HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467895 Hitova
*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #645 : 08. Lipanj, 2016., 08:20 »
Stavio skidati danas NBA (50+ GB skinulo prvih 7), prva utakmica ...samo sam quit napravio..dok ne prođem tutorial ništa od toga...a dok ne skine sve nije ništa dostupno...i zato imam policu punu igri..kakvi digitalni naslovi..s ovim netom od 30 mbita samo zezancija..   :bonk:
A ja imam samo 10mbit :( :P
Pod čijim okriljem? Ja imam T-com, isto uzeo paket od 10 mbita (jer veća nije bila dostupna) pa su mi besplatno povećali na 30 mbita, nije loše, samo mi je jučer pucala mreža za poludit, što se inače ne dešava. Ali do danas ujutro se skinulo, igrao 25 sec jer sam trčao na posao. Proći će dosta vremena da se kontrole pohvataju, ako uopće dobijem volju, kažem više volim otići na igralište  :ementaler:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #646 : 08. Lipanj, 2016., 08:25 »
Stavio skidati danas NBA (50+ GB skinulo prvih 7), prva utakmica ...samo sam quit napravio..dok ne prođem tutorial ništa od toga...a dok ne skine sve nije ništa dostupno...i zato imam policu punu igri..kakvi digitalni naslovi..s ovim netom od 30 mbita samo zezancija..   :bonk:
A ja imam samo 10mbit :( :P
Pod čijim okriljem? Ja imam T-com, isto uzeo paket od 10 mbita (jer veća nije bila dostupna) pa su mi besplatno povećali na 30 mbita, nije loše, samo mi je jučer pucala mreža za poludit, što se inače ne dešava. Ali do danas ujutro se skinulo, igrao 25 sec jer sam trčao na posao. Proći će dosta vremena da se kontrole pohvataju, ako uopće dobijem volju, kažem više volim otići na igralište  :ementaler:

Isto T-com, ali u mom selu nema jos 30mbit, zvao sam ih pred nekih 2 tjedna da provjerim :(
A i ovo sam dobio tek pred godinu dana, dotada 4mbit.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #647 : 08. Lipanj, 2016., 09:01 »
Barabe su to. Meni su u početku rekli da mogu imati 10 mbita, pa kad sam došao da napravim ugovor mi je rekla žena da samo 4 mbita pokrivaju moj prostor, ali nisam odustao pa su mi dali ugovor na 10 mbita kao što mi je i dan ranije bilo rečeno, i dok je došao tehničar je rekao da on ne vidi problem zašto ne bih mogao imati 10 ili više. I onda su me zvali i rekli da eto sad magično mogu imati 30 mbita besplatno, a starudija od kablova. Tako da mislim da ne ovisi od tvog sela već do operatera (kao osobe koja nezna svoj posao), ali možda griješim. Opet jučer sam dobio račun za 5 mjesec na 0,25 kn odnosno 25 lipa. Tko je tu lud   :fpalm:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #648 : 08. Lipanj, 2016., 11:49 »
Download uspjesan, ali trebace mi par dana da naučim igrati. U svakom slučaju odlična igra, nadam se da je ovo početak AAA naslova za PS+ pretplatnike.

AAA naslovi se od pocetka PS+ pojavljuju...

Mislio sam konkretno na PS4. U godinu dana koliko imam pretplatu većinom su dijelili indie igre.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #649 : 08. Lipanj, 2016., 11:52 »
Ja da uzmem pretplatu na 12 mjeseci, najbolja PS+ igra bi bila tetris  :hiha2:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #650 : 08. Lipanj, 2016., 12:12 »
Ja da uzmem pretplatu na 12 mjeseci, najbolja PS+ igra bi bila tetris  :hiha2:

