HCL.HR

PS4 problem sa PSN racunom.

  • 3 Odgovora
  • 2465 Hitova
PS4 problem sa PSN racunom.
« : 04. Svibanj, 2019., 18:29 »
Moze pomoc, igrao sam normalno igru i samo mi je odjednom izbacilo iz igre i iskocio mi je prozor da nisam ulogovan na psn, probao sam da se ulogujem ponovo ali konstantno izbacuje da mi nije tacan pass ili email, kontam mozda sam zaboravio sifru odem da resetujem sifru ali nikako nece da mi stigne mail za resetovanje sifre i tako vec dan i po pokusavam ali mail nece da stigne. Prije sam normalno mijenjao sifru mail mi je odmah stigao nakon zahtjeva za reset. Zanima me da li je mozda neko imao slicnih problema sa ovim i kako da rijesim??

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PS4 problem sa PSN racunom.
« Odgovori #1 : 05. Svibanj, 2019., 07:49 »
Moze pomoc, igrao sam normalno igru i samo mi je odjednom izbacilo iz igre i iskocio mi je prozor da nisam ulogovan na psn, probao sam da se ulogujem ponovo ali konstantno izbacuje da mi nije tacan pass ili email, kontam mozda sam zaboravio sifru odem da resetujem sifru ali nikako nece da mi stigne mail za resetovanje sifre i tako vec dan i po pokusavam ali mail nece da stigne. Prije sam normalno mijenjao sifru mail mi je odmah stigao nakon zahtjeva za reset. Zanima me da li je mozda neko imao slicnih problema sa ovim i kako da rijesim??


Možda ti je netko hakirao acc i promijenio mail adresu? Jesi razmišljao o tome d akomntaktiraš Sony support? Imaju i na HR jeziku, možeš ih zvati od ponedjeljka do petka..

Odg: PS4 problem sa PSN racunom.
« Odgovori #2 : 05. Svibanj, 2019., 10:02 »
Da, nakon sat vremena sto nisam dobio email pokusao sam odma da ih kontaktiram ali posto je bio petak vecer vec su bili zatvoreni, sada moram cekati do ponedeljka. A nisam znao da imaju support i na HR jeziku to ce mi dosta olaksati samo da nadjem taj broj.

Upravo sam nasao broj, cak sam nasao da se moze kontaktirati i na email dok na drugim stranicama to nisam mogao naci, nadam se da imaju nekog ko radi prekovremeno  :clap:
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2019., 10:15 MrDonDux »

Odg: PS4 problem sa PSN racunom.
« Odgovori #3 : 05. Svibanj, 2019., 16:16 »
Netko je bio nestašan, definitivno. Kada sve središ sa podrškom, uključi dvostruku provjeru identiteta (2-step verification) na accountu. Pokuša li se netko prijaviti preko weba sa tvojim podacima, PSN pošalje  SMS sa kodom na tvoj mob.  Bez koda, tko god pokuša nešto muljati, ne može ništa. Sretno!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9