HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 468007 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #30 : 09. Studeni, 2013., 19:52 »
visa,ima para na sricu,sada mi se prominilo na : Currently unable to add funds to your account. Please try again later. Gleda sam po netu,neki govre da tribat cekat do 24 sata,a neki da im se ne promine! ako ne bude nista uzest cu u Svijet Igara bon i rjesit se toga!

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #31 : 09. Studeni, 2013., 19:58 »
Imaš Paypal, čujem da su uveli mogućnost kupovanja uz pomoć njega?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #32 : 09. Studeni, 2013., 20:14 »
imam paypal,samo mi nema te opcije. Valjda mi u ljepoj nasoj nemozemo placati paypalom,bar ne jos

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #33 : 09. Studeni, 2013., 20:18 »
Trebalo bi biti svagdje dostupno, dodaš novac na svoj račun i onda kupiš ps+ preko tog računa, evo uputa kako

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #34 : 09. Studeni, 2013., 20:25 »
isto sve izgleda samo nema kucice s paypalom,samo use credit card i redeem prepaid card

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #35 : 09. Studeni, 2013., 20:28 »
A očigledno onda u Hrvatskoj nije omogućeno, iako ne vidim razlog :hiha2:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #36 : 12. Studeni, 2013., 11:57 »
PSN na Amazonu :ave:

Amazon Playstation Network Store je alternativno mjesto gdje od sada možemo kupiti PSN naslove za PS3, PS Vitu i uskoro PS4. Ovo je za gamere odlična vijest, budući da nećemo ovisiti samo od jednog mjesta za kupovinu digitalnog sadržaja za Sonyjeve konzole. Nadam se  da će ovo biti dostupno (normalno, zaobilaznim putem) i za nas, kao i popustima za blagdane koje Amazon održava :hug

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #37 : 24. Prosinac, 2013., 00:33 »
borderlands 2 dostupan ali koliko vidim nije za hrvatsku, nabijem ih

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #38 : 28. Prosinac, 2013., 10:06 »
Pozz ljudi,

Imam par pitanja sto se tice PS+
Malo sam istrazivao ili vec sto i vidim da je puno jeftinije imati USA acc za PSN, bar sto se tice cijena igrica i predplate.
Samo me najvise brine ako bih uzeo US PSN+ acc da li bih igrao MP igrice na americkim serverima ili bi me spajalo na najblizi server tj na EU servere.

Da kupujem igrice na UK preskupe su u poredjenju sa USA :S
Hvala

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #39 : 11. Siječanj, 2014., 17:11 »
Ps plus februAry 201
Ps3:
Biosock infinite
Metro last night
Ps4
Outlast
Ps vita:
Dynasty warrior
Mod nation racer
Mogu vam nabaviti igre i konzole PS3 /PS4 po neverovatnoj cen

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #40 : 11. Siječanj, 2014., 17:20 »
Nije to još ništa potvrđeno, to su samo još glasine

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #41 : 13. Siječanj, 2014., 09:32 »
PSN na Amazonu :ave:

Amazon Playstation Network Store je alternativno mjesto gdje od sada možemo kupiti PSN naslove za PS3, PS Vitu i uskoro PS4. Ovo je za gamere odlična vijest, budući da nećemo ovisiti samo od jednog mjesta za kupovinu digitalnog sadržaja za Sonyjeve konzole. Nadam se  da će ovo biti dostupno (normalno, zaobilaznim putem) i za nas, kao i popustima za blagdane koje Amazon održava :hug

To je odlična vijest.
Ja sam se već i pripremio na nešto slično, izradio US PSN račun, kupio PS+ s Amazona, te naručio BF4 s američkog tržišta.
Ali s ovom digitalnom trgovinom još su nam više olakšali stvar :D

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #42 : 13. Siječanj, 2014., 10:07 »
Ne znam zašto želite te USA i UK acc...sve je više manje isto i na našem i biti će još i bolje. Svijetigara ima psn cards 150 kn za 150 kn, 350 kn za 350 kn, jedno je card za ps+ malo skuplje, godinu dana je 399 kn...znam da sam gledao igre na psn npr. crysis 3 cca 50 kn, MOH je bio 64 kn ja mislim...Netko je napisao da nema borderlands 2 na ps+ free, ima ga 100% jer  ga igra frend sad...Šta je tako posebno na usa i uk acc...ako netko može reći budem i ja uzeo onda :D
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2014., 10:11 GogoGoce »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #43 : 13. Siječanj, 2014., 11:26 »
Ne znam zašto želite te USA i UK acc...sve je više manje isto i na našem i biti će još i bolje. Svijetigara ima psn cards 150 kn za 150 kn, 350 kn za 350 kn, jedno je card za ps+ malo skuplje, godinu dana je 399 kn...znam da sam gledao igre na psn npr. crysis 3 cca 50 kn, MOH je bio 64 kn ja mislim...Netko je napisao da nema borderlands 2 na ps+ free, ima ga 100% jer  ga igra frend sad...Šta je tako posebno na usa i uk acc...ako netko može reći budem i ja uzeo onda :D

primjer 1: na Black Friday (4. četvrtak u 11. mjesecu) kupiš PS+ 1 god. karticu za $30 s Amazona, koja ide samo na US račune, tako svake godine, nakupi se.
primjer 2: kupiš igre s američkog tržišta koje koštaju $60 dolara(opet, uštedi se puno na Amazonovim rasprodajama tijekom godine) , tj. 250 kn manje nego što će biti kod nas. (trenutne cijene ps4 igara vrte se oko 550)

Meni su ta dva razloga sasvim dovoljna, tijekom godina je to masivna ušteda.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #44 : 13. Siječanj, 2014., 11:41 »
Da li sam ja jedini kojeg iritira cinjenica da gta 5 u ducanu kosta 550 sto je naj skuplje sto sam barem ja vidio i takoder kupio sam nedavno ps3 super slim u bundleu sa gran turismo 6 i last of us koji kosta 2600 kn a ista ta konzola kosta jednako tolko samo sto umjesto ovih igara dobijes samo gta 5 znaci po njima gta 5 vrijedi jednako koliko i last of us i gran turismo 6 s time da je last of us 450 a gran turismo 500kn?!?!?!WTFAAAAAK

Sent from my ST26i using Tapatalk


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9