HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 470102 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #240 : 06. Kolovoz, 2014., 13:10 »
Opet smijesni summer sale za PS4.
Ajde dobro, indijanci imaju dobre cijene (vjerovatno cu si ubost SW pinball, fali mi ovaj najnoviji pack :hiha: ), mozda nesto i umzem, ali posto se indijanci dijele sakom i kapom preko +, nekako mi je glupo davat lovu...a vidit cemo.
A retail igre...ono, ''popusti''...zasto mi ne dobijemo injustice za 70kn ko americani nedavno?

Možda naša lova smrdi!? :)

*

houska

  • n00b
  • 1
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #241 : 08. Kolovoz, 2014., 13:37 »
Poštovanje imam pitanje ako imate volje po ovoj vrucini pomoci :)
dakle nabavio sam ps4 i receno mi je da se registriram na US store jeftinije igrice.,... i sad htio sam kupit preko paypala jednu igru i nece mi ocito postoji neka baza... nesto s bonovima itd ? sta trebam uradit tj s paypalom da kupim nesto drugo pa s time uplatiti na US storeu ? trebam ovo uzeti  ? i linkati  na ps store kako vec ide ??
http://www.amazon.com/gp/product/B004RMK57U/ref=twister_B004RMK5QG/177-7711902-6207021?ie=UTF8&psc=1

 lijep pozdav

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #242 : 08. Kolovoz, 2014., 21:56 »
Uzmeš godišnji i ono odma bruka sale te dočeka kad se vratiš. :clap:

http://blog.us.playstation.com/2014/08/05/playstation-store-update-354/

Activision + SquareEnix sale na US store.  :D

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #243 : 13. Kolovoz, 2014., 17:16 »
Novi US sale; anime-kawaiii

Citat:

Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga   PS3   $7.99   $9.99
Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga 2   PS3   $7.99   $9.99
Shin Megami Tensei: Nocturne                   PS3   $7.99   $9.99
Shin Megami Tensei: Persona 3 FES           PS3   $4.99   $9.99 (-50% za PS+)
Shin Megami Tensei: Persona 4                   PS3   $7.99   $9.99


Pokupio ovo. =D

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #244 : 13. Kolovoz, 2014., 18:32 »
Opa, nisam znao da si i ti SMT fan. :ementaler:
To je znači samo US store? Za to moraš imati US account? Čudi me što nisi upiknuo i obje Raidou K. igre; one su (ako sam dobro vidio) 4 dolara po komadu.

offtopic: Ja nikako da odigram tu Personu 3; možda započnem PSP verziju jednog dana (ima i žensku za glavnog lika + sama igra izgleda predivno na PPSSPP emulatoru)
ontopic-na-neki-način: Cijene za Vitu su primamljive (ne pričam o sniženjima, već o ''normalnim'' cijenama), pa sve više razmišljam da i to kupim.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #245 : 14. Kolovoz, 2014., 12:40 »
Aham, odigrao sam ih sve na PS2, ali sad sam ih više uzeo radi nekog poštovanja i podrške prema proizvođačima, iako možda sjednem i igram ih opet jednog dana. :approve
Uzeo sam s ovog SquareEnix sale isto; Chrono Trigger i FF6. Htjeo pokupit Front Mission 3 i Final Fantasy 9, ali prošla mi prodaja. :(

Da, ali fakat napravi account i uzmi sebi bon preko Amazona. Kupi igru na US, ali igraj je na EU accountu. voila. :D Uvijek ovako imaš RPG prodaje, što one flash od 1$, što je sve jeftinije i više ponuda imaju US store nego ovi na EU. Mislim uzet i Persona 2 još , ali to ću narednih dana. Stalno su prodaje dobre kod njih i recimo npr Disgaea je već u 2mjeseca treći put na prodaji čini mi se.

Čekaj tamo 12mjesec i upikaj sebi 12mjeseci PS+ za 25-30$ i uživaj. :piva:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #246 : 15. Kolovoz, 2014., 09:33 »
Opa, nisam znao da si i ti SMT fan. :ementaler:
To je znači samo US store? Za to moraš imati US account? Čudi me što nisi upiknuo i obje Raidou K. igre; one su (ako sam dobro vidio) 4 dolara po komadu.

offtopic: Ja nikako da odigram tu Personu 3; možda započnem PSP verziju jednog dana (ima i žensku za glavnog lika + sama igra izgleda predivno na PPSSPP emulatoru)
ontopic-na-neki-način: Cijene za Vitu su primamljive (ne pričam o sniženjima, već o ''normalnim'' cijenama), pa sve više razmišljam da i to kupim.

