HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631086 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1980 : 08. Prosinac, 2017., 20:02 »
Tesla 43S606SUS Smart TV 43" 4K Ultra HD  ovaj je tv.  Koristim HDMI kabl koji se dobije sa sony pro.?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1981 : 09. Prosinac, 2017., 01:40 »
Gledao sam malo o tome modelu i mislim da ne podržava HDR, ali podržava 4k.

Prvo što bih ja napravio je testirao jel problem u PlayStation 4 Pro ili TV-u. To možeš ako npr. na YT pokreneš neki 4k video i mislim da na daljinskom imaš malo i u krugu tj. info, i tamo bi trebao vidjeti u kojoj se rezoluciji vrti. Ako to ne nađeš, kada pokreneš YT na TV-u imaš onaj bar sa play pause itd. i sa lijeve strane imaš nešto za napredne ili slično. Kada klikneš na to prikaže ti se u kojoj se rezoluciji vrti videozapis. Jedini problem tu može biti brzina tvoga interneta, tj. hoće li moći pokrenuti 4k video.

Istu stvar možeš probati sa Netflixom. Pokrenuti sadržaj u 4k ( imaš besplatano 14 dana, mislim ).

Ako ti TV pokrene 4k sadržaj, ja bi se okrenuo kupovini novoga HDMI kabela na kojemu baš piše 4k, ima kod nas dobrih do 100 kn.

Ako niti to ne napravi nikakav rezultat treba postaviti HDCP mode. To moraš ući u safe mode ( upaljenu konzolu gasiti na dugme 7-10 s tako da se mora čuti 2 beep-a ), spojiš DS4 kabelom sa konzolom i upališ konozlu pritiskom na PlayStation dugme na DS4 i ući ćeš u safe mode. Nakon toga odeš Set HDCP mode i pritisneš HDCP 1.4, OK i PlayStation će se resetirati.
Sljedeće, kada se pokrene normalno PlayStation, ideš system, settings i makneš kvačicu sa Enable HDCP, nakon toga settings, sound and screen, video output settings i postaviš rezoluciju na 2160, ako podržava ti TV HDR, on bi se sam trebao aktivirati, ako nije probaj ga ti aktivirati, ali i dalje mislim da tv ne podržava HDR.

Ako ništa od ovoga ne uspije, onda može biti problem do PlayStation, prije servisa odnijeti nekome prijatelju sa 4k tv-om da se uvjeriš da je do konzole i ako je zaista konzola kriva, pravac servis ( ako imaš garanciju ).

 

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1982 : 11. Prosinac, 2017., 19:01 »
Jedno pitanje.
Pokrenuo sam igru koju sam nedavno izbrisao, dakle krenuo od levela gdje sam stao. Kako je moguće da sam load-irao ako je bila izbrisana?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1983 : 12. Prosinac, 2017., 09:12 »
Vjerojatno zato što imaš aktiviranu PS+ pretplatu koja ima jedan od featurea - dizanje save situacije na cloud. Tako kad izbrišeš igru i naknadno je ponovno instaliraš ona skine save situaciju sa clouda i možeš nastaviti gdje si stao (ako želiš, naravno... ako ne, new game pa iz početka). :)

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1984 : 12. Prosinac, 2017., 09:49 »
Nije to nužno da ima PS+. Save game se NE briše kada ti uninstaliraš igru. On ostaje na disku osim ako ga sam, ručno, ne izbrišeš.
Tako da ako si prešao igru i ne planiraš više igrati onda obrišeš save. Imaš sve u postavkama pa si pogledaj.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1985 : 12. Prosinac, 2017., 11:25 »
Vidiš, to nisam znao... kad mi se to dogodilo, uvijek sam to pripisivao PS+ tj cloudu. The more you know  :piva:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1986 : 13. Prosinac, 2017., 03:11 »
Nije to nužno da ima PS+. Save game se NE briše kada ti uninstaliraš igru. On ostaje na disku osim ako ga sam, ručno, ne izbrišeš.
Tako da ako si prešao igru i ne planiraš više igrati onda obrišeš save. Imaš sve u postavkama pa si pogledaj.
Zahvaljujem na odgovoru.

