HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631253 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1965 : 27. Studeni, 2017., 11:05 »
Ovaj tjedan mi stiže ps4 pro pa može li mi netko preporučiti dobre igre da ih sad kupim dok još traju black friday sniženja. Svi žanrovi dolaze u obzir.  :D

Imas mali milion naslova,po meni ipak igre najvrijednije spomena su ekskluzive tipa bloodborne,last of us,uncharted,horizon zero dawn...

Gledaj uzimat starije naslove svakako dok njih prekucas sletit ce cijena igara koje su izasle ove godine :-)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1966 : 27. Studeni, 2017., 17:09 »
Ovaj tjedan mi stiže ps4 pro pa može li mi netko preporučiti dobre igre da ih sad kupim dok još traju black friday sniženja. Svi žanrovi dolaze u obzir.  :D

Imas mali milion naslova,po meni ipak igre najvrijednije spomena su ekskluzive tipa bloodborne,last of us,uncharted,horizon zero dawn...

Gledaj uzimat starije naslove svakako dok njih prekucas sletit ce cijena igara koje su izasle ove godine :-)

Hvala na odg  :thumbs:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1967 : 27. Studeni, 2017., 21:48 »
neznam jeste vidjeli i igrali nagradnu igru na našem YT Kanalu,izvučeni su dobitnici 3 beta keya za ufc 3 na našoj fb stranici objavljeno,neželim stavljat sad link opet,imate u mom sigu link od kanala pa bacite oko na fb stranicu ako ste izvučeni hh.. a sutra čemo postavit još 2 beta keya na fb onako random :)

 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1968 : 28. Studeni, 2017., 19:37 »
Novo mi je ovo sve oko psn stora i pretplate pa me zanima isplati li se ta pretplata i da li je nužna ako se hoće igrat mp sa ostalim igračima? I ove igre koje se dobiju svaki mjesec besplatno da li te igre koje uzmem zauvijek ostaju kod mene ili samo mogu mjesec dana ih igrat i sljedeći mjesec mogu nove ugrabit?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1969 : 28. Studeni, 2017., 19:54 »
Ne možeš uopće igrati MP ukoliko nemaš pretplatu.


Igre koje dobiješ možeš igrati cijelo vrijeme dok ti traje pretplata. Dakle "skupljaš ih" i igraš.
Ako ti prestane pretplata - više ne možeš igrati igre koje si dodao u kolekciju sve dok ponovno ne obnoviš pretplatu.
Inače prije tjedan-dva ti je izašao članak na HCL-u posvećen baš tome.
Čudi me što si ga fulao jer znam da si puno više na portalu nego li na forumu...


KLIK

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1970 : 28. Studeni, 2017., 23:03 »
Ne možeš uopće igrati MP ukoliko nemaš pretplatu.


Igre koje dobiješ možeš igrati cijelo vrijeme dok ti traje pretplata. Dakle "skupljaš ih" i igraš.
Ako ti prestane pretplata - više ne možeš igrati igre koje si dodao u kolekciju sve dok ponovno ne obnoviš pretplatu.
Inače prije tjedan-dva ti je izašao članak na HCL-u posvećen baš tome.
Čudi me što si ga fulao jer znam da si puno više na portalu nego li na forumu...


KLIK

Zahvaljujem.Budem pričitao.Očito mi je promaknulo  :bonk:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1971 : 29. Studeni, 2017., 13:19 »
Neke igre možeš igrati bez pretplate. Final Fantasy XIV je jedna od njih. To je MMO koji se može igrati bez PS+

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1972 : 03. Prosinac, 2017., 16:54 »
Šta imam od tog kad bi spojio PS4 i TV preko bluetooth-a?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1973 : 06. Prosinac, 2017., 17:57 »
Pozdrav momci. jel moze pomoc pls.. nigde ne mogu da nadjem tutorial. imam 4k tv, i ps4 pro. i ne mogu tj ne znam da podesim da bude rezolucija tolika, kad odem u settings i scren najveca sto moze da se stavi je 1980, a ova veca je zamagljena ne moze da se klikne na nju. pominje se neki hdr kabal.. kako se to sve podesava?
HVALAA

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1974 : 07. Prosinac, 2017., 15:07 »
Ja kad sam igro na Full hd TV-u nisam mogao normalno pomjeriti rezoluciju u settingsu kad sam ga spojio na 4k odma sam dobio mogucnost i za HDR i za vecu rezoluciju tj 4k..

ljudi nove igre na plusu Darksiders 2 i kung fu panda šta mislite ? :D

http://youtu.be/965yB08vdKs

 

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1975 : 07. Prosinac, 2017., 17:47 »
Pozdrav momci. jel moze pomoc pls.. nigde ne mogu da nadjem tutorial. imam 4k tv, i ps4 pro. i ne mogu tj ne znam da podesim da bude rezolucija tolika, kad odem u settings i scren najveca sto moze da se stavi je 1980, a ova veca je zamagljena ne moze da se klikne na nju. pominje se neki hdr kabal.. kako se to sve podesava?
HVALAA
Pogledaj ova dva videa jer mozda moras u postavkama tv-a odabrati UHD 4K
https://www.youtube.com/watch?v=H2gotB9Cb7A
https://www.youtube.com/watch?v=oeCR2NyeAP0

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1976 : 07. Prosinac, 2017., 18:30 »
Ja sam imao isti problem, pa sam promjeni HDMI utor. Mslm- Spojio sa HDMI 3, na HDMI 1 port.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1977 : 07. Prosinac, 2017., 21:02 »
hvala. pogledao sam, ne vredi kod mene na tvu nema expert settings taj na koji oni odu u videu. ne znam dal treba i hdr (crveni zuti beli) kabal treba da povezem i pored hdmi.. ?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1978 : 07. Prosinac, 2017., 21:13 »
1. Koji TV imaš? Jesi li siguran da podržava 4K i HDR?
2. Koji HDMI kabel koristiš? Onaj iz kutije sa PS4 Pro ili neki drugi? Neki HDMI kablovi ne podržavaju HDR niti 4K.
3. HDR možeš primjetiti u igrama koje podržavaju HDR, piše u desnom gornjem kutu HDR kada pokreneš igru.

Ako nigdje nemaš “Ultra HD Colour“ ili slično ( na LG je HDMI ULTRA HD Deep Colour ), onda vjerojatno TV ne podržava HDR.

Kakav crveni bijeli i žuti kabel? To nema veze sa HDMI i to je već pomalo zastarilo.

Jedino dobar HDMI kabel, koji podržava HDR i 4K koji je pravilno povezan sa PlayStation 4 sa TV na kojemu je moguće prikazivati 4K i aktivirati HDR u opcijama za taj HDMI izlaz, je rješenje i jedino što ti treba.

Ali prvo reci koji je TV i kakav kabel koristiš, jer ovo o čemu pričaš je konfuzno.
 

*

Oakenshield

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1979 : 08. Prosinac, 2017., 18:35 »
Pozdrav decki imam pitanje.
Kako najbolje spojiti PS4 dualshock kontrolere na laptop zelim spojiti dva komada da mogu igrati PES i FIFU i ostale igrice s jednim gamepadom.
Ja sam vido da postoje 3 naćina.
1.Bluetooth i skidanje ps4windows
2.PS4 DUALSHOCK WIRELES ADAPTER
3.Neki usb koji djeli bluetooth.
Sta je najbolje da oba dva gamepada rade ispravno i da mogu ih normalno i bežićno koristiti?
Želim igrati igrice za PC nezanima me znaći PLAYSTATION NOW.
Molim pomoć.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9