HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 468057 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #45 : 13. Siječanj, 2014., 12:49 »
Ne znam zašto želite te USA i UK acc...sve je više manje isto i na našem i biti će još i bolje. Svijetigara ima psn cards 150 kn za 150 kn, 350 kn za 350 kn, jedno je card za ps+ malo skuplje, godinu dana je 399 kn...znam da sam gledao igre na psn npr. crysis 3 cca 50 kn, MOH je bio 64 kn ja mislim...Netko je napisao da nema borderlands 2 na ps+ free, ima ga 100% jer  ga igra frend sad...Šta je tako posebno na usa i uk acc...ako netko može reći budem i ja uzeo onda :D

primjer 1: na Black Friday (4. četvrtak u 11. mjesecu) kupiš PS+ 1 god. karticu za $30 s Amazona, koja ide samo na US račune, tako svake godine, nakupi se.
primjer 2: kupiš igre s američkog tržišta koje koštaju $60 dolara(opet, uštedi se puno na Amazonovim rasprodajama tijekom godine) , tj. 250 kn manje nego što će biti kod nas. (trenutne cijene ps4 igara vrte se oko 550)

Meni su ta dva razloga sasvim dovoljna, tijekom godina je to masivna ušteda.

Ok, što se tiče igara ja znam kupiti na zavvi, recimo tamo sam prednaručio GTA V za 355kn :)

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #46 : 14. Siječanj, 2014., 12:34 »
Pozdrav, zanima me jedna stvar pa ako bi mi mogli odg bio bi vam zahvalan. Ovako,trenutno frend i ja dijelimo jedan acc sa ps plusom na ps3 a meni 29. stize ps4 pa me zanima da li ce mi taj acc radit posto se koristi na vec 2 ps3 konzole? Hvala

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #47 : 14. Siječanj, 2014., 21:17 »
Trebao bih pomoć. kupio sam ps plus pretplatu na godinu dana ali jos nemam ps pa me zanimam kako da ju aktiviram preko laptopa ?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #48 : 14. Siječanj, 2014., 22:51 »
Nemožeš, samo preko konzole se aktivira.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #49 : 17. Siječanj, 2014., 15:44 »
Napravio sam acc (hrvatski).
Pokušavam kupiti pretplatu na godinu dana ali nikako nemogu upisati broj kartice. Probao sam 3 kartice ali svaki put mi izbaci poruku da "nije dobar broj i da upišem ispravan". (sve 3 kartice su kartice Zagrebačke banke).

Kako i na koji način da ja sada kupim pretplatu?

Dali ju je moguće kupiti bez upisavanja kartice? Možda nekako da kupim onaj PSN bon pa prebacim novce u "wallet"... Hoće to raditi?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #50 : 17. Siječanj, 2014., 16:10 »
Prvo.
Jel si već šta plaćao tom karticom? Jel aktivirana?
Ako je, si siguran da ti je odobreno trenutno kupovanje?
Upisuješ broj kartice, te troznamenkasti broj sa poleđine kartice. Isto tako i do kada vrijedi kartica moraš upisivat.

Ako sve to ne radi, obrati se svojoj banci.
A alternativno možeš uzet PSN bon da.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #51 : 17. Siječanj, 2014., 17:30 »
Kartica je OK. Ali čitam od ostale ekipa ima isti problem i navodno da Sony ne prima Zabine kartice.:fpalm:

A jel može proć i ovo: http://www.sonycenter.hr/index.php?dispatch=products.view&product_id=7205
?

bude to radilo?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #52 : 17. Siječanj, 2014., 17:43 »
Zašto ne bi? Iako, probaj malo proći po Amazonu ili nekoj drugoj stranici pa uzeti američku Plus pretplatu jer se prođe jeftinije. Jedino ako želiš imati pretplatu na našem acc, onda je to druga stvar.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #53 : 17. Siječanj, 2014., 22:06 »
Ma... pretplata mi je na našem acc, neda mi se za*ebavat s tim...

Kolko sam skužio, ovo se nemože aktivirati na PC-ju već samo na konzoli pa moram dat frendu koji ima PS3. Nadam se da će sve radit OK.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #54 : 18. Siječanj, 2014., 12:57 »
Ulogiraš se na svoj acc i aktiviraš. Ne bi trebalo biti nikakvih problema.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #55 : 31. Siječanj, 2014., 19:14 »
znaci kad sam kupio novi ps3 u 9 mjesec registrira sam se na PSN i mislio sam staviti svoj gmail ali sam se zbunio i umjesto [email protected] stavio sam [email protected] i nakon 2,3 mjeseca sam to shvatio i odlucio to promjeniti i onda sam napravio novi profil na ps3(onaj smile) i registrira se na [email protected] (na PSN) i onda sam kad sam to napravio otisao na oni  prvi smile i tamo se isao ulogirati na ovaj novi PSN sta sam napravio i pise mi na eng. da nemogu koristiti e-mail adresu koja se vec koristi . Jeli znate kako rjesti taj problem da mogu na svoj pravi gmail se logirat?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #56 : 31. Siječanj, 2014., 19:18 »
ja sam platio gta v, the last of us i 500gb ps3 za 2000 kn na amazon.uk( u 9 mjesecu,napravio pre-order i onda imas popust)

Mark_x_X_x
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2014., 19:19 maras234 »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #57 : 31. Siječanj, 2014., 21:02 »
Moze mi neko reci gdje da kupim ps+ preplatu za US racun?
link ako moze ? hvala
tocnije bi trebo na 30 dana za pocetak...

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #58 : 31. Siječanj, 2014., 21:06 »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #59 : 01. Veljača, 2014., 13:22 »
Ovo je smijesno... Kartica mi istekla, nisam jos dobio novu.
Mogu li ikako aktivirati free trial na PS4 od PSN+ bez kreditne kartice? Pa nije vrag da ne mogu preko bona sve to srediti, da bas trazi kreditnu? A imam i bon spreman za cijelu godinu.

Ukoliko je to stvarno slucaj, ode PS4 na njuskalo. Cisto iz principa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9