HCL.HR

PS4 razmjena digitalnih igara sa prijateljem

  • 4 Odgovora
  • 7201 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
PS4 razmjena digitalnih igara sa prijateljem
« : 21. Kolovoz, 2015., 01:47 »
Pročitao sam dosta toga, ali mi nije jasno, svi tutorijali su mi neka dovijanja, krpljenja itd.

Ovako, ja imam PS4 sa PS+ HR i HR nalogom, kupio sam i kupiću neke igre. Imam prijatelja u Njemačkoj koji također uzima PS4 i njemačku pretplatu, igre itd.

Kako možemo nas dvojica razmijeniti svoje igre, tako da ne kupujemo obojica iste naslove?
Da li možemo razmijeniti naloge i postaviti ih na konzole, te skinuti normalno igre koje su kupljenje tim nalozima i igrati sa svojim?
Da li ja mogu igrati Fifu koju on uzima na svojoj konzoli online?

Hvala unaprijed svima na pomoći.

Odg: PS4 razmjena digitalnih igara sa prijateljem
« Odgovori #1 : 21. Kolovoz, 2015., 08:05 »
Možeš, evo ti nacrtano kako to napraviti: http://www.gripitaustralia.com.au/blogs/the-gamers-telegraph/35578241-sharing-games-on-your-ps4-using-the-primary-non-primary-account-method

ALI, nedavno su nastali problemi ljudima koji su to radili. Odjednom su im igre bile zaključane, nisu se mogle više igrati. To što misliš napraviti nije dozvoljeno prema njihovom service agreementu. Ja se nebi sa time zajebavao.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PS4 razmjena digitalnih igara sa prijateljem
« Odgovori #2 : 21. Kolovoz, 2015., 08:18 »
Hvala puno.

Šteta, već smo se bili dogovorili oko raspodjele kupovine :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PS4 razmjena digitalnih igara sa prijateljem
« Odgovori #3 : 21. Kolovoz, 2015., 13:25 »
Možeš, evo ti nacrtano kako to napraviti: http://www.gripitaustralia.com.au/blogs/the-gamers-telegraph/35578241-sharing-games-on-your-ps4-using-the-primary-non-primary-account-method

ALI, nedavno su nastali problemi ljudima koji su to radili. Odjednom su im igre bile zaključane, nisu se mogle više igrati. To što misliš napraviti nije dozvoljeno prema njihovom service agreementu. Ja se nebi sa time zajebavao.

Izvini, opet ja :D Da li mozemo dijeliti kao guest?

Odg: PS4 razmjena digitalnih igara sa prijateljem
« Odgovori #4 : 19. Rujan, 2015., 12:20 »
Mozes dijeliti bez probelma ja djelim sa jednim likom iz švedske i nemamo nikakvih problema sa tim zakljucavanjem igrica



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9