Zato uzmeš sada, cijena NBA 2K16 pokriva cijenu godišnje pretplate, a od još 22 igre koje preostaju da dobiješ mora jedna valjati.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #651 : 08. Lipanj, 2016., 12:34 »
NBA sam nedavno posudio od kolege i igrao ga tjedan dana. U pravilu ne uzimam istu igru dva puta, a i ne volim kad mi stoji na disku, tako da čekam nešto novo. Recimo NHL 16.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #652 : 08. Lipanj, 2016., 13:28 »
Ma ja sam uzeo pretplatu za 3 mjeseca i kad mi to istekne uzet cu za cjelu godinu.Nisu mi bitne besplatne igre, iako ih je ljepo vidjet.Najbitnije mi je da mogu igrat online i zato placam bez problema.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #653 : 08. Lipanj, 2016., 15:18 »
Ja imam pretplatu na godinu dana i kao što je bartul rekao to sam kupio zbog multiplayera, a veliki plus je to što nekad dobijem neke bolje igre koje ću zaigrati.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #654 : 08. Lipanj, 2016., 15:36 »
Pretplata bez igara je besmislena, iako nisu neki veliki novci u pitanju. Međutim, bilo čega da ste član imate neke beneficije i načine da Vas neko privuče da postanete član nečega. U ovom slučaju jedna-dvije vrhunske igre u toku godine meni su svakako odličan mamac da postanem PS+ pretplatnik, pored standardne beneficije da imam mogućnost online multiplayera.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #655 : 09. Lipanj, 2016., 08:39 »
Slažem se da je bez igara besmisleno, jer naplaćivanje MP samo po sebi nema nikakvog smisla. Popusti na neke igre s PS+ budu dosta ok, a i daju pokoju dobru igru.

*

hrcak24

  • n00b
  • 4
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #656 : 10. Lipanj, 2016., 14:14 »
Barabe su to. Meni su u početku rekli da mogu imati 10 mbita, pa kad sam došao da napravim ugovor mi je rekla žena da samo 4 mbita pokrivaju moj prostor, ali nisam odustao pa su mi dali ugovor na 10 mbita kao što mi je i dan ranije bilo rečeno, i dok je došao tehničar je rekao da on ne vidi problem zašto ne bih mogao imati 10 ili više. I onda su me zvali i rekli da eto sad magično mogu imati 30 mbita besplatno, a starudija od kablova. Tako da mislim da ne ovisi od tvog sela već do operatera (kao osobe koja nezna svoj posao), ali možda griješim. Opet jučer sam dobio račun za 5 mjesec na 0,25 kn odnosno 25 lipa. Tko je tu lud   :fpalm:
Čisto da se nadovežem na ovu temu u svezi T-coma, uglavnom meni su dvije godine tvrdili da nemogu imati veću brzinu od 4mbita zbog udalčjenosti od centrale, i bla bla bla, dok mi nije lani pukao film i nisam otišao u VIP, i gle vraga nakon njihova mjeranja utvrđeno je da mogu bez problema ostvarivat cca 30 mbita, sad mi je brzina standardno 25 i nemam nikakvih problema, a koristi se ista parica i infrastruktura koju je koristio i T-scum, pa se onda pitamo tko je tu lud jer ovi su me doslovno otjerali konkurenciji  :bonk: :bonk: :bonk:
eto samo toliko

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #657 : 10. Lipanj, 2016., 16:22 »
HEEEELP!!!!

Aktivirao sam sekundarni account i 14 dana free trial PS+ da mi omogući online igranje na primarnom accountu. Danas mi je istekao 14 days trial, a na izlistanju od banke vidim da piše "51 kn reserved psn". Jel moguće da su oni to sami skinuli bez da sam ja potvrdio?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #658 : 10. Lipanj, 2016., 17:00 »
HEEEELP!!!!

Aktivirao sam sekundarni account i 14 dana free trial PS+ da mi omogući online igranje na primarnom accountu. Danas mi je istekao 14 days trial, a na izlistanju od banke vidim da piše "51 kn reserved psn". Jel moguće da su oni to sami skinuli bez da sam ja potvrdio?

Da, po defaultu ti je ukljucena ta opcija, moras ju sam iskljucit.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #659 : 10. Lipanj, 2016., 20:29 »
Pa ja ne mogu vjerovat koji sam ja baksuz  :chair:

Sad sam obrisao karticu s tog "fake" accounta, a kontam preko njega skinuti NBA pa nek ostane na konzoli. Valjda ću ga moći normalno igrati s glavnim accountom?

Više ne pravim fake accounte, iduci put kad mi bude trebao online kupujem 3 mjeseca PS+.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9