HCL.HR

Problem sa PS Plus!!!

  • 3 Odgovora
  • 3691 Hitova
Problem sa PS Plus!!!
« : 04. Veljača, 2018., 17:21 »
Tek sam kupio PS4 i imam jedan problem.Naime pokusao sam da aktiviram PS Plus probnih 14 dana i izadje meni poruka kao moras dodati neku metodu placanja i ja odem tamo i da dodam debit card i meni izadje kao error za broj kartica,a ja vidim sve sam dobro upisao i onda shvatim da mi je UK nalog a iz Bosne sam,pa pretpostavljam da je zbog toga.E sad mogu li ja ikako doci do tih probnih 14 dana?Ili ce me sve vrijeme vuci za nos kao mozes aktivirati,ali steta nisi iz te i te drzave (inace nemam ni kreditnu karticu,a ni paypal) 😭
Akazo

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Problem sa PS Plus!!!
« Odgovori #1 : 04. Veljača, 2018., 23:15 »
Tek sam kupio PS4 i imam jedan problem.Naime pokusao sam da aktiviram PS Plus probnih 14 dana i izadje meni poruka kao moras dodati neku metodu placanja i ja odem tamo i da dodam debit card i meni izadje kao error za broj kartica,a ja vidim sve sam dobro upisao i onda shvatim da mi je UK nalog a iz Bosne sam,pa pretpostavljam da je zbog toga.E sad mogu li ja ikako doci do tih probnih 14 dana?Ili ce me sve vrijeme vuci za nos kao mozes aktivirati,ali steta nisi iz te i te drzave (inace nemam ni kreditnu karticu,a ni paypal) 😭

Ne mozes, mozes aktivirati samo 2 dana jer za njih ne trazi karticu. Cim krenes u multiplayer neke igre ponudice ti ta 2 dana. Imas na jednoj stranici javi se na pp PS Plus za 85 KM godina dana.

Odg: Problem sa PS Plus!!!
« Odgovori #2 : 05. Veljača, 2018., 12:08 »
Tek sam kupio PS4 i imam jedan problem.Naime pokusao sam da aktiviram PS Plus probnih 14 dana i izadje meni poruka kao moras dodati neku metodu placanja i ja odem tamo i da dodam debit card i meni izadje kao error za broj kartica,a ja vidim sve sam dobro upisao i onda shvatim da mi je UK nalog a iz Bosne sam,pa pretpostavljam da je zbog toga.E sad mogu li ja ikako doci do tih probnih 14 dana?Ili ce me sve vrijeme vuci za nos kao mozes aktivirati,ali steta nisi iz te i te drzave (inace nemam ni kreditnu karticu,a ni paypal) 😭

Ne mozes, mozes aktivirati samo 2 dana jer za njih ne trazi karticu. Cim krenes u multiplayer neke igre ponudice ti ta 2 dana. Imas na jednoj stranici javi se na pp PS Plus za 85 KM godina dana.

Ok hvala.Ali kada sam u FIFA-i 18 ulazio u online izbacivalo mi je samo da kupim,a nisam imao onih 2 dana (a nemam ni jednu igru osim FIFA-e 18). Pa kako bih to mogao aktivirati?
Akazo

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Problem sa PS Plus!!!
« Odgovori #3 : 05. Veljača, 2018., 15:16 »
Ne znam, meni je ponudilo cim sam krenuo online PES. Da li je to random ili nude svakome nemam ideju. Kupi pretplatu i rijesen problem, samo pozuri danas je zadnji dan da ugrabis i Deus Ex, vrijedi zbog njega.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9