislim na dostavu, pošto radim od 9-17 još dok dođem doma to je već 18, ja sam praktično cijeli dan izvan stana. Ako kažu da će dostava biti na XY datum oće li uistinu dostaviti na taj datum, jer u tom bi slučaju uzeja slobodan dan i sačeka dostavu. Kakva su vaša iskustva? Ako dostavjaju po uzoru na t-mobile to mi nikako na odgovara.

Toliko za sada!

1. Ja imam upravo taj od 50 mbita, spojeno na wireless i mogu ti reći da je porpilično loš, udaljenost rutera od konzole je nekih 7 m, jačina signala oko 50 % - doduše tu igra ulogu i lošiji wifi "prijemnik" koji ima prva generacija ps4 konzola. Također taj novi bnetov ruter ima ugrađenu wifi antenu koja isto smanjuje jačinu signala.

2. Da bez problema ide na HD - Tv

3. Da raspordan je svuda bio u to vrijeme

4. najbolje što se tiče hrvatskoj online shopa je po meni infomark. Imam odlična iskustva s njima . šalju igru i ona dolazi idući dan. Dobiješ 3 satni interval tipa dostava između 9 . - 12. h danas. Također dobiš broj dostavljača na mobitel i možeš ga nazvati i dogovoriti kada da ti donese paket.

Nadam se da sam pomogao.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1709 : 10. Siječanj, 2017., 10:58 »
dali je moguce da kupim ps pretplatu na jednome useru a da igram online sa drugim userom?..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9