HCL.HR

Ps4 pomoc nat type

  • 17 Odgovora
  • 20477 Hitova
Ps4 pomoc nat type
« : 09. Ožujak, 2014., 20:08 »
Ovako imam ps4 vec mjesec dana i imam jedan problem
Npr nekad mi ne radi chat, puno puta me izbaciva u sred igre npr fife ( u 4 igre 3me izbaci) battlefield mi radi ok
I skuzio sam da je to zbog nat type 3 odnosno modema
Imam bijeli thomson tg782 i taj uredjaj je shit napravio sam port forwarding i sve moguce opcije statisticku ip adresu i sve ostalo ali i dalje mi je nat type 3 pa me zanima da li ima netko na forumu slicnih problema ili mozda da ima nat type 1 sto je kao odlicno i ako ima koji modem koristi (na tcomu) hvala

Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #1 : 10. Ožujak, 2014., 12:51 »
Poslao sam ti pm pa uradi po tom , ja sam sebi tako otvorio i sve radi savrseno.
Ne mozes dobiti nat type 1 jer bi to imao kad bi ti direktno bilo ustekano zicu od interneta u PS4, ako ide preko bilo kojeg rutera gdje se spajas i sa WIFI-jem ili drugacije jos koji uređaj, recimo komp, onda ti je nat type 2 , ali to je savrseno za igre i svima je tako, ako zapnes pisi ili nazovi, broj imas :piva:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #2 : 10. Ožujak, 2014., 13:58 »
Zašto ne napišeš i ovdje, možda još netko bude imao sličan problem pa bi mu moglo biti od pomoći.

Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #3 : 10. Ožujak, 2014., 14:04 »
Zašto ne napišeš i ovdje, možda još netko bude imao sličan problem pa bi mu moglo biti od pomoći.

Pozz, evo ovo sam ja napravio i sve mi je u redu, imam isti ruter kao i ti ;)  ,
preporucujem ti da resetiras ruter na onu malu rupicu sa desne strane, samo gurni npr. cackalicu u nju i zadrzi na 5-6- sekundi, prije nego pocnes bilo sto raditi, i prati tut, i nema greske. :D/
Pa se igramo bez izbacivanja, :clap:

P.S. Vec sam ti postavio portove koje treba otvoriti za FIFU, za bilo koju drugu igru samo promjenjis brojeve portova i opet isti postupak, i ne mozes dobiti nat type 1 jer bi to imao kad bi ti direktno bilo ustekano zica od interneta u PS4, ako ide preko bilo kojeg rutera gdje se spajas i sa WIFI-jem ili drugacije jos koji uređaj, recimo komp, onda ti je nat type 2 , lai to je savrseno za igre i svima je tako, ako zapnes pisi

Znaci moras imati, windows 7 i Telnet koji dolazi sa windowsima, a uključi ga na slijedeći način:
http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/910.enabling-telnet-client-in-windows-7.aspx


TUTORIJAL:

Korak 1:
Na vašem računalu kliknite Start, upišite Run pa Enter i Copy/Paste ovu komandu: telnet 192.168.1.1 (stisnite Enter)
To će otvoriti Telnet prozor koji je povezan sa vašim problematičnim routerom, a onda morate upisati user i pass
Username: administrator
Password: !tc0Mht[vaš MODEM ACCESS CODE] - piše sa donje strane routera
Znači, ako vam je MODEM ACCESS CODE routera 12345678 onda upišete pod lozinku !tc0Mht12345678

Korak 2:
Kad se spojite na router preko Telnet konzole, Copy/Paste slijedeće  komandne linije jednu po jednu stiskajući Enter:

:connection bind application=CONE(UDP) port=3074

:connection bind application=CONE(UDP) port=3478-3479

:connection bind application=CONE(UDP) port=3659

:connection bind application=CONE(UDP) port=6000

:saveall

pa zatvorite Telnet prozor

Korak 3:
Ugasite router iza na prekidač pa ga opet uključite i igraj

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 10. Ožujak, 2014., 14:07 fireman »

*

cheeez

  • *
  • 8
  • :*
Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #4 : 31. Kolovoz, 2014., 16:22 »
Meni se počne spajat na taj telnet i onda prekine, pise failed :/

Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #5 : 16. Studeni, 2014., 16:09 »
Ako netko treba pomoc oko NAT typa nek napise tu ili u PM, nakon dugo vremena sam uspio to sredit, al ne na ovaj nacin, nego drugi.

Pozz.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #6 : 19. Ožujak, 2015., 23:07 »
Ako netko treba pomoc oko NAT typa nek napise tu ili u PM, nakon dugo vremena sam uspio to sredit, al ne na ovaj nacin, nego drugi.

Pozz.

Trebam ja pomoc, javi se na pm.
Imama type 3, a htio bi na type 2, otvorio sam portove....router technicolor, ako jos obitavas na forumu javi se pa cu ti sve podatke poslat i screenshotove.

Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #7 : 01. Svibanj, 2015., 14:35 »
Jel moze pomoc , ne mogu se spojiti na svoj wi-fi , stalno mi pise cannot connect to wi-fi on time limit ( ili error nw-31175-7 ) ??

*

Vuky

  • n00b
  • 2
Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #8 : 11. Listopad, 2015., 15:01 »
Trebam pomoć oko NAT Type-a, dobio sam nedavno novi ruter od TCom-a, onaj ZTE ZXDSL 931 VII

Pa ako bi mi netko mogao poslati instrukcije na Email, pošto mi je Nat Moderate, a htio bi ga na Open promijeniti pa ako netko zna kako to napraviti bio bih zahvalan na odgovoru :)
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2015., 15:36 Vuky »

Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #9 : 11. Listopad, 2015., 19:32 »
Prvo postaviš ručno adresu svog PS-a. Npr. 192.168.1.88 i onda

U browseru ides na 192.168.1.1 ( adresa rutera )
Sad će te tražiti lozinku za pristup ruteru ( DEFAULT USER: user | PASS: Serijski br. rutera ( na poleđini ) )
Application
DMZ
Checkirati kućicu ENABLE
DMZ Host IP Address - Tu upisati 192.168.1.88
Submit
DeusNikola

*

Vuky

  • n00b
  • 2
Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #10 : 13. Listopad, 2015., 14:15 »
Hvala puno Nikola :)

Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #11 : 13. Listopad, 2015., 15:32 »
Drago mi je da sam pomogao prijatelju :)
DeusNikola

Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #12 : 16. Listopad, 2015., 07:28 »
Pozdrav ekipa!

Ovdje imate upute za Thomson tg782t.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #13 : 18. Studeni, 2015., 04:32 »
Otvorite portove:
TCP 10040-10060
UDP 50000-60000
(tko ima vremena moze se zabavljati pa ce doci do manjeg broja otvorenih portova, ali u mom slucaju nakon sto sam imao osjecaj da sam iscrpio sve mogucnosti odlucio sam se na ovu varijantu jer nisam vise htio gubiti vrijeme).

*

VanjcaL

  • n00b
  • 1
Odg: Ps4 pomoc nat type
« Odgovori #14 : 06. Ožujak, 2018., 23:16 »
E ljudi pozdrav,evo meni je isto to sada type 3
Do jucer sve normalno bilo a sada mi je doslo type 3 i nist ne mogu?molim pomoc

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9