HCL.HR

PS4 sa Amazon.com

  • 1 Odgovora
  • 1800 Hitova
*

RoXoX

  • n00b
  • 4
PS4 sa Amazon.com
« : 23. Srpanj, 2015., 11:04 »
Znaci evo skupio sam oko 600$ na Amazon.com i nasao pristojan PS4 sa The Last of Us voucher koji kosta $430 + Free Shipping.
Trenutno zivim u Bosni i Hercegovini pa imam pitanje posto prvi put narucujem online.
Kada se sve uplati online zavrseno je sa placanjem? Da li trebam dodadtno platiti kopaniji koja ce mi dostaviti i koliko?

Hvala na pomoci. :D

Odg: PS4 sa Amazon.com
« Odgovori #1 : 23. Srpanj, 2015., 11:57 »
Ja iskreno ne bi tako uradio jer iz licnog iskustva na carinu kada ti dodje bezobrazni su sa cijenama, prvo ce ti poslat pismo da platis carinu pa ce ti onda poslat PS4.
I isto ce te izaci ko da uzimas u BiH.
Ja sam uzeo preko SicoZV profila na pik.ba iz Banja Luke bundle sa Far Cry 4 u februaru sa postarinom me izaslo nekih 830 KM ( brza posta) Tako da je nebitno gdje si, a sada mozes za 700 i kusur uzeti preko pika nov PS4 a Last of Us mozes naci za 30tak KM, i kasnije mjenjas sa rajom.
Ako te jos sta zanima slobodno se javi. Nadam se da sam ti pomogao malo.

P.S. A sto se tice placanja sve ti pise u opisu proizvoda na amazonu, ja inace kupujem preko njih za US store kodove, i kada platim dostave mi na mail, mada ako ces kupovati u fizickom obliku igricu ili pak nesto drugo, pise dole kolika je postarina.
Preko Ebay imam iskustvo sa kupovinom svega i svacega i pise uvijek da li je postarina besplatna ili se placa, ako se placa odmah uplatis toliku cijenu i to je to.

Zivio ! :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9