HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467965 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #60 : 01. Veljača, 2014., 13:30 »
Mislim da možeš upisati bon bez broja kartice, samo ne možeš dobiti besplatnih 14 dana bez kreditne kartice

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #61 : 01. Veljača, 2014., 13:30 »
Presmijesno i prezalosno. Sony hvala, ali ne hvala. Njuskalo it is then :piva:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #62 : 01. Veljača, 2014., 13:46 »
Tvrdiš da već imaš bon od godinu dana, što jednostavno njega ne upišeš, zar ti je toliko stalo do ovih 14 dana?

Mislim slobodno ti prodaj svoju konzolu, ali tebe Sony ne tjera da upišeš broj kartice, jednostavno samo unesi PS+ bon

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #63 : 01. Veljača, 2014., 13:47 »
:wildboy::ave:

napravi i youtube rage video molim te. sony ne zna za njuškalo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #64 : 01. Veljača, 2014., 13:47 »
Ovo je smijesno... Kartica mi istekla, nisam jos dobio novu.
Mogu li ikako aktivirati free trial na PS4 od PSN+ bez kreditne kartice? Pa nije vrag da ne mogu preko bona sve to srediti, da bas trazi kreditnu? A imam i bon spreman za cijelu godinu.

Ukoliko je to stvarno slucaj, ode PS4 na njuskalo. Cisto iz principa.

I ja sam trazio nacin aktiviranja free trial bez kartice te ga nisam nasao. Na kraju sam provukao karticu i sve ok.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #65 : 01. Veljača, 2014., 15:30 »
Tvrdiš da već imaš bon od godinu dana, što jednostavno njega ne upišeš, zar ti je toliko stalo do ovih 14 dana?

Mislim slobodno ti prodaj svoju konzolu, ali tebe Sony ne tjera da upišeš broj kartice, jednostavno samo unesi PS+ bon

Kako me ne tjera? Pa 14 dana je Trial verzija, a ne dopustaju istu bez upisivanja kreditne kartice.
Bon imam i nije trebao biti namjenjen meni. No ajde ok, nije problem kupiti jos jedan bon. Pokusavao sam preko njuskala zadnjih 1h pronaci USA bon, ali bezuspjesno. Tek u ponedjeljak mogu isti preuzeti.

Sad samo jedno pitanje:
Mogu li preko bona aktivirati hrv account, a kasnije koristiti US account za kupovine (kad dodjem do US bonova)?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #66 : 01. Veljača, 2014., 15:32 »
:wildboy::ave:

napravi i youtube rage video molim te. sony ne zna za njuškalo

Ne treba mi nikakav video, niti bi se iskreno isao sa random likom na nekom forumu sprdati jer taj lik radi nesto sto nije po mojoj volji. No ajde ok, pametniji si, bolji, veci jaci... Cestitke :piva:

P.S.
Ne ulazim u daljnju diskusiju :)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #67 : 01. Veljača, 2014., 15:41 »
vidim ja, nema s tobom zajebancije. ti ludi PS4 vlasnici, stari moj...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #68 : 01. Veljača, 2014., 16:34 »
Koliko sam shvatio tvoje pitanje, možeš imati 2 računa, jedan npr. hrvatski s ps+ pretplatom i jedan američki za skidanje njihovih igara s amazona, samo oba računa moraju postaviti trenutnu ps4 konzolu kao primarnu

I pokušaj svoje poruke staviti u jednu poruku, ružno je vidjeti jednu za drugom, ako nešto želiš dodati koristi Uredi opciju.


Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #69 : 01. Veljača, 2014., 16:44 »
Ispricavam se. Od sad ide uredjivanje :)

Situacija je sljedeca. Imam ps4 + fifa 14 (US verzija, jer tu verziju prodaje sophoslab). Posto nemam US bonove, niti pristup istima do ponedjeljka, da li mogu na hrv accountu upgrejdati tu igru? Potrosit cu ovaj bon na sebe, nije problem, kupim drugi osobi kojoj sam obecao isti uzeti.

Znam da DLC ne mogu za tu igru kupovati preko HRV storea, ali obicni upgrade koji igra nudi valjda mogu? Glupo mi potrositi bon ako to necu moci iskoristiti, a iritira sto ovo malo slobodnog vikenda ne mogu iskoristiti za online gejmanje :(

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #70 : 01. Veljača, 2014., 16:49 »
Koliko sam čitao po drugim forumima, možeš napraviti HR račun sa PS+ podrškom te ćeš uredno moći igrati online naslove, čak i one s američkog PSN računa. Jedina stvar koju nećeš moći si već stavio u svom postu, a to je kupovina DLC-ova, dok za obične upgradeove mislim da nećeš imati problema.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #71 : 01. Veljača, 2014., 16:52 »
Ispricavam se. Od sad ide uredjivanje :)

Situacija je sljedeca. Imam ps4 + fifa 14 (US verzija, jer tu verziju prodaje sophoslab). Posto nemam US bonove, niti pristup istima do ponedjeljka, da li mogu na hrv accountu upgrejdati tu igru? Potrosit cu ovaj bon na sebe, nije problem, kupim drugi osobi kojoj sam obecao isti uzeti.

Znam da DLC ne mogu za tu igru kupovati preko HRV storea, ali obicni upgrade koji igra nudi valjda mogu? Glupo mi potrositi bon ako to necu moci iskoristiti, a iritira sto ovo malo slobodnog vikenda ne mogu iskoristiti za online gejmanje :(

Mislis update-at igru?
Pa probaj pa nam javi.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #72 : 02. Veljača, 2014., 14:11 »
Bok ljudi.... imam pitanje, imam ps4 i ps+ pretplatu na godinu dana.... Također imam hrvatski account.... Nema dosta sadržaja kojeg sam vidio u promo videima kao Netflix, NBA Today, Unlimited music i video i sl.... Zanima me je li to zato jer imam hrvatski account i ako je je li to moguće promjeniti kada je account već aktiviran.

Hvala... pozzz

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #73 : 02. Veljača, 2014., 15:14 »
Sve te mogućnosti poput Netflixa i sličnog nisu dostupne za naše krajeve. Mislim čak i da naparaviš američki account da nećeš moći gledati Netflix jer gleda po IP adresi, za ostale usluge nisam siguran

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #74 : 02. Veljača, 2014., 17:40 »
Zaboravio napisati, prilikom aktivacije PS+ 14 probnih dana stavio svoju BiH karticu sa BiH adresom, samo za državu stavio Hrvatsku i prošlo mi bez problema :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9