HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467995 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #465 : 23. Travanj, 2015., 17:04 »
Itko?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #466 : 24. Travanj, 2015., 17:43 »
Navodni leak PS+ ponude:

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #467 : 24. Travanj, 2015., 18:34 »
Za Raymana se uopće nebih žalio, Knacka prešao uzduž i poprijeko, Shovel Knight ćemo probati pa da vidimo. Mogli bi već jednom pustiti Driveclub za PS+, j....i ih ti serveri

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #468 : 25. Travanj, 2015., 07:16 »
Shovel Knight sam kupio za 3DS i vjeruj mi da je igra odlicna.
Samo sto je sanse da je ovo istina mala.... :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #469 : 25. Travanj, 2015., 11:12 »
Vjerovat ću na preporuku :ementaler: , sad je i na akciji na PS Storeu, pa ne vjerujem da će iz akcije u besplatne naslove. Ćemo vidjet za par dana

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #470 : 25. Travanj, 2015., 15:25 »
Po 100 ti put pušiona barem za mene, ali Rayman Legends sam platinira te svakako preporuka.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #471 : 25. Travanj, 2015., 20:05 »
Po 100 ti put pušiona barem za mene, ali Rayman Legends sam platinira te svakako preporuka.
Nikako da te pogodi sreća s tim PS+ naslovima :mrgreen:
Što bi ti da smiri tvoj gnjev :geek:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #472 : 25. Travanj, 2015., 22:47 »
Po 100 ti put pušiona barem za mene, ali Rayman Legends sam platinira te svakako preporuka.
Nikako da te pogodi sreća s tim PS+ naslovima :mrgreen:
Što bi ti da smiri tvoj gnjev :geek:
Ma ne ide me ništa glede igri, prije 7 dana sam poslao kupcu AC: Unity PS4 poštom i pošiljka nije stigla, grrrrr.
Kako sam slao kao pismo (zaštitna kuverta), odjebalo me u pošti. Mogu napisat prigovor i to je to.
Ako je koji poštar popegla igru, nek mu je sa srećom. Ostadoh bez igre i para :(

O tome šta bi tio ili nebih tio za PS+, bolje da zadržim za sebe jerbo će me ljubitelji indijanaca poslat u onu stvar :)

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #473 : 26. Travanj, 2015., 07:32 »
Kako bi rekla moja bolja polovica... Brižan... Pošta je baš kriminalna udruga. Šaljem igru bratu PREPORUČENO i kaže meni žena, za kunu i pol ekstra garantiramo da će pošiljka doći do primatelja..meni tri sjede na glavi . Inače im plaćam da si oni pogledaju kuverte pa da vide što ima u njima :kava:
Ti si sad ostao bez jedne igre, a moj frend bez 4 ( sve za PS4)..tek on nije sretan s poštom :ne:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #474 : 26. Travanj, 2015., 10:46 »
Kako bi rekla moja bolja polovica... Brižan... Pošta je baš kriminalna udruga. Šaljem igru bratu PREPORUČENO i kaže meni žena, za kunu i pol ekstra garantiramo da će pošiljka doći do primatelja..meni tri sjede na glavi . Inače im plaćam da si oni pogledaju kuverte pa da vide što ima u njima :kava:
Ti si sad ostao bez jedne igre, a moj frend bez 4 ( sve za PS4)..tek on nije sretan s poštom :ne:
Mila majko, koji užas. Plati još malo više i garantiramo da će pošiljka doći do primatelja, koja komedija.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #475 : 26. Travanj, 2015., 14:51 »
Trebam pomoć!!!Želim kupiti ps plus ali mi kada upisem sve podatke pise da mi nije tocan broj kartice??Inace kartica je MasterCard...:wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #476 : 26. Travanj, 2015., 22:04 »
Trebam pomoć!!!Želim kupiti ps plus ali mi kada upisem sve podatke pise da mi nije tocan broj kartice??Inace kartica je MasterCard...:wildboy:

Ah...ocito ti ne prihvaca karticu, imas bonove, ali bon od 150kn, kosta 160kn. :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #477 : 27. Travanj, 2015., 11:32 »
Trebam pomoć!!!Želim kupiti ps plus ali mi kada upisem sve podatke pise da mi nije tocan broj kartice??Inace kartica je MasterCard...:wildboy:

Ah...ocito ti ne prihvaca karticu, imas bonove, ali bon od 150kn, kosta 160kn. :hiha2:

Jel itko provjerio i bio u SD-u vezano za kupovinu bona od 150kn ako platiš gotovinom?
dISCO I ck7, jeste vi možda provjerili jer ste slali da to nije moguće?

Poslao sam sliku računa pa me zanima jel itko još bio i provjerio jel to još vrijedi i da li sam tom informacijom uspio  ušedjeti bar malo love u našim gamerskim novčanicima...
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #478 : 27. Travanj, 2015., 13:19 »
Nisam još išao, al moram ovih dana da otkažem narudžbu za Batman Arkham Knight pa ću provjeriti.
Inače sam bio kupovao prije na gotovinu pa me svejedno isto došlo, nezz možda su promijenili politiku poslovanja, iako nama nisu ništa javljali iako smo njihov partner i imamo cijene identične njihovima. Samo treba naći vremena :kava:
Nadam se da je istina to što zboriš iako se iz priloženog vidi da sve ide tebi u prilog, a samim time i nama :piva:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #479 : 27. Travanj, 2015., 13:46 »
Možda sam novi u ovome (ps i forum) pa mi se još ne vjeruje, ali će i to to doći s vremenom samo da je više vremena za igranje i piskaranje...
Uglavnom, nemam razloga za bacanje krivih informacija zajednici koju sam tek otkrio i koju cijenim, pogotovo jer ne pružam info tipa "rekla-kazala", osobno sam bio pa zato i javljam ekipi...
Samo me zanima je li itko to isprobao i jel i dalje u funkciji, 16.4. se moglo...

Nego mi još nešto palo na pamet ali nisam stigao isprobat: Kad se otvarala zadnja trgovina SD-e u CC EAST 28.3.-30.3. davali su popust 15% na cijeli asortiman, kako je cijena bila 160kn  onda uz 15% bi bon ispao 136kn - jel to itko isprobao?
Po svoj logici i po činjenici da su davali popust na svu ponudu, mislim da bi upalilo...

"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9