Vita je totalno kul, a cijene su smjesne (pogotovo uzevsi u obzir 3DS cijene igara i na shopu i fizicke verzije), ja sam kupio vec tonu igara za Vitu na rasprodajama. Dok na 3DSu ciljam na fizicke verzije, ovdje mi je zbog cijene a i puno boljeg shopa draze kupovat download verzije igara, a da ne spominjem da sam preko plusa dobio vec tonu igara (BTW Vitu kupio u 2 mj ove godine, a imam vec 50ak igara :mrgreen: )
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #247 : 21. Kolovoz, 2014., 16:25 »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #248 : 26. Kolovoz, 2014., 16:56 »
Vidio sam na stranicama EA-a da se na PSN-u nudi Season Ticket za 20$ (http://www.easports.com/fifa/news/2014/changes-to-ea-sports-season-ticket?sf30024229=1). I za taj Season ticket možeš downloadati FIFU 15, NHL 15 i Madden... Trenutno tražim to na PSN-u i nema toga. Znači li to da nije dostupno u HR?

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #249 : 26. Kolovoz, 2014., 17:10 »
Pronašao sam nešto na američkom ali to je izgleda stari taj ticket;

http://i.imgur.com/gucKLQM.jpg

A isto i na mom UK accountu ima ticket ali i kod njih je godina 2012. :D Sačekaj par sati još, jer kako vele; *Please note: new pricing on the PlayStation Store will be effective starting August 26.

 :piva:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #250 : 27. Kolovoz, 2014., 14:31 »
New discounts go live today on PlayStation Store[EU]

Zasto Metal Gear Solid HD Collection za Vitu nema prvi dio? :(

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #251 : 27. Kolovoz, 2014., 14:37 »
New discounts go live today on PlayStation Store[EU]

Zasto Metal Gear Solid HD Collection za Vitu nema prvi dio? :(

Prvi dio nije rimejkan/remasteriran za nista osim za GameCube, a na Viti fali zapravo remasterirani MGS: Peace Walker koji dolazi u verziji za velike konzole ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #252 : 27. Kolovoz, 2014., 15:39 »
Ma da je najobicniji port, bio sam klinac kad sam igrao, nema mi smisla nastavke igrat ak se tog ne prisjetim.

Al pod MGS3 pise " Hours of gameplay – Includes the full MGS3: Snake Eater experience, along with the original MG1 and MG2 games".
Ak je tak, vjerojatno cu si uzet collection kroz koji dan.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #253 : 27. Kolovoz, 2014., 16:00 »
Ma da je najobicniji port, bio sam klinac kad sam igrao, nema mi smisla nastavke igrat ak se tog ne prisjetim.

Al pod MGS3 pise " Hours of gameplay – Includes the full MGS3: Snake Eater experience, along with the original MG1 and MG2 games".
Ak je tak, vjerojatno cu si uzet collection kroz koji dan.

Primjeti da pise MG, a ne MGS, dakle Metal Gear 1 i 2, to su ti originalne 2D igre sa kraja 80ih koje su tada izasle za MSX :thumbs:

A ovo bi ti preporucio da odigras onda na emulatoru jer PS1 verzije nema na HR store-u, ne kuzim zasto...
GC verzija je graficki odlicna (u engine-u od dvojke je), ali su zasrali malo sa cutscenama i puno sa pogledom iz prvog lica pa je igra X puta laksa i to nije kul :hiha2:

I cisto da dodam, da je ova HD kolekcija na Viti savrseno portana, odigrao sam oba nastavka sa gustom, a MGS3 imam i na 3DS-u i ta je verzija daleko losija od ove sa Vite (igra ide u doslvno 10-20 FPS-a)!

EDIT: i da, plus opet ''briljira'' ovaj mjesec, sve gore od goreg, a ni 5 epizoda TWD-a nije izasla za Vitu, samo za PS3
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2014., 16:10 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #254 : 27. Kolovoz, 2014., 16:23 »
A morat cu emulirat izgleda.

Sto se tice PS+, za mene najgori mjesec dosad. Al zato iduci dolazi Driveclub.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9