HCL.HR

PS3 isplati li se kupnja

  • 6 Odgovora
  • 3351 Hitova
*

Squal

  • n00b
  • 3
PS3 isplati li se kupnja
« : 26. Studeni, 2013., 21:34 »
Pozdrav,
ko prvo nov sam na hcl forumu, ali ne i na samom portalu.
Zanima me dali se isplati kupiti u ovom trenutku PS3 pošto slijedeće godine izlazi PS4, ne patim za time da odmah moram kupiti novo, 3ka bi mi bila sasvim dovoljna pošto je sada ima jeftino za naći. Ionako je i na 3ci grafika vrhunska i sve, bit će i dalje puno igara koje će izlaziti i na 3ci. Pa evo, čisto bih želio neko vaše mišljenje o gore navedenoj temi. Hvala.

Odg: PS3 isplati li se kupnja
« Odgovori #1 : 26. Studeni, 2013., 21:37 »
PS3 ima igre.
PS4 nema igre.


Treba li išta više dodati?

*

Squal

  • n00b
  • 3
Odg: PS3 isplati li se kupnja
« Odgovori #2 : 26. Studeni, 2013., 21:42 »
istina slažem se! znaći isplativo je, jeeej po 3ku ovaj tjedan!

Odg: PS3 isplati li se kupnja
« Odgovori #3 : 26. Studeni, 2013., 21:45 »
Mislim, pa sam si odgovorio u prvom postu. (da ne patiš za novim stvarima)

...a i nije da će PS3 igre samo preko noći nestati.
Ja sam svoj kupio prije... šta... 4 mjeseca? Znaš li koliko gradiva treba nadoknaditi? :wildboy:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS3 isplati li se kupnja
« Odgovori #4 : 26. Studeni, 2013., 21:47 »
Sam si sebi odgovorio na pitanje. Ako želiš konzolu s velikim brojem igara onda je očigledan izbor PS3. Ako pak želiš konzolu za sljedećih 6-7 godina i nije ti problem početni nedostatak naslova, onda je za te ljude bolji izbor PS4.

Ugl, prema svemu što si rekao, go for PS3 :thumbs:

*

Squal

  • n00b
  • 3
Odg: PS3 isplati li se kupnja
« Odgovori #5 : 26. Studeni, 2013., 21:51 »
Mislim da će i 3ka izdržat još koju godinu tako da, imao sam oduvijek psone ps1 i 2, ali spletom okolnosti nisam nikako kupio 3ku, sve do sad :D
Hvala na odgovorima!

Odg: PS3 isplati li se kupnja
« Odgovori #6 : 18. Prosinac, 2013., 21:01 »
kupio sam konzolu ovo ljeto (8. mjesec), i mogu ti reci da sam se veoma kvalitetno izigral od kako imam konzolu, stvarno mi je bilo gušt odigrat neke naslove koji NIKADA nece izaći na PC (MGS 3, The Last of Us, GoW 3,4,5, Red Dead Redemption, a i GTA V mada on ce uskoro na PC...) plus još dobra hrpa ekskluziva koja tek dolazi.

PS4 me ne zanima ni pol posto, barem još koju godinu, dok cijena ne padne i dok se ne nakupi koja igra, jerbo sa izlaskom PS4 nitijedna igra me nije zainteresirala

tako da samo naprijed, sa PS3 te ceka bar još 3-4 godine solidnog igranja  :D


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9