*

Kloby

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1987 : 15. Prosinac, 2017., 08:48 »
Pozdrav

Imam problem nemogu uci u ps store niti igrati online izbacuje mi error ws-37397-9. Jucer je izašao update 5.03. Hvala

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1988 : 15. Prosinac, 2017., 20:33 »
pozz meni se to jednom dogodilo ,probaj ruter resetirat totalno i ponovo upalit i sony i ruter ;) ! inače upiši u google ili YT error ws-37397-9 PS4 i naci ces riješenje za to.. sretno

 

*

endym

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1989 : 30. Prosinac, 2017., 02:17 »
Pozz svima, imam ps4 pro i televizor Sony Bravia 43W756C.Spajam tv i konzolu pomocu hdmi kabla kojeg sam dobio. U postavkama od konzole ne mogu odabrati onu najvecu rezoluciju zatamnjeno mi je. Što bi trebao napravit?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1990 : 30. Prosinac, 2017., 08:42 »
Pa ne možeš odabrati najveću rezoluciju kada ti je TV Full HD iliti 1920x1080. To je maksimalna rezolucija koju možeš dobiti.
Ako si želio 4k onda trebaš i imati takav TV...

*

endym

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1991 : 30. Prosinac, 2017., 09:01 »
Pa ne možeš odabrati najveću rezoluciju kada ti je TV Full HD iliti 1920x1080. To je maksimalna rezolucija koju možeš dobiti.
Ako si želio 4k onda trebaš i imati takav TV...
Tv sam kupio u Santa Domenici i tocno se sjecam da mi je trgovac rekao da je tv 4K.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1992 : 30. Prosinac, 2017., 10:28 »
To što trgovac kaže ne mora biti točno, a i on je čovjek i mogao je slučajno pogriješiti. Ti si dužan čitati deklaracije.
Na kutiji (ako nigdje drugdje) bi ti pisale specifikacije i da je tv 4k.


Uvijek imaš više modela od istog tipa pa se razlikuju po nekim manjim nastavcima tipa na kraju je C ili S, itd.


Ovo su ti specifikacije: KLIK


I taj TV nije 4k, a nema ni HDR tako da ti je PS 4 PRO tu na pomoć eventualno oko malo bolje grafike i frame rate-a na Full HD rezoluciji (1920x1080)




*

endym

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1993 : 30. Prosinac, 2017., 17:43 »
To što trgovac kaže ne mora biti točno, a i on je čovjek i mogao je slučajno pogriješiti. Ti si dužan čitati deklaracije.
Na kutiji (ako nigdje drugdje) bi ti pisale specifikacije i da je tv 4k.


Uvijek imaš više modela od istog tipa pa se razlikuju po nekim manjim nastavcima tipa na kraju je C ili S, itd.


Ovo su ti specifikacije: KLIK


I taj TV nije 4k, a nema ni HDR tako da ti je PS 4 PRO tu na pomoć eventualno oko malo bolje grafike i frame rate-a na Full HD rezoluciji (1920x1080)




Hvala na detaljnom odgovoru i na pomoci.. Da se nadovezem, ja sam trazio prodavaca da mi preporuci televizor iskljucivo 4K. Te mi je on predlozio taj, tako da to ne moze pogrijesit slucajno nego ne zna svoj posao. Kako cu vidit deklaraciju na kutiji ako mi trgovac kaze dostavit ce vam ga nasa trgovina drugi dan (a platio u trgovini). No nebitno vise, samo zelim rec da sam dosa u trgovinu iskljucivo da mi oni preporuce 4k televizor.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #1994 : 30. Prosinac, 2017., 17:44 »
Ako nije dugo prošlo - reklamiraj, objasni što se dogodilo i traži drugi TV. Pričam ako se dogodilo u roku od tjedan - dva.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9