HCL.HR

Prva igra za PS4

  • 26 Odgovora
  • 7934 Hitova
Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #15 : 29. Studeni, 2015., 13:15 »
ja bih uzeo bundle sa Syndicateom. Nikako ne Batlefront još zato šta je naravno skup a igra ima samo multiplayer koij će ti vjerojatno dosaditi. Bolje onda Syndicate ili ako nađeš bundle sa gta 5, mgs 5...

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #16 : 29. Studeni, 2015., 17:33 »
ja bih uzeo bundle sa Syndicateom. Nikako ne Batlefront još zato šta je naravno skup a igra ima samo multiplayer koij će ti vjerojatno dosaditi. Bolje onda Syndicate ili ako nađeš bundle sa gta 5, mgs 5...
Nisam mislio syndicate jer je kratak, odnosno kad ga predjem, nemam vise sta raditi na njemu :P, a kupujem ps4 od 1TB, a u bundleu sa 1tb ima samo sw:bf :P ako vidis jos negdje, molim link :) hvala
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #17 : 29. Studeni, 2015., 19:11 »
definitivno ne vrijedi punu cijenu

u tom bundleu je igra džabe (košta isto kao i sama konzola po nekoj ludoj logici) znači okej, kupi to

ne kužim što se premišljaš toliko, kupi konzolu pa onda razmišljaj o igrama to je najskuplji dio sporta


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #18 : 29. Studeni, 2015., 22:19 »
definitivno ne vrijedi punu cijenu

u tom bundleu je igra džabe (košta isto kao i sama konzola po nekoj ludoj logici) znači okej, kupi to

ne kužim što se premišljaš toliko, kupi konzolu pa onda razmišljaj o igrama to je najskuplji dio sporta
Je, istina :), hvala vam decki, puno ste pomogli, najj ste ;););)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #19 : 01. Prosinac, 2015., 01:41 »
D0ppelgangeR: nemoj uzeti iz Tehnomarketa... Tele2 ti sad ima akciju telefon + PS4 + pretplata (ili produzenje) i to za isti takav paket PS4 (Battlefront i 1TB)... i hrpa ljudi ti sada prodaje preko Njuškala taj PS4 jer su si uzeli telefon i pretplatu, a konzola im ne treba... ja sam neki dan kupila taj PS4 za 2400 kn od jedne žene koje je htjela samo telefon i pretplatu :)

evo to ti je ta ponuda od Tele2 što ljudi kupuju... svi na Njuškalu prodaju te neotpakirane konzole s računom i garancijom.. :)
http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/samsung-galaxy-a5-white-playstation-4/d657/




Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #20 : 01. Prosinac, 2015., 01:43 »
Usput, pozdrav svima, nova sam u PS svijetu.. ali mislim da ćemo se duuuugo družiti :)

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #21 : 01. Prosinac, 2015., 17:19 »
Ma znam, hvala ti, ali preko njuskala ne kupujem jer to placam preko kartice, a ne gotovinom :S, a to s tele2, zvuci primamljivo hahah :hihi::hihi:, mogao bi pogledat, hvala ti ;)

Evo ovako, malo sam gledao, no kad sam tamo dosao, pitao sam kolika bi onda bila tarifa te koliko bi to sve skupa ispalo... Izgleda da je to malo previse ako dobro izracunamo, to ispadne oko 6300 kn :O, a meni ni ne treba mobitel i ne zelim se muciti s prodavanjem preko njuskala... Imate li jos neke linkove od nekih trgovina? Bio bih jako zahvalan :)
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2015., 19:51 D0ppelgangeR »
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #22 : 01. Prosinac, 2015., 22:58 »
šteta što ne možeš za cash.. :(

No, ako mora biti trgovina, onda najbolje da odeš na www.nabava.net, pa upišeš tamo playstation 4 i vidiš tko trenutno prodaje najjeftinije i u kakvom paketu... a možda bude i nekih božićnih sniženja uskoro... :)


Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #23 : 03. Prosinac, 2015., 02:35 »
slučajno naiđoh na ove večeras dok sam tražila neke igre povoljno...

http://www.cybershop.hr/playstation/playstation-4

ništa ne znam o tom shopu ali vidim da je jeftinije nego dalje...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #24 : 03. Prosinac, 2015., 10:56 »
slučajno naiđoh na ove večeras dok sam tražila neke igre povoljno...

http://www.cybershop.hr/playstation/playstation-4

ništa ne znam o tom shopu ali vidim da je jeftinije nego dalje...
Možda su im konzole i joystici jeftiniji al su im igre brutalno skupe, BATTLEFILED 4 . 532 KN ?, ALIEN ISOLATION 573 KN ?, SHADOW OF MORDOR 573 KN...stvarno su poludjeli, hvala ali ne hvala :bonk:
Bolje kupovati igre u Sancti ili Sophos labu, barem su pristojnije cijene...

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #25 : 03. Prosinac, 2015., 11:28 »
slažem se, igre su im preskupe...

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #26 : 04. Prosinac, 2015., 23:25 »
Evo ljudi nisam se javljao neko vrijeme, pa eto, da vas obavijestim... Ipak sam pregazio svoju rijec i podlegao tata-mata tarifi u tele2 hahah. Uzeo odmah i mobitel pa ajde, ionako mi treba zamijna za ovaj. Hvala vam svima jako puno, stvarno ste pomogli, nadam se da ce ova tema ostati ziva i dalje pomagati ostalima ako se itko jos nade u ovakvoj situaciji. U svakom slucaju, bilo bi lijepo da se ovdje jos malo prica o mjestima sa najpovoljnijim igrama. Opet, hvala vam svima puno ;)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9