HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631408 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1845 : 30. Lipanj, 2017., 11:07 »
Da li ove igre na playstation storu mogu kod kupovine placati preko paypal-a?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1846 : 01. Srpanj, 2017., 16:05 »
Dečki, isplati li se kupit PS4 konzolu jednom okorjelom PC gameru koji je zadnje dvije igre na konzoli igra na PS1 , i to Quake 2 i Crash?
Ima li još zanimljivih igara, da ne kupujem konzolu samo za crasha..i di ima najpovoljnije kupit , cijena je oko 2500kn bez igara koliko sam uspija vidit dosad..
\o

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1847 : 01. Srpanj, 2017., 16:08 »
Imas na Njuskalu zapakirani novi PS4 Pro cak i sa igrom za 2300,2400kn, a imas hrpu ponuda na Njuskalu i za 1500kn mozes kupit najobicniji model.

Sta se tice igara imas hrpu vrhunskih ekskluziva, sad je samo pitanje dali tebe te ekskluzive zanimaju. Pogledaj malo po YouTubeu i internetu sta se nudi pa odluci jel te zanima.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1848 : 01. Srpanj, 2017., 17:30 »
Ima hrpa PS4 pro konzola za kupiti na Njuškalu, većinom su to dobivene uz neki ugovor telekoma, međutim dosta ljudi ih prodaje (ja znam bar trojicu) jer su razočarani razinom buke ventilatora koji ometa igranje, naročito noću. Mislim da čak i kod ovih koje imaju nisku cijenu još možeš ispregovarati 100-200 kuna nižu cijenu, ima ih toliko na prodaju da će ljudi biti sretni da ih se riješe.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1849 : 01. Srpanj, 2017., 22:52 »
Ima hrpa PS4 pro konzola za kupiti na Njuškalu, većinom su to dobivene uz neki ugovor telekoma, međutim dosta ljudi ih prodaje (ja znam bar trojicu) jer su razočarani razinom buke ventilatora koji ometa igranje, naročito noću. Mislim da čak i kod ovih koje imaju nisku cijenu još možeš ispregovarati 100-200 kuna nižu cijenu, ima ih toliko na prodaju da će ljudi biti sretni da ih se riješe.

 :fpalm:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1850 : 03. Srpanj, 2017., 02:19 »
jedno pitanje - koliko prosječno prostora zauzimaju igre na PS4 i je li mi dovoljno 500 GB za ugodno igranje ili da ipak ciljam na model sa 1 TB ?   Inače ne igram više od 2-3 igre istovremeno ali volim ih imati instalirano na disku i do desetak

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1851 : 03. Srpanj, 2017., 16:07 »
jedno pitanje - koliko prosječno prostora zauzimaju igre na PS4 i je li mi dovoljno 500 GB za ugodno igranje ili da ipak ciljam na model sa 1 TB ?   Inače ne igram više od 2-3 igre istovremeno ali volim ih imati instalirano na disku i do desetak

Nije ti dosta 500 GB, ja imam PS4 sa 500 GB i kupio sam još externi sa 2 TB.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1852 : 03. Srpanj, 2017., 16:36 »
Sve ovisi koliko igara misliš imati instalirano, jer ako ciljaš imati do desetak igara kako kažeš i to velikih i teških , onda ti vjerojatno neće biti dovoljno.
Ja imam od 500 GB i sasvim mi odgovara jer imam max 3 igre na njemu. Volim igrati 1-2 igre istovremeno, tako kad se zasitim jedne, samo uninstall napravim.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1853 : 03. Srpanj, 2017., 17:03 »
Glupost mi je imat preko 5,6 igara na njemu, nema potrebe. Eventualno imam 2,3 igre sa pricom koje prelazim, jedan ili dva online shootera i neki nogomet ili nesto. S tim da sigurno sve te igre nece bit od 50Gb, mozes komodno stavit 20 normalnih igara sta je za jednog covjeka puno i previse.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1854 : 03. Srpanj, 2017., 17:58 »
Ja imam 1 TB hard na Pro konzoli, više nego dovoljno za mene. 500 gb je dns nekima premalo, jer su igre sve veće i veće. Ono za buku ventilatora je cjepidlačenje, u zahtjevnijim igrama (Unhcarted 4) ventilatori se malo jače čuju, ali ne ometa igranje, ak nekome smeta nek igra sa sluškama.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1855 : 03. Srpanj, 2017., 18:37 »
Ja imam dosta igara instalirano (po mom mjerilu) gdje neke ni ne igram. Imam 500GB slim model.
Instalirane su:
Horizon Zero Dawn
Crash n'Sane Trilogy
Drive Club
Tales from the borderlands
Final Fantasy XV
Kingdom Hearths HD (onaj miks s hrpom remaster igara)
Journey


