HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 470427 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #555 : 04. Prosinac, 2015., 18:31 »
Ljudi ne znam koj vrag mi se dogada s psn-nom naime kada ga treba otvoriti dobijem onu standard crnu pozadinu s vrecicom i znakovima PSa i tu louda par sekundi i onda se smrzne i stane i tu je PSNu kraj???? ne mogu nikako uci u izbornik imate kakve savjete, sve sam probao

i na desktopu i na ps-u? za ovaj prošli sale što je bio sam uspio odmah uć preko konzole, preko browsera nikako


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #556 : 04. Prosinac, 2015., 20:22 »
Ljudi ne znam koj vrag mi se dogada s psn-nom naime kada ga treba otvoriti dobijem onu standard crnu pozadinu s vrecicom i znakovima PSa i tu louda par sekundi i onda se smrzne i stane i tu je PSNu kraj???? ne mogu nikako uci u izbornik imate kakve savjete, sve sam probao

i na desktopu i na ps-u? za ovaj prošli sale što je bio sam uspio odmah uć preko konzole, preko browsera nikako
Uspio sam srediti nije sljakalo samo na psu izbrisao sam psn store nanovo ga inst i proradilo je

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #557 : 14. Prosinac, 2015., 21:55 »
Pozdrav! Zna li itko hoće li biti kakva akcija na PS Plus pretplatu sad oko Bozica?

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #558 : 26. Prosinac, 2015., 17:29 »
Ima li još tko problema sa PSN-om, kao logiran sam ali nisam, ništa od multiplayera, updatea, nije valjda opet do glupih hakera, nije mi opet do toga....  :wildboy:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #559 : 27. Prosinac, 2015., 16:26 »
pozdrav,

da li mi netko može objasniti sa tim ps4 internet gdje se treba sve logirati, i gdje se mogu kupiti igre. Uzet ću ovaj tjedan ps plus na godinu dana. Vidim da ima naš store, uk, vjerojatno američki ( da li ima još koji da bi bio zanimljivi ) da li se na svakom mora posebno raditi posebni korisnički račun. Te igre koje se kupi zasebno na svakom da li se spajaju na jedan ili za svaku igru treba se logirati na drugi tj. s kojeg je kupljeni.
Da li je store i network playstation jedno te isto.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #560 : 16. Siječanj, 2016., 21:15 »
evo meni tokom dana došlo od PS ps plus 1 dan kao kompenzacija prije tjedana dana kada psn nije radio pa provjerite email ne znam do kada traje kod

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #561 : 19. Siječanj, 2016., 16:03 »
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Trenutno nigdje kod nas u gradu nema psn bonova za kupiti nit znaju kad će im isporučiti, a jako dobra akcija na store-u završava u petak. Pokušao sam registrirati svoju deviznu karticu od zagrebačke banke kako bih mogao preko toga dodati novce u wallet, ali jednostavno piše invalid card i ništa. Zna li netko da li je stvar u tome da trebam drugi tip kartice ili šta?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #562 : 19. Siječanj, 2016., 17:19 »
To s karticama nema pravila. Jesi probao od neke druge trgovine online putem naručiti budući da ti kod mogu poslati mailom?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #563 : 24. Siječanj, 2016., 18:46 »
ima neki nacin da dobijem besplatno ps+ pretplatu

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #564 : 24. Siječanj, 2016., 21:57 »
možeš dva tjedna ako uneseš broj kartice i prođe

*

Adnis001

  • n00b
  • 4
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #565 : 15. Veljača, 2016., 09:58 »
Imas 14 dana probno, nakon toga uzmes godisnje clanstvo koje te kosta kuna/dan. :-)  Moze sa ekash poklon karticom.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #566 : 04. Ožujak, 2016., 12:36 »
Ukoliko kupujem igru sa PS Store preko PC, dobijem kod za igru koji ukucam u Redeem codes na Soniju, jel?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #567 : 06. Ožujak, 2016., 15:28 »
Ukoliko kupujem igru sa PS Store preko PC, dobijem kod za igru koji ukucam u Redeem codes na Soniju, jel?

Ne, ti se u browseru ulogiras na svoj PSN i kad kupis igru, ona se moze downloadat ili sa konzole ili se moze dodat na download queue preko store-a u browseru.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #568 : 07. Ožujak, 2016., 09:52 »
Aha kužim, odmah ide u library, nema kodova. Može li se kupiti kao gift? Onda bi se predpostavljam trebao dobiti kod. Ili se i onda upiše psn onoga kome poklanjamo igru i njemu ode u library?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #569 : 07. Ožujak, 2016., 15:41 »
Aha kužim, odmah ide u library, nema kodova. Može li se kupiti kao gift? Onda bi se predpostavljam trebao dobiti kod. Ili se i onda upiše psn onoga kome poklanjamo igru i njemu ode u library?

Mozda cak i postoji opcija gifta, neznam, ulogiraj se na store pa vidi.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9