HCL.HR

Anketa

Ne znam kako se pravi tema bez ankete

Ne obazirite se na anketu
0 (0%)
Pomognite ako znate sta je u pitanju molim vas
0 (0%)

Ukupno Glasova: 0

Glasanje završeno: 23. Siječanj, 2016., 20:52

Problem sa PS3

  • 23 Odgovora
  • 15540 Hitova
Problem sa PS3
« : 22. Siječanj, 2016., 19:52 »
Ovako ljudi imam problem,danas dok sam igrao igrica se zakočila i kad sam krenuo da ugasim on je još par puta ono bliknuo(onaj zvuk kod paljenja)i to mi se nije dešavalo često ali se dešavalo(u zadnjih pola godine mozda par puta)i znalo se desiti da se PS sam iz ničega upali pa onda brzo ugasi i on radi normalno bez problema ali eto to se desi kao čudna okolnost ali sljedeći pit kad ga upalim nema problema.U čemu je problem znali neko?Molim za pomoć jer sam malo zabrinut za svog ljubimca :(

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #1 : 22. Siječanj, 2016., 20:34 »
jel ti upaljen automatic update, onda sinkronizira trofeje i traži update za igre i software

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #2 : 22. Siječanj, 2016., 20:40 »
Jeste ja mislim ustvari gotovo sam siguran da jeste znači to je normalno.A ono sto mi se igra zaledi jel to vise do igre ili konzole(posto mi neke igre nikad nisu zabagovale a neke jesu).

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #3 : 22. Siječanj, 2016., 20:44 »
I maloprije mi se kad sam mjenjao igricu i ušao u nju izgubila slika i kad sam restartovao PS opet je nije bilo i sad je li do HDMI-a ili PS-a ili mozda TV-a.

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #4 : 23. Siječanj, 2016., 01:14 »
to probaj baš tu igru progooglat jel ona izaziva error, moguće je da se PS3 zamrzne ali iz tvojih postova sam stekao dojam da je to (pre)često pa mi zvuči kao kvar

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #5 : 23. Siječanj, 2016., 02:44 »
Pa igre rade normalno i to se dešava jako rijetko.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #6 : 23. Siječanj, 2016., 03:09 »
ja sam imao problema sa GTA V rastavio sam ps3 kao ja ću popravit i potrgam mu kontakte od blue ray čitača
pitao sam razne servisere za popravak al nitko neće da se igra s tim.
uglavnom sam im i spomenio GTA V i samrzavanje ekrana,
većina mi je rekla kao da je moguće do grafičkog čipa jer su ga godine "pojele" a sumljam,
e sad nemoj mi vjerovat al moguće da je i tebi do "toga".

Kao što je ti napisao zolee progooglaj o igri koja se smrzaje i šta igraš većinom i koju konzolu imaš,fat, slim?

Možda je i pun hard disck, a slabo gb ima pa je do toga.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #7 : 23. Siječanj, 2016., 12:20 »
Imam Super Slim star skoro pa 3 godine i nisam ga nikad otvarao to jest nosio na čišćenje pa ima i to veze mozda,Hard mi je od 500 gb tako da tu nema veze,meni Gta V jedva da ne imao neki lag a kamoli da se zamrznuo,igram GTA V,Watch Dogs,NBA 2K15,Fifu 15,Wwe 2k14,Uncharted 3...i još dosta toga i od tih igrica Wwe i FIFA su mi se zamrznule po jedan put samo ne vise koliko se sjećam možda,uglavnom mi PS radi apsolutno normalno ali eto to se pojavi jako rijetko ali se pojavilo 2-3 puta.

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #8 : 23. Siječanj, 2016., 17:28 »
Nije to nista zabrinjavajuce ako se dogodi 2-3 puta mjesecno.Od prijatelja kad sam posudio trojku da predjem neke naslove znaci nekih mjesec dana konzola se zaledila 2 puta.Vjerojatno nekakvo pregrijavanje al ako se nedogadja cesto tipa svaki dan nebrini se nije to nista strasno.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #9 : 23. Siječanj, 2016., 20:42 »
Ma nema veze što su čistili, možda čak ima kod paste za procesor i za grafički čip,
ako nisu to promjenuli,

ako je ostalo malo pa nisu dobro očistili, a stavili novu pastu, malo/puno,

ili nisu nikako ni mjenjali a rastavili i ako su to uopće dirali,(valjda znaju svoj posao pa nije do toga) jednostavno je to osjetljivo područje.
Prijatelju možda da neki serviser vidi ovu temu i dadne svoje mišljenje bilo bi ljepo.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #10 : 23. Siječanj, 2016., 22:22 »
Danas sam kod druga igrao Ps3 koji je uzeo prije par dana i zaledio se danas indentično kao i moj i to je vjerovatno priroda onda.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #11 : 23. Siječanj, 2016., 22:31 »
E moguće. Znači nemaš brige.  :thumbs:

EDIT:

Jeli nov ili polovan ps3?
« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2016., 22:33 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #12 : 24. Siječanj, 2016., 08:25 »
Nov je drugov PS kao i moj kad sam uzimao.

*

buba4

  • n00b
  • 1
Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #13 : 27. Siječanj, 2016., 14:18 »
pozz imam problem sa ps3 konzolom cipovan je na 4.76 verziju otvaram igrice preko IRISMANA v3.50.4 igrao sam normalno online ali sad mi izbacuje da moram uraditi upgrade,sta mi je ciniti?

Odg: Problem sa PS3
« Odgovori #14 : 28. Siječanj, 2016., 09:05 »
Znam da HCL nepodrzava pirateriju ali pokusajmo momku izaci u susret i odgovoriti na probleme koji ga muce.I mom frendu se isto pojavio taj zahtjev za nadogradju softvera i vise nemoze igrati online.Nisam siguran smije li se nadograditi softver zbog chipa. Molio bih one koji znaju nesto vise da pomognu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9