HCL.HR

PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...

  • 21 Odgovora
  • 19241 Hitova
*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...
« Odgovori #15 : 06. Prosinac, 2013., 17:12 »
Ja ti mogu reći, da se kod mene baš "ništa" čuje.. a također igram Killzone..
Samo na početku se čuju za par sekundi cooleri i to je to

Mislim si da je možda problem u firmwareu ili power managementu, pa da će to naknadno ispraviti za te određene serije konzola. Glupo mi sad odmah rastaviti i mjenjati pastu na hladnjaku (iako se veselim tome, pošto volim kopati),  jer koliko čitam po netu to rješava problem onih koji imaju crveno svjetlo na konzoli kada se ugasi radi pregrijavanja. Meni se to nije još dogodilo.

Dakle, igraš Killzone i on ne vrišti, ali čuješ ventić jeli tako? mislim da ne može biti tih kao u meniju kada igra nije pokrenuta? Pretpostavljam da ti iza baca prilično topao zrak samo ti za razliku od mojeg ventilator ne mora vrištati da drži temp pod kontrolom.

Eh, čujem ga samo ako pokrenem igru i to samo za par sekundi. Nakon toga ne čujem ništa više.  Da više radi nego u meniju, je za mene samo logično ali ne bi sada reko da je kao kod tebe, da "vrišti"

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


Odg: PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...
« Odgovori #16 : 07. Prosinac, 2013., 13:43 »
Kaj ti nije jednostavnije reklamirati taj stroj

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...
« Odgovori #17 : 07. Prosinac, 2013., 20:01 »
Ma ne da sada reklamira i da čega 2 mjeseca dog dobije novu hehe ;)

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


Odg: PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...
« Odgovori #18 : 09. Prosinac, 2013., 23:22 »
hahaha,najgore vrime za reklamirat :loludara:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...
« Odgovori #19 : 27. Prosinac, 2013., 00:00 »
Jučer provjerio malo glasnoću nakon dva sata Killzonea i stvarno mi se ne čuje nešto osobito glasno. Bude jako topal na dodir, vruć zrak se osjeti iza - ali nije jako bučan. Stvarno, osjetljiv sam dosta na te stvari - dao sam 800kn za PC kućište kako bi bilo što tiše i stvarno primjetim kada je nešto neobično ili pretjerano glasno - i PS4 mi stvarno nije glasan - sve u nekom rangu normale.

EDIT: Si siguran da to nije možda glasan disk drive? Iako, on se pali samo ponekad.
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2013., 00:02 Ementaler »

Odg: PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...
« Odgovori #20 : 04. Siječanj, 2014., 18:34 »
Pogledajte temu o hladenju i rijesili ste se pretjerane buke :piva:

Odg: PS4 Glasnoća, odnosno buka ventilatora...
« Odgovori #21 : 20. Siječanj, 2014., 22:54 »
Imao sam isto problem s ps3 fat,i tako je bilo dok ga nisam prodao,čovjeku je to smetalo i odnesel ga je da ga pogledaju,ugl zvao me nešto nije valjalo i popravio je to al bilo je prije 3godine pa se nebrem sjetiti

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9