HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 470394 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #285 : 01. Listopad, 2014., 19:48 »
Ebali ih indijanci! :chair:

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #286 : 01. Listopad, 2014., 20:15 »
Ja sam cak ovaj mjesec zadovoljan, nije bilo AAA igara, ali igrat cu Dust: Elysian Tail, ta igra mi izgleda super. Spelunky moram vidjet malo na youtubeu da vidim o cemu se tocno radi, a onaj pix cat sam pogledao na youtubeu i nemam pojma o cemu se tu radi :D

Driveclub cak razmisljam da uopce ne probam, ne zelim podrzavati demo igre, ovisi o velicini hocu li ga uopce skidati......
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #287 : 02. Listopad, 2014., 18:11 »
Ja sam nezadovljan, ali ne zbog PS4 jer sam tu vec navikao, ali su Vitu ubili skorz.
A da ne pricamo o tome da su poceli dizat cijene + pretplate !
Nisu najavili da ce je dic u HR, zasad Indija i Rusija i neznam dali jos netko, ali moraju odnekud krenut.
Omililo im se kako se dobro prodaje PS4, pa su odlucili postepeno + okrenut sve vise u svoju korist. :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #288 : 02. Listopad, 2014., 18:14 »
Nisma čuo za to dizanje cijena pretplate, ali nekako mogu zamisliti da su u Indiji i Rusiji krenuli u startu s nižim cijenama nego inače, pa ih s tim dizanjem sada zapravo vraćaju na razinu ostalih zemalja.

*

disc0

  • *****
  • 3274
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #290 : 02. Listopad, 2014., 20:44 »
Imam godinu dana PS+ pretplate, zasad sam totalno nezadovoljan sa naslovima koje su nam "dali".
Pošto me na konzoli MP ne zanima, razmislit ću dobro oću li nastaviti sa pretplatom kad istekne.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #291 : 02. Listopad, 2014., 20:54 »
Cijena je zapravo sad normalizirana na području JAR-a i sličnih. Prije je PS+ u JAR-u bio oko 25€, sad je cijena oko 50€ kao i kod nas :thumbs:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #292 : 03. Listopad, 2014., 06:28 »
Imam godinu dana PS+ pretplate, zasad sam totalno nezadovoljan sa naslovima koje su nam "dali".
Pošto me na konzoli MP ne zanima, razmislit ću dobro oću li nastaviti sa pretplatom kad istekne.

A ni ja nisam bas za onlajn, ali znam tu i tamo nesto odigrat.
Gust mi je recimo besplatni Blacklight Retribution, zapucam tu i tamo kad mi se da.
Ali ''lose'' je sto sam dobio tonu Vita igara i onda ako se ne pretplatim, nemogu ih igrat dok ne platim opet.
Ja cu produzit, 365kn za godinu dana i nije neka cifra, ali nek jedu govna vise sa srot igrama, vidicemo kako ce to ici sljedece godine, ali cisto sumnjam  da cemo ikada dobit neku ''veliku'' igru za PS4.
A bilo bi fora i da mi plus korisnici dobijamo vece popuste kao ameri, oni znaju na racun plusa dobit i do 50% popusta.

I moram priznat da sto se mene tice ja sam ovu pretplatu vec otplatio: Resogun, Stick it to the man, Uncharted:GA, Velocity 2x, Outlast.... to su mi sve odlicne igre, a hrpu ih nisam ni odigrao jer ne stizem.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #293 : 03. Listopad, 2014., 08:15 »
Sve to stoji, nije mi do tih 365kn godišnje.
Al *ebemu miša maloga, pa barem neki pošteniji popust za pretplatnike....
Ameri mirišu, valjda se tuširaju, dok mi, eto, zaudaramo.
Nažalost, nisam ljubitelj indijanaca ( mislim na igre ;) ) tako da se ne veselim igrama koje nam iznajmljuju.
Al eto, neke igre traže razne online aktivnosti za trofeje, pa smo i tu s*ebani ako nemamo pretplatu :chair:

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #294 : 03. Listopad, 2014., 08:37 »
Ne razumijem vas samo što ne napravite US account i kupujete tamo sve, a igrajte na svom profilu. Problem solved.

Likovi imaju svaki tjedan popuste, pa flash sale od 2-3$ igre razne... evo sad je baš sale gdje se može MGS: Ground Zeroes nabaviti za 9$ . Kad je black friday upikate PS+ za 30$, a sve bonove  za PS kupujete na Amazonu. Možda dvije minute posla više imate, ali barem uzmete igru za 100+ kuna manje, but well naporan sam s ovime. :P

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #295 : 03. Listopad, 2014., 08:49 »
Ne razumijem vas samo što ne napravite US account i kupujete tamo sve, a igrajte na svom profilu. Problem solved.

Likovi imaju svaki tjedan popuste, pa flash sale od 2-3$ igre razne... evo sad je baš sale gdje se može MGS: Ground Zeroes nabaviti za 9$ . Kad je black friday upikate PS+ za 30$, a sve bonove  za PS kupujete na Amazonu. Možda dvije minute posla više imate, ali barem uzmete igru za 100+ kuna manje, but well naporan sam s ovime. :P

Iz raznih razloga, svatko ima svoj, ali nije ni bitno.
Jadno je da nismo svi u istom položaju.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #296 : 23. Listopad, 2014., 15:50 »
Nisam dugo, pa dva linka;

Što se tiče EU, upratio sam da je sezona 1 od Walking Dead poprilično isplatljiva nasprem ostalih mjesta (tj. 10tak $ je manje upoređujući je sa US store). Ja sam uzeo sebi Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD. Isplatila mi se jer je malo manje čak nego kad je bila na US akciji.
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/deadly-discounts/cid=STORE-MSF75508-DEADLYDISCOUNTS

Na US sam ugrabio Dante's Inferno.
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/sale-of-the-dead/cid=STORE-MSF77008-9_SALEOFDEAD14S

:piva:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #297 : 26. Listopad, 2014., 11:39 »
Danas mi je došao email da sam kupio psn + godišnju preplatu nakon što mi je prva godišnja preplata istekla bez da sam ja o tome odlućio ? Zašto ? Druga stvar: kada želim ići na ps store, da vidim u ćemu je caka preko ps3 nakon loadinga samo vidim plavu pozadinu a ostalo ne i zablokira konzola i moram ju ugasit i upalit.I uvijek se isto ponovi. Nije pomoglo ni reinstall ps storea, Poslao sam isto to sve na email: [email protected] i sad čekam odgovor. Što vi mislite o svemu tome ?
« Zadnja izmjena: 26. Listopad, 2014., 11:42 malistallone »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #298 : 26. Listopad, 2014., 12:11 »
Automatski su ti produzili pretplatu jer ti je ukljucena opcija za auto renewal pretpostavljam.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #299 : 26. Listopad, 2014., 12:16 »
Za prvo, mislim da ima opcija kad ti istekne preplata da je automatski obnovi, pa je to vjerovatno uključeno. Za ovo drugo pokušaj restirat router ili ovo: Go to settings > Network and untick the 'connected to internet' box wait 20-30 seconds and re-tick the box ili https://www.youtube.com/watch?v=u2Y33qdw8hA#

Malo sam googlao pa sam to iskopao. :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9