I još imam 150GB slobodnog prostora.


A uz sve to PS ima sada mogućnost spajanja externog HDDa (USB 3.0) s kojim si možeš proširiti storage po potrebi. Pa ako imaš HDD koji ti samo stoji i udovoljava zahtjevima - možeš i njega iskoristiti.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1856 : 04. Srpanj, 2017., 06:18 »
Eto ti onda odgovora, nemoj niti slučajno kupiti više od 500 GB, to samo meni treba više.
 Samo meni je to premalo jer The Witcher - 70 GB, GTA - 70 GB, IW + MW - 120 GB, Dishonored 2 - 50 GB, Hitman - 50 GB, Mass Effect - 50 GB i to je skoro pun iskoristiv prostor  - da ne nabrajam Uncharted kompletan Watch dogs 2 i još 20-tak igri koje su na EX HDD
Ja ne volim dva - tri dana skidati sa neta igre, pa je valjda u tome stvar

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1857 : 04. Srpanj, 2017., 06:33 »
Stvar je u tome sto onda imas ocajan net. Ja sve skinem jako brzo.
Nema smisla imati toliko takvih igara instaliranih jer da igras i 24h dnevno nemozes ih sve igrat.
A da ne pricam o gubljenju imerzije u prici.
Takve stvari zapravo jedino i radi ekipa s jako losim netom.
Crash koji ima 23GB mi se skinuo za 40 minuta...

Isto tako to je stvar organizacije. Ako sad igram aktivno i prelazim Hitmana onda stavim skidat npr Mass Effect jer mi je on slijedeca igra na popisu.

A i rijetko tko ti ima takve AAA naslove samo na konzoli...
To je druga stvar kakvu si ti organizaciju sebi napravio...
A PS moze skidat sve i u rest modu i to drasticno olaksava stvari.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1858 : 04. Srpanj, 2017., 07:05 »
Ma maksimalno mogu igrat dvije igre sa pricom, al i to mi je previse. Kao sto rekoh, od ostalih igara mogu imat jos par online igara o to je to. Al kao sta je Hrvatina rekao nema smisla imat 5,6 igara na konzoli osim ako nemas bas ocajan net, al cak i tada mozes igrat dvije igre i trecu skidat. Mislim glupo je imat instalirano 5,6 igara ako samo prelazis jednu ili dvije, ako prelazis svih 6 od puta onda nisi normalan.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1859 : 04. Srpanj, 2017., 14:59 »
Ja imam dosta igara instalirano (po mom mjerilu) gdje neke ni ne igram. Imam 500GB slim model.
Instalirane su:
Horizon Zero Dawn
Crash n'Sane Trilogy
Drive Club
Tales from the borderlands
Final Fantasy XV
Kingdom Hearths HD (onaj miks s hrpom remaster igara)
Journey


I još imam 150GB slobodnog prostora.


A uz sve to PS ima sada mogućnost spajanja externog HDDa (USB 3.0) s kojim si možeš proširiti storage po potrebi. Pa ako imaš HDD koji ti samo stoji i udovoljava zahtjevima - možeš i njega iskoristiti.

ovaj popis izgleda dosta solidno...
pretpostavljam da bi mi ipak bilo dosta 500 GB s obzirom na to da se dosta još igram i na PS3..
a preporučujete li original ili Slim model PS4 ?    Slim bi trebao biti tiši i štedljiviji, možda i pouzdaniji ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9