HCL.HR

Prva igra za PS4

  • 25 Odgovora
  • 7152 Hitova
Prva igra za PS4
« : 02. Ožujak, 2015., 21:22 »
Ljudi, u problemima sam teškim. Evo kad sam promašio ovaj Božić onda planiram nekako za sljedeći si kupit napokom PS4. Znam da imam još vremena i sve to, no sve želim to na vrijeme isplanirat i pripremiti. E sad, kao što tema glasi, ne znam koju da prvu igricu kupim. Ima puno igrica koje su već izašle no gledam i na igrice koje će izaći u narednoj godini. Ne planiram kupovati puno igrica, 1-2 igrice na godinu, mozda 3 ponekad. I baš zbog tog razloga sam započeo ovu temu. Ako ću kupiti igricu, ona mi mora biti "igriva" još narednih pola godine-godinu. To znaći da igrica mora biti dugačka (koliko ona uopće može biti dugačka), da me mora tjerati da ponovim igricu više puta, da mora imati nekakve side-questove i takve stvari i najvažnije, da mora biti zanimljiva. Žanrovi igrica koji mi se sviđaju su: TPS igre, FPS igre, RPG igre i nekakve igrice poput Hotline Miami (takvih znam da nema puno). Zbilja bih molio pomoć. Hvala unaprijed!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #1 : 04. Ožujak, 2015., 22:21 »
Itko? Zbilja bih cijenio pomoć. :solidus:

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #2 : 04. Ožujak, 2015., 23:00 »
Novi Dragon Age ili Mordor?

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #3 : 05. Ožujak, 2015., 11:14 »
GTA 5 ili FIFA neki fps mozda koji ce te zabavljat online

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #4 : 05. Ožujak, 2015., 16:45 »
Hmm, sad kad si spomenuo, baš sam se zamislio za fps igre online. Za to treba ps+, zar ne? mislim ne mislim bas placat svaki mjesec za online, al mozda za split screen kad sam s nekim il tako nesta.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #5 : 05. Ožujak, 2015., 18:45 »
Jednostavno nije to to ako ne igraš online MP, ako si možeš priuštiti definitivno nabavi nešto sa dobrom MP komponentom.
Kad si već spomenuo split screen, svaki Call of Duty ti ima split screen mod, ja ga osobno volim povremeno zaigrati s frendovima, jako zabavno.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #6 : 06. Ožujak, 2015., 21:09 »
Ne znam..., mislim izaci ce jos igrica do kraja godine, no od tih koliko sam ih uopce i vidio, zanima me najvise uncharted 4. mozda i ovaj novi wolfenstein old blood :/.  Vidit cu jos, ako bude mozda neki novi far cry ili ac. Moze neke preporuke za nadolazece igre? Ili ove sadasnje?

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #7 : 06. Ožujak, 2015., 21:19 »
Izlazi ti ubrzo Battlefield Hardline, ako volis fps i mislis igrati online mp njega ti preporucam. Ove godine ce izaci i novi Cod. Nova Fifa i Pes, ovisi sto preferiras ako volis nogomet uopce. To su osobno igre na koje ja potrosim najvise vremena kroz godinu. Gta V ti takoder preporucam, odlican mp i sp. Wolfenstein the old blood ti nebi preporucio jer ce to biti nekakav standalone dlc koji ce biti vjerojatno kratak.  Novi far cry sumljam da ce izaci ove godine, ali Far Cry 4 je definitivno odlicna igra te bi je oko bozica mogao nabaviti za sitne pare. Neznam, Bloodborne se cini kao zanimljiva igra koja bi mogla trajati nekih 20-ak sati (moja pretpostavka).

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #8 : 06. Ožujak, 2015., 22:14 »
Puno ti hvala, bas sam gledao bloodborne i ne izgleda lose. Ajd, vidit cemo jos sta ce se dogoditi. Ima jos vremena :) Hvala!!!  :D

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #9 : 07. Ožujak, 2015., 19:59 »
Zapravo, sad sam gledao na sancta domenica stranici i ps+ bonovi za 365 dana su 400 kn. Mislim nije to bas TAKO puno za cijelu godinu. Mogao bi si to uzeti.

*

V1T0

  • *
  • 15
  • illuminati
    • Twitter
Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #10 : 07. Ožujak, 2015., 20:02 »
igrice koje se mogu igrat dugo: GTA 5, Call Of Duty, Battlefield, FIFA/PES i njima slične igrice.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #11 : 07. Ožujak, 2015., 20:26 »
Zapravo, sad sam gledao na sancta domenica stranici i ps+ bonovi za 365 dana su 400 kn. Mislim nije to bas TAKO puno za cijelu godinu. Mogao bi si to uzeti.

Pa da, sasvim pristupacna cijena za koju ces dobiti tko zna koliko sati zabave u multiplayeru. A jos uz to ces i svaki mjesec dobiti 2 igre besplatno da si malo osvjezis repetoar :D

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #12 : 07. Ožujak, 2015., 20:42 »
Hvala vam svima puno, tko zna kakve ce sve igre izaci jos do kraja godine, no definitivno planiram prvo uzeti neku mp igru.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #13 : 07. Ožujak, 2015., 20:48 »
Nema na cemu i sretno s kupovinom :thumbs:

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #14 : 07. Ožujak, 2015., 20:50 »
Hvala ti puno :) ali sad gledam da si uzmem neki bundle za početak, pa se dvoumim između bundlea sa GTA V i bundlea sa Order 1886. Preporuke?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9