HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467956 Hitova
*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #75 : 02. Veljača, 2014., 20:33 »
Pitanje, pokusavam registrirat karticu na hrvatskom psn-u no javlja mi wrong card number, dali psn prihvaca visa electron erste banke? Kartica je inace vezana za devizni racun i koristim je za paypal, no na njoj nema ni kune, dali moram imati nesto novca na njoj?
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #76 : 02. Veljača, 2014., 21:13 »
Nez, ja sam koristio isto Visu Electron, iako je iz UniCredit banke BiH a prijavio je na HR račun, stoga mislim da ne bi trebao imati problema s Electronkom. Jesi popunio točne podatke, pokušao ime i adresu s i bez kvačica, da nije kartica istekla. Inače, i moja nije imala ništa novca na računu pa je uredno prošla

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #77 : 03. Veljača, 2014., 12:10 »
Nez, ja sam koristio isto Visu Electron, iako je iz UniCredit banke BiH a prijavio je na HR račun, stoga mislim da ne bi trebao imati problema s Electronkom. Jesi popunio točne podatke, pokušao ime i adresu s i bez kvačica, da nije kartica istekla. Inače, i moja nije imala ništa novca na računu pa je uredno prošla

Evo rijesio, bio u banci pa mi rekli da sa visa karticama treba biti minimalno 40 kn vrijednosti u bilo kojoj valuti na racunu da radi, inace visa to blokira, i sony prilikom registracije kartice kao na paypalu uzme nesto oko kune sa racuna i odma vrati, tak da i to treba bit :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #78 : 03. Veljača, 2014., 16:40 »
Lijepi pozdrav svima;
Bilo je govora da bi ovaj tjedan trebao Outlast biti free za korisnike PS+ - a ... Da li zna netko nešto o tome i di se mogu vidjeti igre koje ce biti free?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #79 : 03. Veljača, 2014., 22:15 »
Outlast bi trebao doći 5. veljače, kao i ostali PS+ veljača naslovi

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #80 : 03. Veljača, 2014., 23:49 »
Ajde neka, nisam bas ljubitelj tog zanra, ali u nedostatku igara, dat cu joj sansu :geek:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #81 : 06. Veljača, 2014., 00:30 »
Pozdrav svima,
u potrazi za pomoci pronađoh vas
evo danas me zena iznenadila i kupila PS4 i uz nju Assassins creed 4:BF, imao sam do sada stari PS i PS2, trojku nisam, tako da mi je sve sad novo i nepoznato, vidim da pisete o nekim PS+ , spominje se neki SEN i ostale stvari meni strane, pa bih zamolio nekog da me uputi u sve sto trebam napraviti i kojim redom da nesto ne zeznem, i za sta sluze ti PS+ i ostale kratice
Gdje se registrirati i kako da imam sve sto imate i vi i koristim sta je ponuđeno.
Hvala unaprijed .


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #82 : 06. Veljača, 2014., 01:10 »
PlayStation Plus (nekad skraćeno PS+) ti je potreban za PS4 da možeš igrati multiplayer naslove. Osim toga, svaki mjesec, ako si pretplatnik na PS+, dobivaš besplatne igre. Prošli mjesec (siječanj) besplatno smo mogli skinuti Resogun i Don't Starve, ovaj mjesec besplatno dobivmo Outlast.

PS+ pretplatu možeš uzeti na mjesec, 3 mjeseca ili godinu dana. Možeš ih preko kartice kupiti na samoj konzoli ili PS+ bon-pretplatu u bilo kojem većem gaming shopu. Ukoliko žeiš kupiti preko kartice, dovoljno je ići na PS Store (prva ikona u gornjem redu) te odabrati PlayStation Plus i tu možeš kupiti pretplatu (mjesec 51 kuna, 3 mjeseca 110 kuna i godina dana 365 kuna): Ako te još što zanima, slobodno pitaj :thumbs:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #83 : 06. Veljača, 2014., 11:49 »
Odlicno, hvala na pomoci. :clap:
Napravio sam accaunt tj. profil, sad mi nudi opciju za ps+ na 14 dana free trial, da dam podatke od kartice ?
Kada skinem igru sa ps+ koju nude ovaj mjesec npr. Outlast hocu li je moci igrati i nakon sto istekne taj period od mjesec dana, znaci i nakon 5-6 mjeseci kasnije.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #84 : 06. Veljača, 2014., 13:05 »
Ja sam dao svoje podatke i iskoristio tih 14 dana, ti kako želiš, ako te je strah ostavljanja podataka, uvijek možeš kupovati pretplatu u trgovinama.
Što se tiče igara koje dobiješ kao PS+ pretplatnik, moći ćeš ih igrati dok si pretplatnik. PRIMJER: Skineš si sada Outlast i možeš je igrati dok si god pretplatnik na PS+ uslugu. Onog časa kada prestaneš biti član PS+, ne možeš igrati te igre, no ako ponovno obnoviš PS+ račun sve te igre od prije ti se vraćaju i ponovno ih možeš igrati. Znači, dok god si pretplatnik, sve igre koje si dobio preko PS+ su ti na raspolaganju :thumbs:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #85 : 06. Veljača, 2014., 13:13 »
Super stvar, hvala ponovno =D>
Evo nisam jos aktivirao free trial, ali budem, a u međuvremenu sam stavio da se skida demo fife14 da probam i to cudo :D

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #86 : 16. Veljača, 2014., 13:43 »
Jeli mogu kupiti igru s usa ps stora i igrati je na hr psn

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #87 : 16. Veljača, 2014., 16:20 »
Već ti je odgovoreno u drugoj temi, trebaš imati USA PSN račun da nabavljaš s američkog storea

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #88 : 20. Veljača, 2014., 23:56 »
Ljudi kako da aktiviram drugi racun na konzoli, znaci imam sad Hr i napravio sam US racun, kad odem na PSn, sign out izadem i upisem podatke od drugog racuna i nece mi se aktivirati, u cemu gresim pomagajte.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #89 : 21. Veljača, 2014., 10:00 »
Ljudi kako da aktiviram drugi racun na konzoli, znaci imam sad Hr i napravio sam US racun, kad odem na PSn, sign out izadem i upisem podatke od drugog racuna i nece mi se aktivirati, u cemu gresim pomagajte.

To je i meni bilo ,moras napraviti novi oni smajlic na ps3 i preko njega se logirat na psn

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9