HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 470599 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #765 : 19. Kolovoz, 2016., 19:59 »
Fail ha? Ajde baš me zanima...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #766 : 19. Kolovoz, 2016., 20:16 »
Singleplayer dosadan (znam jer sam ga prosao 3 puta...road to platina), a multiplayer je dosadan...kao najbrzi battlefield...sjednes u auto i odletis u zrak za tri sec...bas zabavno

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #767 : 19. Kolovoz, 2016., 21:45 »
Da, vidio sam da je SP kampanja pokupila uzasne ocjene, a i gledao sam par videa i vidi se da je to bezveze i jeftino skroz, niti blizu ijednoj COD kampanji.

Sta se tice MPa, ono, par razlika kao krades pare i to, neke drugacije mape, al ono...Battlefield je rat, letaju avioni, tenkovi, ovo, ono..A oni su tu ubacili neke policajce i kriminalce, ma nezz, ne privlaci me niti malo.Pogotovo pored odlicno BF4 kojeg igram kad god sam zeljan MP napucavanja.

Imam BF4 vec 2 mjeseca, a jos nisam SP zavrsio.Dosadan je i los, a koliko sam shvatio jos uvjek miljama bolji od Hardlinea.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #768 : 19. Kolovoz, 2016., 22:32 »
Ja sam BF4 SP zdrobio u 2 dana. Nije loš, ali nije ništa posebno.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #769 : 20. Kolovoz, 2016., 06:44 »
Ja sam hardline probao igrat, ali nakon 1-2 misije (MP me ne zanima), sam samo izbirsao igru, teski proljev.
Mislim da ni BF4 nisam mogao zavrsit, COD ih u SP-u sije uzduz i popreko...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #770 : 21. Kolovoz, 2016., 15:46 »
Prešao sam 3 misije u Hardline i meni nije loša igra (inače volim te Police-shit fore, pa možda zato).

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #771 : 21. Kolovoz, 2016., 21:27 »
Pozz ekipa, imam pitanje oko pocetnickom pitanja za ps racun odnosno regiju. Ide 1 primarni i ostalo sekundarni racuni. Pa me zanima za koju je regiju najbolje imat racun ovaj glavni US, UK ,HR ili nesto drugo a sto preporucujete za ostale?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #772 : 21. Kolovoz, 2016., 22:29 »
Sve na CRO.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #773 : 22. Kolovoz, 2016., 09:27 »
Pozz ekipa, imam pitanje oko pocetnickom pitanja za ps racun odnosno regiju. Ide 1 primarni i ostalo sekundarni racuni. Pa me zanima za koju je regiju najbolje imat racun ovaj glavni US, UK ,HR ili nesto drugo a sto preporucujete za ostale?

Da nebu zabune, ne znam jesi li nekaj krivo shvatio jer je dosta zbunjujuće sve to ili već imaš sve unaprijed isplanirano, ali sva tri racuna ti mogu biti primarni na konzoli. To ti samo znaci da ce oni dijelit svoj sadrzaj ostalim racunima, dakle ako su ti sva tri primarna, sva tri ce pristup svojim igrama dijelit ostaloj dvojici. Nije da možeš imat samo jedan primarni racun na konzoli, nego svaki racun moze biti primarni samo na jednoj specificnoj konzoli u danom trenutku. To je nesto sto se dovodi u pitanje samo ako imas vise konzola, ili planiras dijelit svoj racun s nekim tko posjeduje svoj PS4. PS3 racune pak mozes dijelit na svega 3 konzole odjednom. Isprike ako to već znaš i sve je jasno, no iz tvojeg pitanja mi nekak izgleda kao da si prihvatio činjenicu da mora jedan biti primarni i druga dva sekundarni.

Što se regija tiče, iako je dobro imat ih sve na dohvatu ruke, obično je najbolji onaj u kojem možeš kupovati. Ako npr nemaš kreditnu ili paypal, nego samo pristup lokalnim bonovima, onda HR. ako kojim slučajem ne živiš u hrvatskoj, onda regija po valuti bona koju možeš nabavit u dućanu. Još ću spomenut da neki DLC kupljeni iz US regije neće raditi na svojim matičnim igrama iz EU, već moraš i osnovnu igru onda nabavit kao US verziju, stoga pazi što gdje kupuješ.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #774 : 23. Kolovoz, 2016., 12:00 »
Ja sam hardline probao igrat, ali nakon 1-2 misije (MP me ne zanima), sam samo izbirsao igru, teski proljev.
Mislim da ni BF4 nisam mogao zavrsit, COD ih u SP-u sije uzduz i popreko...

Kampanja mi je 8/10. Ne znam zašto ti se ne sviđa? :D  (i ostalima)

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #775 : 31. Kolovoz, 2016., 19:05 »
PlayStation Plus: Free Games for September 2016

Za one koji nisu vidjeli.
Za mene fenomenalno, obe igre sam želio kupiti u skorije vrijeme. Samo što mi pretplata ističe sredinom septembra  :fpalm:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #776 : 31. Kolovoz, 2016., 20:02 »
Odlican mjesec.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #777 : 31. Kolovoz, 2016., 20:04 »
Također sam htio kupiti obje igre al ovako je bolje  :slini:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #778 : 02. Rujan, 2016., 20:02 »
Najbolji mjesec dosad  :mrgreen:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #779 : 02. Rujan, 2016., 21:56 »
A sad baš.... :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9