HCL.HR

PS3 na laptopu preko hdmi

  • 3 Odgovora
  • 28325 Hitova
PS3 na laptopu preko hdmi
« : 14. Prosinac, 2015., 00:48 »
imam ps3 konzoli mislim da se zove fat debeo onaj stari model i sad u sobi imam neki tv koji nije hd debeo stari onaj i kad tu igram ps sitnija slova tesko vidim i to mi se smucilo vise,u dnevnoj sobi imam veliki led tv ali nmg tamo da igram skoro nikad jer su tu moji roditelji stalno gledaju tv,pa sam se pitao da li mogu da povezem ps3 na moj laptop marke asus imam windows 7 i da imam HDMI ulaz na laptopu  :ave: :ave: :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PS3 na laptopu preko hdmi
« Odgovori #1 : 14. Prosinac, 2015., 06:40 »
to na laptopu ti je po svemu sudeći izlaz :ave:

nabavi si neki monitor s hdmii 3.5 mm džekom pa ne moraš prtljati sa zvukom,, ili telku naravno ako možeš,, never stop dreaming :hiha: ja igram na monitoru pa isto škiljim osim ako nisam u picek pozi :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: PS3 na laptopu preko hdmi
« Odgovori #2 : 14. Prosinac, 2015., 12:44 »
pa pre cu da skupim pare za sony 4 nego sto cu da kupim neki monitor koji cu da koristim samo za soni,jel moze da se instaliraju neki programi na laptopu ili nesto tako i da igram tu

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PS3 na laptopu preko hdmi
« Odgovori #3 : 14. Prosinac, 2015., 14:12 »
Pa bar u monitor nije šteta uložit, spoji i laptop i ps3 na njega pa ćeš imati dva ekrana za rad na laptopu i adekvatnu sliku za plejku..

nemoš nikakvim programima prikazati sliku na ekranu laptopa, treba ti usb capture kartica i još par govana... olakšaj si život i riješi monitor za iljadu kuna


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9