HCL.HR

Prelazak sa PS3 na PS4

  • 5 Odgovora
  • 4031 Hitova
Prelazak sa PS3 na PS4
« : 13. Ožujak, 2016., 19:14 »
Ljudi moji razriješio sam jednu vrlo važnu stvar u svojoj glavi a to je prelazak sa PS3 na PS4 dosada sam uvjek nekako otezao i tješio se da se PS3 može nositi sa današnjim vremenom i da parira PS4 i sve  je bilo bajno i bio sam zadovoljan onako sa last-genom i govorio sebi ajde šta će mi PS4 kad mogu igrati skoro sve iste igre i na 3,grafika i poboljšane verzija igara i svašta nešto me je privlačilo ali mislio sam da nije vrijedno.Ali kako god sam pratio gaming industriju sve je više PS3 postajao podređeniji i razlika u grafici i igrama me je sve više vukla.Onda sam rekao sebi u smislu daj dođi sebi to je tehnologija stara desetak godina(jeste da može i dan danas držati čovjeka prikovanim uz tv i iznimno zabavljenim i preporučujem PS3 onima kome grafika nije bitna i ko nije odigrao sve stare igre)ali ako hoću predivni,moderan gaming morao sam u glavi ostaviti PS3 iza sebe.A kap koja je prelila čašu se desila prije koji dan kad sam pokrenuo Fifu 15 i na učitavanju karijere mi zabode na istom mjestu i tako kada god restartiram i krenem opet uvjek mi zabode na istom mjestu jednostavno kao da PS prestane raditi  :( i to me je navelo da konačno odbacim tu staru tehniku i krenem na nešto novo.

E sada ključni problem zbog kojeg se malo nećkam oko prelaska na sljedeću generaciju je ROSTER IGARA.Svi mi znamo da na PS3 ima brdo fenomenalnih igara i da su one sada masivno snižene i da neki top naslov na PS3 košta zbilja malo(u Hrvatskoj još nije tako ali u drugim velikim zemljama jeste)a na PS4 su cjene daleko daleko veće pa samim time vjerovatno si neću moći priuštiti toliko igara na PS4 kao na PS3  :solidus:,e sada pošto sam na PS3 izgradio fenomenalan roster igara:GTA V,FIFA 15,NBA 2K15,Watch Dogs,Gran Turismo 5,Uncharted 3,Harry Potter DH Part 1,Grand Sllam Tennis 2,WWE 2K14 valjda sam sve nabrojao ne znam znači ovo je jedan sasvim dobar roster igara za multiplatform gamera poput mene.E sada je pitanje koliko bi mogao izvući novaca uz ovakve igre i PS3 Super Slim od 500 gb 3 godine star i da li bi uz te pare i uz baš ne neko veliko nadomirivanje mogao uzeti PS4 i neke pristojne naslove za njega,znači jedino mi je to prepreka oko PS4 žao mi je tih igara za PS3 koji su plaćene i dosta i izgubio bi ih prodajom PS3 i onda opet treba da skupim takav sličan roster na PS4 pa kako ste vi prolazili kad ste se prebacivali sa jedne konzole na drugu jestel teško uspjeli složiti roster kakav ste imali?

Inače PS4 planiram uzeti tek za jedno 6 mjeseci do godinu dana jer sam se opako zeznuo jer bio mi je rođendan prije par dana i roditelji me pitaju šta bi želio i ja onako u skromnom duhu odgovorim ništa  :wildboy: :bonk: :chair: i kako sam ispao tako glup mogao sam možda i sad imati PS4 ali tako mi i treba  :fpalm:,sve u svemu to 6-12 mjeseci ne izgleda strašno s obzirom da i na ljeto radim a već imam ušteđevine,pare od PS3 pa nadomirivanje od roditelja ajde naće se oni su mi rekli da bi za idući rođendan mogao dobiti PS4 ali ja ću probati nekako to skratiti na 6 mjeseci  \:D/

Ako imate kakvih iskustava oko ove moje situacije dajte mi savjete i usput mi pričajte o ljepotama PS4  :D

Odg: Prelazak sa PS3 na PS4
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2016., 20:39 »
Nema se tu šta pričati, PS4 je nova generacija i tu je kraj priče. Raspravlja se o tome već u nekoliko tema po forumu.

Da treba para za uložiti, treba...

Odg: Prelazak sa PS3 na PS4
« Odgovori #2 : 13. Ožujak, 2016., 20:59 »
Šta mislite koliko bi me izašao PS4 zajedno sa Fifom 16 i Gta V za 6-12 mjeseci

Odg: Prelazak sa PS3 na PS4
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2016., 22:02 »
Šta mislite koliko bi me izašao PS4 zajedno sa Fifom 16 i Gta V za 6-12 mjeseci

Pošto je došlo do ogromong zasićenja tržišta s onom tele 2 ponudom, nove zapakirane konzole na njuskalu se nadu vec po 2000kn + gta ( rabljeni ) 350kn i fifa( rabljena ) 350kn tako da gledaj oko 2700kn , 2800kn u najboljem slucaju, a sto se tice novog iz ducana puno vise

Odg: Prelazak sa PS3 na PS4
« Odgovori #4 : 13. Ožujak, 2016., 22:21 »
E sad ja ne volim polovnu robu i kad uzimam nešto takvo želim da mi je novo i to mi je sad problem.Ali vidjećemo imam i polovan telefon koji radi solidno tako da valjda ću imati sreće i sa PS4.

Odg: Prelazak sa PS3 na PS4
« Odgovori #5 : 16. Ožujak, 2016., 00:17 »
Vidio sam maloprije u jednoj trgovini PS4 500 gb+GTA V=3100 kn
Znaci onda godišnja pretplata i još jedan Dualshock 4 mi treba jer sta je to bez 2 kontrolera ali ovi Dualshock 4 su brate preskupi negdje oko 500 kn sto je previše i to mi je problem,i na kraju negdje nešto manje od 4000 kn sa GTA V i pretplatom bi me trebao izaći PS4.Znateli vi imali Dualshocka 4 jeftinije malo i kako ste vi uzimali konzolu jestel polovnu ili novu uzimali.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9